Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojte ženy,
chtěla bych se zeptat, jestli se Vám to už nějaké stalo. Mám celkem nepravidelnou menstruaci a nedokážu tedy posoudit jestli jsem měla zpoždění ale stalo se mi, že jsem měla stavy (stále občas mám) že se mi udělá nevolno až pocit na zvracení z ničeho nic. Jeden se mi stalo, že jsem měla pocit ať si udělám těhotenským test. Prvně jsem na nej zapomněla a když jsem si vzpomněla byli tam 2 čárky, ta druhá tedy slabší (spíš duch), o par hodin později jsem zkusila další a ta byla trochu výraznější ale najednou prisla MS. Ale jak jsem teď zjistila tam jen 3 dny a netradiční jako obvykle. Když jsem zkusila další den další test tak už byl zřejmě negativní (jiný výrobce). Stalo se to nějaké z Vás prosím?
@Silvi2 ano, stalo se to tisícům žen, biochemické těhotenství