Menstruace a pocit na zvracení

2
21.6.24 15:28

Dotaz na radu

Ahojte ženy,

chtěla bych se zeptat, jestli se Vám to už nějaké stalo. Mám celkem nepravidelnou menstruaci a nedokážu tedy posoudit jestli jsem měla zpoždění ale stalo se mi, že jsem měla stavy (stále občas mám) že se mi udělá nevolno až pocit na zvracení z ničeho nic. Jeden se mi stalo, že jsem měla pocit ať si udělám těhotenským test. Prvně jsem na nej zapomněla a když jsem si vzpomněla byli tam 2 čárky, ta druhá tedy slabší (spíš duch), o par hodin později jsem zkusila další a ta byla trochu výraznější ale najednou prisla MS. Ale jak jsem teď zjistila tam jen 3 dny a netradiční jako obvykle. Když jsem zkusila další den další test tak už byl zřejmě negativní (jiný výrobce). Stalo se to nějaké z Vás prosím?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77431
21.6.24 15:41

@Silvi2 ano, stalo se to tisícům žen, biochemické těhotenství

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.6.24 16:11

Děkuji za info :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty