Reklama

Dotaz na švadlenky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 16 inzerátů 03.10.18 15:02
Dotaz na švadlenky

Ahoj, je tu mezi Vámi nějaká švadlenka která by mi dokázala odhadnout cenu ušití šátiček dle obrázku ve velikosti 140 na dcerku? Každý rok chodíme na ples princezen na zámek a už nás omrzeli ty neustálé kostýmy Frozen, Sofie atd. Koupila jsem dceři krásnou škrabošku a chtěla jsem jí pořídit krásné šaty ale nikde jsem na ně nenarazila. Koukala jsem i v číně ale tam jejich foto se hodně liší od reálu. Proto vkládám foto představy a zda by mi nějaká švadlenka dokázala odhadnout cenu ušití.

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 03.10.18 15:09

Ja ti neporadim s usistim, ale hodne se poslední dobou nosi takove sukne jako na obrazku s vyssim pasem a k tomu nejaky elegantni top. Tim bys urcite usetrila :) .

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 16 inzerátů 03.10.18 15:17

Taky mě napadla sukně ale viděla jsem je pouze na dospělé.

Luucanam123
Stálice 84 příspěvků 03.10.18 15:29

Ahoj, cena se odhadnout neda. Obrazek hezky, ale nevidim pod sukni, jak je navrstveno, kolik je potreba latky atd. Chapu, ze chcete podobne, ale latky se strasne lisi cenami, materialem, vydrzi atd. Nevim jestli jsou to saty nebo sukne a top. Kazdopadne i z ne uplne kvalitni latky pocitejte minimalne 3000 pokud je chcete na zakazku. A to jsem opravdu nizko, plus prace atd.

Příspěvek upraven 03.10.18 v 15:34

Micaella22
Kecalka 290 příspěvků 03.10.18 15:30

@Nikolka734 tak vezmu sukni na dospele a jen ji zkrat a stahni aby byla pro dceru, ze zbytku latky muzes udelat doplnky

Lifka
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 15:36

Tak já by jsem koupila latky v jednom eshopu, kde prodavaji levne a kvalitni latky. Pujčila si Burdu v knihovně a šaty ušila. Já nemít dva kluky tak si na takových šatech smlsnu. Jinak odkaz na eshop mužu klidně poslat.

Lifka
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 15:37

Jinak klidně s šitím poradím a cena v připadě samo domo může být do 1000

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 16 inzerátů 03.10.18 16:02

@Lifka Já nemám ani stroj a hlavně jsem totální antitalnet na tohle.rodiče mají starý a když jsem za něj usedla tak to byl horor :-D umět to tak si je taky ráda ušiju sama :-)

rozand
Závislačka 2922 příspěvků 03.10.18 16:12

@Nikolka734 Dala bych poptávku na fler.cz

Lifka
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 17:20

@Nikolka734 škoda, já by jsem byla nápomocna radou. Jinak ten Fler není špatný nápad. Já by jsem je klidně ušila nevím,ale odkud jste mohly bychom je klidně šít spolu.

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 16 inzerátů 03.10.18 17:43

@Lifka Já jsem z Tachovska :-) Už jsem zadala poptávku v Plzeňském kraji tak uvidím zda se někdo ozve

Lifka
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 18:53

@Nikolka734 tak at se brzo někdo ozve. Já jsem z náchodska.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >