Dotaz na švadlenky

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 18 inzerátů 03.10.18 15:02
Dotaz na švadlenky

Ahoj, je tu mezi Vámi nějaká švadlenka která by mi dokázala odhadnout cenu ušití šátiček dle obrázku ve velikosti 140 na dcerku? Každý rok chodíme na ples princezen na zámek a už nás omrzeli ty neustálé kostýmy Frozen, Sofie atd. Koupila jsem dceři krásnou škrabošku a chtěla jsem jí pořídit krásné šaty ale nikde jsem na ně nenarazila. Koukala jsem i v číně ale tam jejich foto se hodně liší od reálu. Proto vkládám foto představy a zda by mi nějaká švadlenka dokázala odhadnout cenu ušití.

Reakce:
Anna85
Kecalka 382 příspěvků 03.10.18 15:09

Ja ti neporadim s usistim, ale hodne se poslední dobou nosi takove sukne jako na obrazku s vyssim pasem a k tomu nejaky elegantni top. Tim bys urcite usetrila :) .

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 18 inzerátů 03.10.18 15:17

Taky mě napadla sukně ale viděla jsem je pouze na dospělé.

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 03.10.18 15:29

Ahoj, cena se odhadnout neda. Obrazek hezky, ale nevidim pod sukni, jak je navrstveno, kolik je potreba latky atd. Chapu, ze chcete podobne, ale latky se strasne lisi cenami, materialem, vydrzi atd. Nevim jestli jsou to saty nebo sukne a top. Kazdopadne i z ne uplne kvalitni latky pocitejte minimalne 3000 pokud je chcete na zakazku. A to jsem opravdu nizko, plus prace atd.

Příspěvek upraven 03.10.18 v 15:34

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.10.18 15:30

@Nikolka734 tak vezmu sukni na dospele a jen ji zkrat a stahni aby byla pro dceru, ze zbytku latky muzes udelat doplnky

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 15:36

Tak já by jsem koupila latky v jednom eshopu, kde prodavaji levne a kvalitni latky. Pujčila si Burdu v knihovně a šaty ušila. Já nemít dva kluky tak si na takových šatech smlsnu. Jinak odkaz na eshop mužu klidně poslat.

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 15:37

Jinak klidně s šitím poradím a cena v připadě samo domo může být do 1000

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 18 inzerátů 03.10.18 16:02

@Lifka Já nemám ani stroj a hlavně jsem totální antitalnet na tohle.rodiče mají starý a když jsem za něj usedla tak to byl horor :-D umět to tak si je taky ráda ušiju sama :-)

rozand
Závislačka 3481 příspěvků 03.10.18 16:12

@Nikolka734 Dala bych poptávku na fler.cz

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 17:20

@Nikolka734 škoda, já by jsem byla nápomocna radou. Jinak ten Fler není špatný nápad. Já by jsem je klidně ušila nevím,ale odkud jste mohly bychom je klidně šít spolu.

Nikolka734
Povídálka 18 příspěvků 18 inzerátů 03.10.18 17:43

@Lifka Já jsem z Tachovska :-) Už jsem zadala poptávku v Plzeňském kraji tak uvidím zda se někdo ozve

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 18:53

@Nikolka734 tak at se brzo někdo ozve. Já jsem z náchodska.

kvetka76
Nováček 2 příspěvky 09.12.18 01:58
Švadlenky poraďte prosím

Ahoj švadlenky, mám pár patek k šicímu stroji a ráda bych znala jak se patky jmenují a k čemu slouží. Kdo ví, prosím poradí i k těm dílům na foto. Mockrát děkuji Květa :* :mavam:

mámaolina
Nováček 1 příspěvek 09.12.18 08:01

Dobrý den, domnívám se, že máte starší šicí stroj. Jednička by mohla být univerzální patka, dvojka patka s otvorem pro přišívání třeba šňůry nebo jiného ozdobného prvku, trojka vypadý jako zahýbací patka, čtyřka je původně látací, ale ty se nyní používají spíš na vyšívání nebo volný quilt - používá se při spuštěném podavači, Pátý prvek není patka, ale vodicí pravítko. Šestku nadokážu určit, přijde mi to jen jako nějaký držák patek, ale potřebovala bych lepší foto. Sedmička je chránič prstů, který se dá nainstalovat před jehlu. Hezký den, O

kvetka76
Nováček 2 příspěvky 09.12.18 10:31
@mámaolina píše:
Dobrý den, domnívám se, že máte starší šicí stroj. Jednička by mohla být univerzální patka, dvojka patka s otvorem pro přišívání třeba šňůry nebo jiného ozdobného prvku, trojka vypadý jako zahýbací patka, čtyřka je původně látací, ale ty se nyní používají spíš na vyšívání nebo volný quilt - používá se při spuštěném podavači, Pátý prvek není patka, ale vodicí pravítko. Šestku nadokážu určit, přijde mi to jen jako nějaký držák patek, ale potřebovala bych lepší foto. Sedmička je chránič prstů, který se dá nainstalovat před jehlu. Hezký den, O

Ahoj Oli,
Nádherně a srozumitelně od vás popsané. Mám 20 let singer a tyto patky sice jsou od jiného stroje, ale pasují i k mému stroji. Patky byly bez povšimnutí v šuplíčku uložené, nepoužívané a tak si je chci vyzkoušet :P a potřebovala jsem vědět jak a kčemu se používají. Vy jste mi to nádherně srozumitelně vysvětlila, tak moc moc děkuji. Krásný den a svátky přeju Květa :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >