Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Pokud ráda vaří, je to hezký nápad, pokud si k výročí takhle dáváte dárky ![]()
Mě by rozhodně víc potěšil jakýkoliv zážitek/kurz/výlet, než věc. Kurz vaření je super věc, jestli je to i její koníček.
To je krasny darek. Je vidět, že vnimas to, jaka je a co ma rada. ![]()
Také moc ráda vařím a peču. Takový dárek by mě velmi potěšil, měla bych z něj obrovskou radost ![]()
@Anonymní píše:
Dobry den damy. Blizi se nam vyroci svatby s manzelkou a premyslim nad darkem. Sperku apod. jsem uz nakoupil dost i mimo vyroci, a uz mi to neprijde originalni, vloni jsem nam vynral dovolenou a to byla nadsena, ale to letos bohuzel nejde. Hrozne rada vari, chodi sem tam na kurz, nasel jsem zajimavy tydenni kurz asie. Udelalo by vam to radost a nebo by jste se jako zeny urazily? Budu vdecny i za napad na neco originalniho, nebo by vas potesily dalsi nausnice? Dekuji
Mně určitě. Lepší než další „šmuk“. Nosím pořád to samé a nestřídám. Nejradši mám laciný náramek z dovolené…
Tak kurz vaření by mi určitě radost neudělal, ale třeba takový wellness s masáží a saunou ano.
Jestli ráda vaří, tak je to super nápad. Mě by to radost udělalo.
Tak ja tedy nevarim rada, ale tento typ darku by me stejne potesil. A pokud by to znamenalo tyden bez deti, byla bych ten nejpilnejsi ucenec na kurzu.
Dobry den damy. Blizi se nam vyroci svatby s manzelkou a premyslim nad darkem. Sperku apod. jsem uz nakoupil dost i mimo vyroci, a uz mi to neprijde originalni, vloni jsem nam vynral dovolenou a to byla nadsena, ale to letos bohuzel nejde. Hrozne rada vari, chodi sem tam na kurz, nasel jsem zajimavy tydenni kurz asie. Udelalo by vam to radost a nebo by jste se jako zeny urazily? Budu vdecny i za napad na neco originalniho, nebo by vas potesily dalsi nausnice? Dekuji