Dotaz na ženy - dárek k výročí

Anonymní
21.5.20 23:44

Dotaz na zeny ohledne darku

Dobry den damy. Blizi se nam vyroci svatby s manzelkou a premyslim nad darkem. Sperku apod. jsem uz nakoupil dost i mimo vyroci, a uz mi to neprijde originalni, vloni jsem nam vynral dovolenou a to byla nadsena, ale to letos bohuzel nejde. Hrozne rada vari, chodi sem tam na kurz, nasel jsem zajimavy tydenni kurz asie. Udelalo by vam to radost a nebo by jste se jako zeny urazily? Budu vdecny i za napad na neco originalniho, nebo by vas potesily dalsi nausnice? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

330
22.5.20 00:00

Pokud ráda vaří, je to hezký nápad, pokud si k výročí takhle dáváte dárky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89475
22.5.20 00:07

Neurazila bych se.
Jsi pozorný partner :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
22.5.20 00:12

Mě by rozhodně víc potěšil jakýkoliv zážitek/kurz/výlet, než věc. Kurz vaření je super věc, jestli je to i její koníček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
22.5.20 00:14

To je krasny darek. Je vidět, že vnimas to, jaka je a co ma rada. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
22.5.20 00:19

Také moc ráda vařím a peču. Takový dárek by mě velmi potěšil, měla bych z něj obrovskou radost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25648
22.5.20 00:58
@Anonymní píše:
Dobry den damy. Blizi se nam vyroci svatby s manzelkou a premyslim nad darkem. Sperku apod. jsem uz nakoupil dost i mimo vyroci, a uz mi to neprijde originalni, vloni jsem nam vynral dovolenou a to byla nadsena, ale to letos bohuzel nejde. Hrozne rada vari, chodi sem tam na kurz, nasel jsem zajimavy tydenni kurz asie. Udelalo by vam to radost a nebo by jste se jako zeny urazily? Budu vdecny i za napad na neco originalniho, nebo by vas potesily dalsi nausnice? Dekuji

Mně určitě. Lepší než další „šmuk“. Nosím pořád to samé a nestřídám. Nejradši mám laciný náramek z dovolené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 01:07
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17090
22.5.20 06:13

Tak kurz vaření by mi určitě radost neudělal, ale třeba takový wellness s masáží a saunou ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
22.5.20 06:41

Jestli ráda vaří, tak je to super nápad. Mě by to radost udělalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18435
22.5.20 06:48

Tak ja tedy nevarim rada, ale tento typ darku by me stejne potesil. A pokud by to znamenalo tyden bez deti, byla bych ten nejpilnejsi ucenec na kurzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama