Reklama

Dotaz ohledně zájezdu u CK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 27.12.17 10:20
Dotaz ohledně zájezdu u CK

Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem u CK Blue style dovolenou. Letos v září jsme tam byli a úžasné místo.
V říjnu jsem v rámci first minute koupila dovču a když jsem se chtěla mrknout jaká cena teď za dovču, zjistila jsem že už ho nemají na internetu v katalogu.,,Li­tujeme, tento hotel není v nabídce, ale můžete zvolit jinou alternativu.,,
Ovlivní to ten zaplacený zájezd? 8o
Už jsem psala Blue style ale zatím žádná odpověď.

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 27.12.17 10:25

Já bych řekla, že nejspíš vyprodali daný hotel a tak není v nabídce.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32116 příspěvků 27.12.17 10:28

Tak nejspíš byl o něj velký zájem a cestovka už vyprodala svou kapacitu

cecetka
Kelišová 7236 příspěvků 27.12.17 10:29

@Malike Bud uz je vyprodany anebo vas ubytuji v jinem hotelu :?

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 27.12.17 10:30
@zoy píše:
Já bych řekla, že nejspíš vyprodali daný hotel a tak není v nabídce.

Teď sotva to dali do prodeje a od března do listopadu když loni bylo míst ještě na last minute? A extra třída to taky není..to se mi moc nezdá.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 27.12.17 10:37
@Malike píše:
Teď sotva to dali do prodeje a od března do listopadu když loni bylo míst ještě na last minute? A extra třída to taky není..to se mi moc nezdá.

Třeba právě kvůli tomu tam letos mají méně míst a už se to vyprodalo :nevim: uvidíš, co ti odepisou…

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 27.12.17 10:43
@Jitul.kaaa9 píše:
Třeba právě kvůli tomu tam letos mají méně míst a už se to vyprodalo :nevim: uvidíš, co ti odepisou…

Tak to asi…jen se bojím aby se nezrušila s nima smlouva a my nemuseli jinam :(
Je pro mé autistické dítě přímo ideální.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 27.12.17 10:45

@Malike uvidíš, oni ti určitě brzy napíšou. My kupovali v červenci dovolenou na září a pak ten hotel asi na měsíc taky zmizel z nabídky. Potom tam znovu byl, ale termíny až na listopad a prosinec.

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 27.12.17 10:55
@Jitul.kaaa9 píše:
@Malike uvidíš, oni ti určitě brzy napíšou. My kupovali v červenci dovolenou na září a pak ten hotel asi na měsíc taky zmizel z nabídky. Potom tam znovu byl, ale termíny až na listopad a prosinec.

No snad ano..uvidím. Rada bych si kdyžtak zvolila jiný hotel dřív než při nástupu do letadla jak je u CK zvykem když jim mění hotel. :?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 2 inzeráty 27.12.17 11:25

To je uplne normalni, ze hotely se nenadale objevuji a mizi z nabidek. Mohla se kapacita mist pro danou CK vyprodat nebo sam hotel vyhlasil novym rezervacim stopku. Pak treba nekdo odrekne, nezaplati zalohu apod, tak se hotel zase objevi. Delam v cestovnim ruchu a je to bezne.

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 27.12.17 11:59

@Pajka89 děkuji :-)) tak to jsem klidu.

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 03.01.18 13:04
@Pajka89 píše:
To je uplne normalni, ze hotely se nenadale objevuji a mizi z nabidek. Mohla se kapacita mist pro danou CK vyprodat nebo sam hotel vyhlasil novym rezervacim stopku. Pak treba nekdo odrekne, nezaplati zalohu apod, tak se hotel zase objevi. Delam v cestovnim ruchu a je to bezne.

Tak dnes mi psali z Blue style a bohužel se stalo to, čeho jsem se obávala.
Cestovka rozvázala smlouvu, takže mi dali na výběr..no defakto mi poslali jeden hotel který můžou vyměnit.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 2 inzeráty 03.01.18 14:47

@Malike No jo, tak se treba nedohodli s hotelem na podminkach nebo cene pro pristi sezonu, nebo kdovi co se prihodilo… To me mrzi. Tak najdete jiny a treba jeste lepsi :palec: A jina cestovka nebo nejaky rezervacni portal ten hotel nenabizi?

Malike
Extra třída :D 11642 příspěvků 03.01.18 14:57
@Pajka89 píše:
@Malike No jo, tak se treba nedohodli s hotelem na podminkach nebo cene pro pristi sezonu, nebo kdovi co se prihodilo… To me mrzi. Tak najdete jiny a treba jeste lepsi :palec: A jina cestovka nebo nejaky rezervacni portal ten hotel nenabizi?

Důvod byl údajně ve změně managmentu a vystoupení z řetězce Magic.
( Zní mi to jak McDonald)
Cestovka nabízí výměnou o kategorii lepší hotel prakticky nedaleko.
Recenze výborný a tak jsem to přijala.
Ale zda to bude lepší nebo ne nevím. Tenhle hotel měl na 3* perfektní recenzí a z loňské zkušenosti byl opravdu na 3* fantastický.
Ocenila jsem ten tichý koutek u bazénu.
Jiná cestovka nenabízí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >