Dotaz ohledně zájezdu u CK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 27.12.17 10:20
Dotaz ohledně zájezdu u CK

Chtěla jsem se zeptat, koupila jsem u CK Blue style dovolenou. Letos v září jsme tam byli a úžasné místo.
V říjnu jsem v rámci first minute koupila dovču a když jsem se chtěla mrknout jaká cena teď za dovču, zjistila jsem že už ho nemají na internetu v katalogu.,,Li­tujeme, tento hotel není v nabídce, ale můžete zvolit jinou alternativu.,,
Ovlivní to ten zaplacený zájezd? 8o
Už jsem psala Blue style ale zatím žádná odpověď.

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 27.12.17 10:25

Já bych řekla, že nejspíš vyprodali daný hotel a tak není v nabídce.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31191 příspěvků 27.12.17 10:28

Tak nejspíš byl o něj velký zájem a cestovka už vyprodala svou kapacitu

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 27.12.17 10:29

@Malike Bud uz je vyprodany anebo vas ubytuji v jinem hotelu :?

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 27.12.17 10:30
@zoy píše:
Já bych řekla, že nejspíš vyprodali daný hotel a tak není v nabídce.

Teď sotva to dali do prodeje a od března do listopadu když loni bylo míst ještě na last minute? A extra třída to taky není..to se mi moc nezdá.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 27.12.17 10:37
@Malike píše:
Teď sotva to dali do prodeje a od března do listopadu když loni bylo míst ještě na last minute? A extra třída to taky není..to se mi moc nezdá.

Třeba právě kvůli tomu tam letos mají méně míst a už se to vyprodalo :nevim: uvidíš, co ti odepisou…

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 27.12.17 10:43
@Jitul.kaaa9 píše:
Třeba právě kvůli tomu tam letos mají méně míst a už se to vyprodalo :nevim: uvidíš, co ti odepisou…

Tak to asi…jen se bojím aby se nezrušila s nima smlouva a my nemuseli jinam :(
Je pro mé autistické dítě přímo ideální.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 27.12.17 10:45

@Malike uvidíš, oni ti určitě brzy napíšou. My kupovali v červenci dovolenou na září a pak ten hotel asi na měsíc taky zmizel z nabídky. Potom tam znovu byl, ale termíny až na listopad a prosinec.

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 27.12.17 10:55
@Jitul.kaaa9 píše:
@Malike uvidíš, oni ti určitě brzy napíšou. My kupovali v červenci dovolenou na září a pak ten hotel asi na měsíc taky zmizel z nabídky. Potom tam znovu byl, ale termíny až na listopad a prosinec.

No snad ano..uvidím. Rada bych si kdyžtak zvolila jiný hotel dřív než při nástupu do letadla jak je u CK zvykem když jim mění hotel. :?

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 27.12.17 11:25

To je uplne normalni, ze hotely se nenadale objevuji a mizi z nabidek. Mohla se kapacita mist pro danou CK vyprodat nebo sam hotel vyhlasil novym rezervacim stopku. Pak treba nekdo odrekne, nezaplati zalohu apod, tak se hotel zase objevi. Delam v cestovnim ruchu a je to bezne.

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 27.12.17 11:59

@Pajka89 děkuji :-)) tak to jsem klidu.

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 03.01.18 13:04
@Pajka89 píše:
To je uplne normalni, ze hotely se nenadale objevuji a mizi z nabidek. Mohla se kapacita mist pro danou CK vyprodat nebo sam hotel vyhlasil novym rezervacim stopku. Pak treba nekdo odrekne, nezaplati zalohu apod, tak se hotel zase objevi. Delam v cestovnim ruchu a je to bezne.

Tak dnes mi psali z Blue style a bohužel se stalo to, čeho jsem se obávala.
Cestovka rozvázala smlouvu, takže mi dali na výběr..no defakto mi poslali jeden hotel který můžou vyměnit.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 03.01.18 14:47

@Malike No jo, tak se treba nedohodli s hotelem na podminkach nebo cene pro pristi sezonu, nebo kdovi co se prihodilo… To me mrzi. Tak najdete jiny a treba jeste lepsi :palec: A jina cestovka nebo nejaky rezervacni portal ten hotel nenabizi?

Malike
Extra třída :D 11496 příspěvků 03.01.18 14:57
@Pajka89 píše:
@Malike No jo, tak se treba nedohodli s hotelem na podminkach nebo cene pro pristi sezonu, nebo kdovi co se prihodilo… To me mrzi. Tak najdete jiny a treba jeste lepsi :palec: A jina cestovka nebo nejaky rezervacni portal ten hotel nenabizi?

Důvod byl údajně ve změně managmentu a vystoupení z řetězce Magic.
( Zní mi to jak McDonald)
Cestovka nabízí výměnou o kategorii lepší hotel prakticky nedaleko.
Recenze výborný a tak jsem to přijala.
Ale zda to bude lepší nebo ne nevím. Tenhle hotel měl na 3* perfektní recenzí a z loňské zkušenosti byl opravdu na 3* fantastický.
Ocenila jsem ten tichý koutek u bazénu.
Jiná cestovka nenabízí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama