Dotazník bakalářka - kinetická typografie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julie Nováková
Nováček 2 příspěvky 18.03.19 14:00
Dotazník bakalářka - kinetická typografie

Dobrý den,
chtěla bych Vás moc poprosit o pár minut Vašeho času na vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci. Cílem práce je objasnit, zda použití kinetické typografie (animovaného textu) ovlivňuje množství zapamatovaných informací ve srovnání s tradiční typografií (statického textu).

https://goo.gl/…LrWKN0rMvrY2

Předem moc děkuji za vyplenění! :srdce:

Reakce:
Liliana08
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 18.03.19 14:23

Vyplněno, vypadá to zajímavě, celkem by mě i zajímal výsledek :)

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 18.03.19 14:45

Vyplněno, ale teda u videa šlo z velké části o informace které jsem věděla předem, ne z toho textu, uvítala bych ve formuláři ještě kolonku - chcete nám něco říct. A případě tedy kolonku pro kontaktní informace, kam pak zašlete výsledky své práce.

Vypadá to zajímavě

Lucy75
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 18.03.19 14:53

také mne zajímají výsledky.. z videa jsem si samozřejmě zapamatovala mnohem víc než z obrázku, ale i tak mám obavy, že žalostně málo :mrgreen: asi už mám chabou paměť a některá čísla jsem prostě neudržela ani náhodou :mrgreen:

Lendeš
Kelišová 6154 příspěvků 18.03.19 15:41

@Julie Nováková Co znamená prohlédněte si pečlivě animaci? Že se máš soustředit? Nebo, že si to můžeš zastavovat, případně že si to můžeš pustit víckrát? Myslím, že by bylo vhodné to upřesnit.

Váš příspěvek
Reklama