Dotazník Problematika očkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
26.12.19 13:53

Dotazník Problematika očkování

Dobrý den,

jsem studentkou Biskupského gymnázia v Hradci Králové a chtěla bych Vás touto formou požádat o vyplnění dotazníku o Problematice očkování. Tento anonymní dotazník, který Vám nezabere více jak 4 minuty, mi pomůže při zpracování mé seminární práce.
Předem moc děkuji

https://www.survio.com/…9G4I2Y6K4J4K

Helena M

Příspěvek upraven 27.12.19 v 11:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
26.12.19 14:11

Vyplněno :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
26.12.19 14:30

Hotovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
26.12.19 14:45

V otázce ohledně dosaženého vzdělání: chybí mi možnost vyšší odborné vzdělání, zaskrtla jsem tedy VS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54335
26.12.19 15:04

Me toho chybi vic. Dotaznik je dost cernobily. Nechapu, co z nej ma vyplynout. Neni to dobry dotaznik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
26.12.19 15:56

Vyplneno i když dotaz na chripku mi prijde uplne mimo. Hlavne pak bych cekala alespon moznost napsat proc Ne - za mne minula spatna zkusenost, kdy vzdy po ockovani na chripku jsem pak prolezela mesice s vracejici se anginou. Dala jsem tomu sanci 2× a vzdy stejne. Takze i kdyz se nechavam normalne ockovat na vse mozne, tak jedine no-go ockovani je ta chripka, po ktere jedine jsem zazila nezadouci nasledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
27.12.19 01:08
@katintheBOx63 píše:
Vyplneno i když dotaz na chripku mi prijde uplne mimo. Hlavne pak bych cekala alespon moznost napsat proc Ne - za mne minula spatna zkusenost, kdy vzdy po ockovani na chripku jsem pak prolezela mesice s vracejici se anginou. Dala jsem tomu sanci 2× a vzdy stejne. Takze i kdyz se nechavam normalne ockovat na vse mozne, tak jedine no-go ockovani je ta chripka, po ktere jedine jsem zazila nezadouci nasledky.

No jo, já jsem také zažil po očkování proti chřipce angínu, ona ta vakcína je totiž proti chřipce a ne angíně víte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
27.12.19 07:57

@Josef44 Jenze tohle byla angina trvajici nekolik mesicu. Neustale co 3 dny se mi vraceli horecky a zapal. A prekvapive se to delo vzdy jen po ockovani proti chripce, proti jiným nemocem nebyl problem. Takze neco v teto konkretni vakcine mi nedela dobre :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
7.1.20 23:47
@katintheBOx63 píše:
@Josef44 Jenze tohle byla angina trvajici nekolik mesicu. Neustale co 3 dny se mi vraceli horecky a zapal. A prekvapive se to delo vzdy jen po ockovani proti chripce, proti jiným nemocem nebyl problem. Takze neco v teto konkretni vakcine mi nedela dobre :nevim:

Takže chcete říct, že nežádoucí účinky očkování jste měla několik měsíců po očkování proti chřipce. Já nevím, ale ono proti té chřipce se aplikuje snad nejvíce očkovacích dávek na světě. Určitě přes půl miliardy dávek ročně. Buď máte imunitní systém prakticky jiný než celá populace a nebo jste prostě měla pech a něco jste chytla v té ordinaci - očkuje se na podzim takže je to dost pravděpodobné.
Tady je specifikace
http://www.distribucecz.cz/…etra-spc.pdf
nežádoucí účinky mají odeznít během 1 až 3 dnů. Vy píšete měsíce nezdá se mi, že je to tím. Ale kdybych toto 2× prožil pak bych se asi už neočkoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat