Zkušenosti s MMR

10.12.19 23:47

Zkušenosti s MMR

Dobrý den, za dva dny čeká mého syna MMR a ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti co se týká kontraindikací na toto očkování. Kolik vašim dětem bylo, jak jste případně situaci řešili apod. Syn má 15,5 měsíce. Necelých 12kg, velmi dobře prospívá. Má za sebou Hexa a Prevenar a bez reakce. Teď měl rýmu, takže sem očkování odložila. Popravdě se toho bojím. :( děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31190
10.12.19 23:51
@Domkakonka87 píše:
Dobrý den, za dva dny čeká mého syna MMR a ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti co se týká kontraindikací na toto očkování. Kolik vašim dětem bylo, jak jste případně situaci řešili apod. Syn má 15,5 měsíce. Necelých 12kg, velmi dobře prospívá. Má za sebou Hexa a Prevenar a bez reakce. Teď měl rýmu, takže sem očkování odložila. Popravdě se toho bojím. :( děkuji.

První MMR dostal až na třech letech. Nic mu neuteklo a snesl ji dobře. Teď má jít na přeočko, tak čekám, až nebude mít rýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
10.12.19 23:56

Syn byl očkovaný v roce a desíti měsících, bez reakce. Posouvali jsme kvůli létu (kdy se toho očkování moc nedoporučuje) na podzim, nikdo s tím neměl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8682
11.12.19 00:25

První dcera byla očkovaná v 1,5 roce, bez reakce. Teď se to posunulo o něco dřív. Mladší jsem nechala s MMR na leden (zatím, bude jí 15 měsíců) - reakce můžou nastat 10-14 dní po, tak ať máme klidné Vánoce. Každopádně MMR nechám naočkovat až bude fakt zdravá alespoň 14 dní, takže to klidně nechám na jaro. Teď jsme teprve doočkovali prevenar, měsíc předtím hexu (vše posunuto koli nemocem). U nás s tím doktorka ale problém neměla. Po tom posledním prevenaru byla hysteráková noc + horečka, ale jinak nic víc. Vyspala se a byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
11.12.19 01:03

Podepsala jsem revers a odložila jsem, protože jsem z MMR měla též strach. Nechala jsem malé udělat imunologické testy, které dopadly dobře, já se hodila do klidu a samotné očkování proběhlo v 21 měsících v klidu a bez reakce. Good luck ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
11.12.19 01:18

Syn byl očkován v 16m v lete. Byl úplně bez reakce, také jsem mela strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
11.12.19 03:01

Prvni v 18 mesicich a v lete, myslim ze mel jeden den zvysenou teplotu, az cca po 10 dnech nebo tak. Mladsimu je 15 mesicu a jeste nema, uz bych i dala (zijeme v zahranici, ockuji od roka a do nekterych oblasti, kde momentalne radi spalnicky neni az tak daleko), ale nejaky je furt nachcipany, tak cekam.
A mimochodem, letos jsem se nechala preockovat taky, nemela jsem protilatky na spalnicky (je mi 37, je to pry dost obvykle), tak jestli ockovani odkladate, zvazte i toto, at snizite riziko prenosu od vas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
11.12.19 06:17

Syn byl očkován v létě v 15 měsících, bez reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21042
11.12.19 07:03

Syn dostal mmr v 18 měsících, úplně bez reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
11.12.19 12:52

Syn byl ockovany ve 14 mesicich a diky Bohu zadna reakce nebyla. Taky jsem to hodne zvazovala a mela strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
11.12.19 20:25
@beruska9 píše:
Prvni v 18 mesicich a v lete, myslim ze mel jeden den zvysenou teplotu, az cca po 10 dnech nebo tak. Mladsimu je 15 mesicu a jeste nema, uz bych i dala (zijeme v zahranici, ockuji od roka a do nekterych oblasti, kde momentalne radi spalnicky neni az tak daleko), ale nejaky je furt nachcipany, tak cekam.
A mimochodem, letos jsem se nechala preockovat taky, nemela jsem protilatky na spalnicky (je mi 37, je to pry dost obvykle), tak jestli ockovani odkladate, zvazte i toto, at snizite riziko prenosu od vas.

Také jsem si nechala vzít protilátky a mám jich dostatek, manžel se nechal přeočkovat. Člověk nikdy neví, bojím se, že se se spalničkami budeme potkávat čím dál častěji :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13113
11.12.19 22:48

Ešte nemal 15 mesiacov a znášal ho najlepšie zo všetkých očkovaní. Akoby sa nič nedialo, tiež som sa bála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat