Dotované místo - lepší platové podmínky?

Anonymní
21.5.17 18:32

Dotované místo-lepší platební podmínky?

Účastnila jsem se projektu, na jehož základě dostane můj zaměstnavatel dotaci 13000,–Podařilo se mi najít práci, kterou jsem chtěla dělat, ale je to bohužel v sektoru, který je platově velmi podhodnocen. Místo bylo volné, zaměstavatel ho kvůli dotacím nevytvářel, pravděpodobně by tedy zaměstnal i někoho, kdo pro něj nepřináší finanční zvýhodnění. Ráda bych si s touhle dotací vyjednala aspoň trochu lepší plat. podmínky. Máte prosím někdo zkušenost?
Raději anonym. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18070
21.5.17 18:37

A to je dotace od úřadu práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 18:44

@ka2ka Projekt,ve kterém jsem byla, byl od EU, tak předpokládám, že dotace taky.Nebo aspoň část té dotace, nevím přesně..

• Nahlásit
  • Citovat
18070
21.5.17 18:45
@Anonymní píše:
@ka2ka Projekt,ve kterém jsem byla, byl od EU, tak předpokládám, že dotace taky.Nebo aspoň část té dotace, nevím přesně..

budu držet palce aby ti to vyšlo i když šanci tomu moc nedávám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 18:49

@ka2ka Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.17 19:19
@Anonymní píše: Účastnila jsem se projektu, na jehož základě dostane můj zaměstnavatel dotaci 13000,–Podařilo se mi najít práci, kterou jsem chtěla dělat, ale je to bohužel v sektoru, který je platově velmi podhodnocen. Místo bylo volné, zaměstavatel ho kvůli dotacím nevytvářel, pravděpodobně by tedy zaměstnal i někoho, kdo pro něj nepřináší finanční zvýhodnění. Ráda bych si s touhle dotací vyjednala aspoň trochu lepší plat. podmínky. Máte prosím někdo zkušenost?
Raději anonym. Děkuji

U nás v sektoru na takovém místě pracuje holčina již 5 let. I přesto, že je to místo s dotací, která se musí ročně zpětně ministerstvu vyúčtovávat, tak co je mi známo, lepší platové podmínky nemá, je platově ohodnocená klasicky tabulkově jako ostatní. Držím palce, aby ti to vyšlo podle Tvého přání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
21.5.17 19:48

To jsme rádi, že jsme ti přispěli na plat. Doufám, že když je to skrz EU, že to má smysl, zakřivování banánů, nebo tak něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 20:14

@Jedna babička Děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
13211
21.5.17 20:15

V prálci máme také místa dotovaná z EU a peníze jsou stejné jako mají ostatní. Ale my jedeme v tabulkových platech. Ono i dotovaná místa mají nějaká omezení a pravidla, takže záleží na tom, v jakém projektu to je zahrnuto a jaké tam mají podmínky. Zkusit to můžeš a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama