Reklama

Dovolená ČR - kde se dvěma dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:55
dovolená čr

Dobrý den, prosím poradili by jste mi kam na dovolenou v čr s dvěma dětmi ve věku 4 leté a půlroční? Chtěli bychom nejlépe ubytování s ledničkou a mikrovlnkou a pro děti nějaký dětský koutek. Máme hodně uplakané miminko, tak by jsme byli rádi, kdybychom měli také soukromí. děkuji

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17158 příspěvků 26 inzerátů 18.08.18 21:19

Ja vždy hledám penziónu specializované na rodiny s detmi. Takže mikrovlnná, lednička, vánička, detske postylky, zidlicky, stupatka, hráci koutek a pískoviště s klouzackou je tam běžný standard. Jen se obávám, ze pokud chcete jet teď v sezoně, tak už mají dávno obsazeno.
Hodně baby friendly ubytovani je na Šumavě, v jižních čechách, Jizerkrach, Krkonoších, Orlických horách. Zatím marně jsem hledala ubytování, které by odpovídalo mým nárokům na jižní Moravě a v západních Čechách.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 18.08.18 21:27

Nějaký apartman pres airbnb?

eluv
Echt Kelišová 7965 příspěvků 18.08.18 22:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím poradili by jste mi kam na dovolenou v čr s dvěma dětmi ve věku 4 leté a půlroční? Chtěli bychom nejlépe ubytování s ledničkou a mikrovlnkou a pro děti nějaký dětský koutek. Máme hodně uplakané miminko, tak by jsme byli rádi, kdybychom měli také soukromí. děkuji

Nevím kam bys chtěla jet. Kdybys chtěla jet do Beskyd tak bych ti nabídla můj apartmán ;) je tam soukromí, lednička, i dětský koutek víc info kdybys chtěla tak napiš SZ.

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 5 inzerátů 18.08.18 22:17

Jizerske hory Penzion UKO, Lipno-Amenity resort, Hotel Dolni Morava,Apartmany Severak-Dum Smrk,Podlesicko -pohadkove domecky na Vysocine.Zalezi kam a v jake cene,jsou jich mraky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >