Dovolená ČR - kde se dvěma dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 20:55
dovolená čr

Dobrý den, prosím poradili by jste mi kam na dovolenou v čr s dvěma dětmi ve věku 4 leté a půlroční? Chtěli bychom nejlépe ubytování s ledničkou a mikrovlnkou a pro děti nějaký dětský koutek. Máme hodně uplakané miminko, tak by jsme byli rádi, kdybychom měli také soukromí. děkuji

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 18.08.18 21:19

Ja vždy hledám penziónu specializované na rodiny s detmi. Takže mikrovlnná, lednička, vánička, detske postylky, zidlicky, stupatka, hráci koutek a pískoviště s klouzackou je tam běžný standard. Jen se obávám, ze pokud chcete jet teď v sezoně, tak už mají dávno obsazeno.
Hodně baby friendly ubytovani je na Šumavě, v jižních čechách, Jizerkrach, Krkonoších, Orlických horách. Zatím marně jsem hledala ubytování, které by odpovídalo mým nárokům na jižní Moravě a v západních Čechách.

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.08.18 21:27

Nějaký apartman pres airbnb?

eluv
Echt Kelišová 7982 příspěvků 18.08.18 22:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím poradili by jste mi kam na dovolenou v čr s dvěma dětmi ve věku 4 leté a půlroční? Chtěli bychom nejlépe ubytování s ledničkou a mikrovlnkou a pro děti nějaký dětský koutek. Máme hodně uplakané miminko, tak by jsme byli rádi, kdybychom měli také soukromí. děkuji

Nevím kam bys chtěla jet. Kdybys chtěla jet do Beskyd tak bych ti nabídla můj apartmán ;) je tam soukromí, lednička, i dětský koutek víc info kdybys chtěla tak napiš SZ.

tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 18.08.18 22:17

Jizerske hory Penzion UKO, Lipno-Amenity resort, Hotel Dolni Morava,Apartmany Severak-Dum Smrk,Podlesicko -pohadkove domecky na Vysocine.Zalezi kam a v jake cene,jsou jich mraky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >