Dovolená ČR - kde se dvěma dětmi?

Anonymní
18.8.18 20:55

dovolená čr

Dobrý den, prosím poradili by jste mi kam na dovolenou v čr s dvěma dětmi ve věku 4 leté a půlroční? Chtěli bychom nejlépe ubytování s ledničkou a mikrovlnkou a pro děti nějaký dětský koutek. Máme hodně uplakané miminko, tak by jsme byli rádi, kdybychom měli také soukromí. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24194
18.8.18 21:19

Ja vždy hledám penziónu specializované na rodiny s detmi. Takže mikrovlnná, lednička, vánička, detske postylky, zidlicky, stupatka, hráci koutek a pískoviště s klouzackou je tam běžný standard. Jen se obávám, ze pokud chcete jet teď v sezoně, tak už mají dávno obsazeno.
Hodně baby friendly ubytovani je na Šumavě, v jižních čechách, Jizerkrach, Krkonoších, Orlických horách. Zatím marně jsem hledala ubytování, které by odpovídalo mým nárokům na jižní Moravě a v západních Čechách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
18.8.18 21:27

Nějaký apartman pres airbnb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8083
18.8.18 22:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím poradili by jste mi kam na dovolenou v čr s dvěma dětmi ve věku 4 leté a půlroční? Chtěli bychom nejlépe ubytování s ledničkou a mikrovlnkou a pro děti nějaký dětský koutek. Máme hodně uplakané miminko, tak by jsme byli rádi, kdybychom měli také soukromí. děkuji

Nevím kam bys chtěla jet. Kdybys chtěla jet do Beskyd tak bych ti nabídla můj apartmán ;) je tam soukromí, lednička, i dětský koutek víc info kdybys chtěla tak napiš SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
18.8.18 22:17

Jizerske hory Penzion UKO, Lipno-Amenity resort, Hotel Dolni Morava,Apartmany Severak-Dum Smrk,Podlesicko -pohadkove domecky na Vysocine.Zalezi kam a v jake cene,jsou jich mraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat