Dovolená Irsko - doporučte ubytování

210
5.8.15 18:29

Dovolena Irsko -ubytovani

Chceme letet do Irska na dovolenou na vlastni pest. Jake by jste doporucili ubytovani? Hotel nechceme, spise v soukromi a kde mam hledat? Chtela bych se vlezt tak do 50 € na den, za ubytovani. Jeste, kdyby jsme jeli autem tak jak se do Irska jede a plati se v Irsku silnicni poplatky? Ptam se hlavne tech co tam ziji, hledala jsem nejake apratmany na internetu a vse bylo priserne drahe. Je tam opravdu tak draho? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2283
5.8.15 18:35

Zkus airbnb.com.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
5.8.15 18:36

Jeste jsem zapomela, okoli Dublinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4516
5.8.15 20:25

Byli jsme tam pár let zpět, bydleli jsme jen v BB v soukromí, ceny - jak kde. Někde vyšší (když jsme zrovna byli někde mimo civilizaci, ale nikdy ne více než 40eur) ve větších městech jsme byli v ubytovnách. V BB je výhoda snídaně a to dost veliká, jinak jídlo poměrně drahé. Nikdy jsme ubytko neměli zamluvené dopředu, prostě jsme jeli, tam co jsme chtěli a když se blížil večer, tak zabrzdili u BB, nikdy se nám nestalo, že bychom byli odmítnuti. Naopak přijetí hezké, prostředí také…kdybych jela znovu, tak zase takhle.
Máte představu co chcete vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
6.8.15 19:36
@estrela píše:
Byli jsme tam pár let zpět, bydleli jsme jen v BB v soukromí, ceny - jak kde. Někde vyšší (když jsme zrovna byli někde mimo civilizaci, ale nikdy ne více než 40eur) ve větších městech jsme byli v ubytovnách. V BB je výhoda snídaně a to dost veliká, jinak jídlo poměrně drahé. Nikdy jsme ubytko neměli zamluvené dopředu, prostě jsme jeli, tam co jsme chtěli a když se blížil večer, tak zabrzdili u BB, nikdy se nám nestalo, že bychom byli odmítnuti. Naopak přijetí hezké, prostředí také…kdybych jela znovu, tak zase takhle.
Máte představu co chcete vidět?

atim nemame moc predstavu. asuí si pujcime auto a bude Irsko projizdet. Muzes neco doporucit a na co si davat pozor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
6.8.15 19:53

Irsko je opravdu drahe oproti jinym destinacim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
6.8.15 20:01

Co se tyce pujceni auta, tak pokud jste pod 25 let platite vyssi castku za pojisteni nez kdyz jste nad 25 let. Urcite si prectete vsechny podminky abystenebyli prekvapeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4516
6.8.15 20:33

@manoli my měli půjčení auta levnější, přítel měl známé v Budgetu, doporučuji auto půjčit až ve městě, na letišti je to dražší. Jídlo je tam opravdu drahé, byli jsme tam 3 neděle a „žili“ jsme ze snídaní a sendvičů dělaných z toho co jsme koupili v supermarketu. Pouze jednou jsme byli v restauraci, to když jsme byli v rybářské vesničce a ryby tam měli opravdu levné. Ona ta snídaně byla vždy bohatá, takže se to dalo. Šetřili jsme na jídle, abychom mohli projet co nejvíce. Dá se říci, že jsme objeli celý ostrov včetně severního Irska. Jinak lidi byli velmi milí a vstřícní, zvlášť na venkově a když zjistili, že jsme na dovolené a nesháníme práci, tak byli miliónový :) Dokonce nám mnohdy slevili z ceny ubytování a snídani udělali královskou :). Už víte co přibližně chcete vidět? Mě třeba zklamali turisty navštěvované Mohérské útesy, doporučuji Nuala Star Teelin, nikde ani noha, vylezli jsme si nahoru po cestičce…paráda. Mohal bych psát a psát a psát ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
7.8.15 08:09
@Dashah píše:
Co se tyce pujceni auta, tak pokud jste pod 25 let platite vyssi castku za pojisteni nez kdyz jste nad 25 let. Urcite si prectete vsechny podminky abystenebyli prekvapeni.

My jsme nad 30 let a budeme cestovat s detmi. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
7.8.15 08:13
@estrela píše:
@manoli my měli půjčení auta levnější, přítel měl známé v Budgetu, doporučuji auto půjčit až ve městě, na letišti je to dražší. Jídlo je tam opravdu drahé, byli jsme tam 3 neděle a „žili“ jsme ze snídaní a sendvičů dělaných z toho co jsme koupili v supermarketu. Pouze jednou jsme byli v restauraci, to když jsme byli v rybářské vesničce a ryby tam měli opravdu levné. Ona ta snídaně byla vždy bohatá, takže se to dalo. Šetřili jsme na jídle, abychom mohli projet co nejvíce. Dá se říci, že jsme objeli celý ostrov včetně severního Irska. Jinak lidi byli velmi milí a vstřícní, zvlášť na venkově a když zjistili, že jsme na dovolené a nesháníme práci, tak byli miliónový :) Dokonce nám mnohdy slevili z ceny ubytování a snídani udělali královskou :). Už víte co přibližně chcete vidět? Mě třeba zklamali turisty navštěvované Mohérské útesy, doporučuji Nuala Star Teelin, nikde ani noha, vylezli jsme si nahoru po cestičce…paráda. Mohal bych psát a psát a psát ;)

Chceme to hlavne projizdet, mame male deti. Bude to asi narocne, ale snad to bude stat za to. Dle Tveho popisu, se Ti tam libilo, nebo? Doufam, ze nebudeme litovat. My si pronajmeme nejaky domek. Je to tam dost drahe i letenky jsou docela palky…Varit si budeme sami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4516
7.8.15 08:20

@manoli já byla úplně nadšená, ale my jsme se převážně vyhnuli turistickým atrakcím a vyhledávali ty méně navštěvované. Dva roky poté jsem se tam ještě vrátila sama, našla jsem tam kámošku, tak k ní a cestovali jsme spolu. Pokud chceš napíši ti do sz pár zajímavých míst, ale až po víkendu, bohužel odjíždíme a já nebudu mít přístup na net. Jak staré děti máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama