Dovolená jen manžel a děti?

5099
31.7.13 14:25

Dovolená jen manžel a děti?

Prosim o nazor, nedokazu se rozhodnout nebo nejak objektivne posoudit.

Manzel chce jet s nasima klukama (5 a 7) k mori do Italie, jeli by velkym autem jeste se svagrovyma, co maji dvojcata (5 let). Ja musim byt doma s dvoumesicni dcerou. jako rodina jsme byli u more jen jednou, v Tunisku, to je dva roky zpet, letecky, kluci si to uzili.Ted by jeli na 14 dni, bez stravy, pochybuju, ze manzel bude varit, to bude jen a jen na svagrove Termin je tyden v srpnu a prvni tyden v zari, takze starsi nebude hned prvni tyden ve skole (jde do druhe), coz beru jako minus, i jemu to trochu vadi 14 dni mi prijde az dost, minule jsme byli tyden a stacilo to bohate. navic manzel neni zvyklej se o ne starat, maximalne s nima jde ven a tim jeho starani konci, nejake jidlo, piti, oblikani on nikdy neresil, vzdy pripravuju doma ja…

nevim, zda to odsouhlasit, ja si predstavovala puvodne, ze s nima poleti na tyden behem prazdnin, ale pro manzela je toto pohodlnejsi, protoze vse bude zarizovat jeho bracha a varit svagrova…

nevim, zda to odsouhlasit, mozna uz jsem zblbla kojenim a peci o miminko, proto by me zajimal i nazor nekoho jineho, i kdyz vim, ze rozhodnout se musim ja

Pokud ted nepojedou, tak urcite pojedeme vsichni pristi rok v cervnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
31.7.13 14:27

S přehledm bych je pustila, bude tomít jednodušší, nebude na ně sám, švagrová se postará, nevídím důvod, proč by nemohli jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
31.7.13 14:28

@misinka79 já bych je pustila ;) děti už jsou velké, tak se připomenou kdyby něco a manžel je určo ohlídá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.13 14:28

@misinka79 Tak já bych asi raději dala korunky stranou a zajela si na pořááááádnou dovču příští rok celá rodina (tak bych to udělala já ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
31.7.13 14:30

Poslala bych ho s dětma, oblečení bych neřešila, nahé je nenechá, a to že to neřeší doma neznamená že si neporadí ;) co se týče jídla, tak se domluv se švagrovou, co máš přibalit, připravit, můžeš jim něco zavařit atd. aby to nebylo jen na ní, vůbec se ničím nestresuj, oni si poradí ;)
Co se týče školy u syna, tak ten první týden vůbec nevadí, kdyby šel do první třídy nebo na jinou školu tak by to bylo blbé, kvůli kamarádům, ale takhle ne.
A ty si užij pohodičku s jedním dítětem, miminkem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5164
31.7.13 14:31

No zeptala bych se švagrpvky zda jí nevadí vařit o dovolené pro 3 krky navíc, nebo se jí muž už přímo zeptal? Jinak ať se taky stará chvilku tatínek ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24085
31.7.13 14:32

Já bych je pustila, třeba si pak muž uvědomí, jaké je to starat se o děti :-) Spíš asi tobě bude smutno, děti to přežijou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek

Neboj, manžel tam nebude sám, švagrová s dvojčatama má rozhodně dost zkušeností s tím, co dětí jí a jak často. kluci mají šanci mít parádní zážitky! Určitě bych je pustila. Ty si taky trošku odpočineš od toho mumraje a buseš se moct věnovat naplno malé ;) všichni by byli určitě smutní, kdyby jim to nevyšlo. A kuci už nejsou zas tak maličcí aby se drželi jen mamčiny sukně ;)

Příspěvek upraven 31.07.13 v 14:33

• Nahlásit
  • Citovat
5502

@misinka79 zeptala bych se švagrové, jeslti jí to nevadí, že bude mít na bedrech vaše kluky :) jinak v tomhle věku už se o sebe docela postarají a nijakou extra péči nepotřebují, předpokládám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
31.7.13 14:35

Jejej, sama bych jim zabalila tašky a pořádně mávala :mrgreen:
Je to jejich táta, kdo jinej by se ti o děti postaral líp ;) Navíc na ně nebude sám, švagrová s dvojkama je určitě co se dětí týče taky zkušená. Jen jestli tuší, že bude mít tři hladový krky navíc, aby jí to nevadilo.
Jinak v tom nevidím problém, dovolená jen s tátou bude pro kluky určitě zážitek, přeci jen tatínkové mají tu výchovu takovou volnější a neřeší zbytečný kraviny. První týden ve škole bych neřešila už vůbec ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5099
31.7.13 14:35

Jo smutno mi bude :( to vim, ani kluci takhle dlouho nebyli beze me, ale je fakt, ze uz jsou velci…
jinak ted s tim navarenim a balenim jidla sebou nevim, maximalne neco koupim, ja prave preferuju dovolenou bez vareni, pro me dovca s varenim neni dovolena, protoze vyvarim doma kazdy den :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5099
31.7.13 14:38

Svagrova manzela zna, urcite vi, ze to pro ni bude prace navim, ale dlouho jsme se nevideli, tak nevim, co si o tom mysli, navic je takova, ze i kdyby ji to stvalo, tak to nerekne :nevim: Ale to uz je vec manzela, jak si to tam zaridi, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
31.7.13 14:40

@misinka79 pustila bych bez problémů. Kor, když jde starší už do druhé, týden to přežije.. jinak u nás jezdí jen banda otců a dětí a děcka mají fakt super zážitky :palec: neboj, hlady tam neumřou, věřím, že se o ně dokáže bez problémů postarat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23848
31.7.13 14:45

S tatínkem bych je pustila, ale ne tak, aby to zasahovalo do školy, když to dítko spíš nechce a už vůbec ne tak, že tatínek sice bude s dětma na dovči, ale starání bude na švagrové (to bych jí neudělala, ať ji mám nebo naopak nemám ráda). Ať se stará tatínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
31.7.13 14:47

Já bych je pustila určitě. Manžel byl takhle s nejstarší, když jí bylo pět, o jídlo se musel starat sám (před tím nikdy nemusel) a holka se vrátila šťastná jak blecha ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama