Dovolená na Mallorce

Anonymní
4.2.21 19:55

Dovolená Mallorca, poraďte

Pro někoho jsem možná blázen, ale já už jsem tady z té doby tak zoufalá, že jsem se rozhodla, že to risknu a prostě zaplatím rodině na léto dovolenou. Přes Booking s možností zrušení. Chceme zkusit Mallorku, známí nám ji hodně doporučují.
Samozřejmě jsme trochu omezení financemi a já řeším, jestli vzít lepší hotel s polopenzí nebo horší s all incl.
Co byste poradily? Klidně i kontakt na hotel. A aby to nebylo úplně daleko od letiště.
Děkuji a prosím o anonym, chodí sem i příbuzná a nepotřebuji pak poslouchat řeči, že je blbá doba a my plánujeme nesmysly.
Děkuji za všecky odpovědi k tématu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10607
4.2.21 20:01

My jsme byli v tříhvězdě s polopenzí, k moři daleko a zpět do šíleného kopce. Pití je všude strašně drahé, jídlo taky. Takže pokud máte děti, šla bych jedině do All Inclusive. Daleko od letiště není na Mallorce téměř nic. Jen přímo v Palmě a nebo El Arenalu počítejte s tím, že se v sezóně moc nevyspíte, pokud budou mít Němci možnost cestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7944
4.2.21 20:02

Tak podle polohy hotelu. Jestli je nekde mimo tak polo. Kdyz je hnedka u plaze apod. tak all.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:26

@Aduš8 Dekuji. A v te trojhvězde jste byli jinak spokojeni? S jídlem a tak? Já prave hledám hotel hned u more, max 200 m od pláže. Ale už jsem z toho zoufalá, vždycky je tam něco, co mi nesedí.
Mě na te Mallorce láká to moře, prý i jídlo je tam top, ale ty hotely panelakoveho typu jsou odpudivé.

• Citovat
  • Nahlásit
965
4.2.21 20:33

Já byla teda ve čtyř a musím říct ze na Malorce vaří luxusně, strašně jsem si tam pochutnala. Nicméně raději bych vzala all, jídlo je jinde docela drahé.
Taky nevím zda je Mallorca teda úplná bomba. Já si ji moc neužila. Hotel byl teda top ale pláže každý den orali, což jsem moc nepobrala, takže jak kdybych ležela na poli a je tam dost větrno, takže na nafukovací lehátka a deku muzes zapomenout. Jinak moře čisté a krásné, okolí celkem špinavé, ale asi záleží jaké letovisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10607
4.2.21 20:33
@Anonymní píše:
@Aduš8 Dekuji. A v te trojhvězde jste byli jinak spokojeni? S jídlem a tak? Já prave hledám hotel hned u more, max 200 m od pláže. Ale už jsem z toho zoufalá, vždycky je tam něco, co mi nesedí.
Mě na te Mallorce láká to moře, prý i jídlo je tam top, ale ty hotely panelakoveho typu jsou odpudivé.

Ja se přiznám, že kdybych tam někdy měla znovu letět, tak volím nějaké odlehlé malé městečko. Ale tam se člověk nedoplatí. Jinak to pro mě byly vyhozené peníze. Hotel sám o sobě byl průměr, jídlo docela šlo, ale žádná hitparáda. Já zase nejsem ale moc náročná, takže se to těžko posuzuje. Ale jinak, pláž totálně našlapaná, jsou tam většinou veřejné, lehátka a slunečníky drahé. Večer hlava na hlavě, ulice a hospody plně uřvaných Němců( a to mám jednoho doma :D). A na hotelu byla nuda, nedělo se tam za celý týden absolutně nic. Jukebox a otevřený bar do půlnoci. A to nejsem žádný introvert, ale fakt to na mě bylo moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:34

@Markéta188 kde jsi byla konkrétně prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
965
4.2.21 20:36

Nevím proč je Mallorca tak navštěvovaná, ale já si tedy raději zájezdu do Chorvatska než znova tam. Naopak doporučuji Tunis nebo ze španělských ostrovů Menorku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:37

@Aduš8 tak teď jsi mě dost odradila. :think:
Ti známí prave říkají ze je tam nejhezčí moře a nejlepsi jídlo z evropských destinaci. Tak mě navnadili a teď už jsem teda dost na vážkách.

• Citovat
  • Nahlásit
965
4.2.21 20:40
@Anonymní píše:
@Markéta188 kde jsi byla konkrétně prosím?

Palma nova, hotel už přímo nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 20:43

@Markéta188 Chorvatsko máme projezdene moc a už se mi tam nechce. Navíc co jsme byli poslední roky, tak taky hrůza lidí a počasí nic moc. Afriku nechci. Muzu mrknout ještě na tu Menorku, ale nevím jak moc to tam lítá a za jaké ceny.

• Citovat
  • Nahlásit
965
4.2.21 20:44
@Anonymní píše:
Ti známí prave říkají ze je tam nejhezčí moře a nejlepsi jídlo z evropských destinaci. Tak mě navnadili a teď už jsem teda dost na vážkách.

Za mě třeba jídlo a moře vážně top, ale na dovolenou jezdíš většinou kvůli krajině, nebo k moři i kvůli plážím a ty na Mallorce stojí opravdu za prd, navíc jestli mas děti, tak opravdu cokoliv nafukovacího nevydrží stát na místě, opravdu tam fouká dost vítr a mne to bylo teda hodně nepříjemný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10607
4.2.21 20:46
@Anonymní píše:

Moře sice hezké a čisté, ale co je to platné, když máš lidi ze všech stran. Jídlo bylo dobré, výběr byl velký, ale v té tříhvězdě je to prostě omezenější. Ale když to vezmu všeobecně, tak ta dovolená pro mě byla zklamáním. My jsme tenkrát dávali 20 000/osoba na týden a za tu cenu jsme si o chvíli dýl užili Egypt ve dvou na 14 dní, to byl tedy Last Minute. Tam jsme se pak spravili náladu po tomhle. Jediné, co je na Mallorce krásné, je příroda a stojí za to si půjčit auto a projet ji. Je to pidiostrov, takže to člověk zvládne za den. Mys Formentor je jedno z nejkrásnějších míst, co jsme navštívila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
4.2.21 20:46
@Anonymní píše:
@Markéta188 Chorvatsko máme projezdene moc a už se mi tam nechce. Navíc co jsme byli poslední roky, tak taky hrůza lidí a počasí nic moc. Afriku nechci. Muzu mrknout ještě na tu Menorku, ale nevím jak moc to tam lítá a za jaké ceny.

No zkuste tu menorku, není to tam tak rušné a je to tam hezky čisté, mne se tam líbilo mnohem více jak na mallorce. Ještě takhle blízko je celkem fajn černá hora, Bulharsko taky nebylo úplně špatný, ale jsou tam větší vlny a jídlo nic moc, za to pláže mají nádherný a moře taky čistý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5141
4.2.21 20:55

Jen cestujte a pomozte šíření viru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu