Dovolená na Kubě

Anonymní
24.5.20 22:49

Dovolená na Kubě

Asi mně tady spousta lidí ukamenuje, ale to je mi jedno, hloupé řeči si strčte někam. Má cenu za chvíli objednávat dovolenou kontkretně na Kubu v termínu listopad, prosinec??Nebo raději si počkat jak se situace vyvine? Moc bych si přála někam vyrazit a něco zažít. V celku se ale bojím, že tento blázinec už nijdy nezmizí. :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1978
24.5.20 22:57

By člověk čekal, že aspoň na chvíli se lidé s tím nakupováním na půl roku dopředu uklidní, ale zřejmě ne :P
Nikdo ti nedá objektivní odpověď, nikdo neví, co bude na podzim.
Osobně nehodlám nákup letenek řešit víc jak dva, tři týdny před odletem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16345
24.5.20 23:03
@Anonymní píše:
Asi mně tady spousta lidí ukamenuje, ale to je mi jedno, hloupé řeči si strčte někam. Má cenu za chvíli objednávat dovolenou kontkretně na Kubu v termínu listopad, prosinec??Nebo raději si počkat jak se situace vyvine? Moc bych si přála někam vyrazit a něco zažít. V celku se ale bojím, že tento blázinec už nijdy nezmizí. :,( :,(

tak tohle zrovna neni optimalni doba na navstevu karibiku. Byt tebou, pockala bych na zacatek unora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18213
24.5.20 23:18

Objednavat Kubu zrovna kdyz je tam mistni zima a obdobi destu je kravina i za normalniho stavu, natoz kdyz se ceka druha vlna Covidu prave na podzim. :mrgreen: 8o ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16345
24.5.20 23:31
@Hanka1 píše:
Objednavat Kubu zrovna kdyz je tam mistni zima a obdobi destu je kravina i za normalniho stavu, natoz kdyz se ceka druha vlna Covidu prave na podzim. :mrgreen: 8o ;)

presne. Ja se toho taky bojim. My mame od vanoc booknute Portugalsko na pristi rok. Z toho asi nic nebude, skoda penez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2004
24.5.20 23:49

Pokud mate nasetreno, tak aby jste mohli popripade nekolik mesicu bydlet tam,
tak proc ne :) my chceme teda vypadnout az na silvestra, takze zatim casu dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7446
25.5.20 00:11
@Anonymní píše:
Asi mně tady spousta lidí ukamenuje, ale to je mi jedno, hloupé řeči si strčte někam. Má cenu za chvíli objednávat dovolenou kontkretně na Kubu v termínu listopad, prosinec??Nebo raději si počkat jak se situace vyvine? Moc bych si přála někam vyrazit a něco zažít. V celku se ale bojím, že tento blázinec už nijdy nezmizí. :,( :,(

Určitě, ale lepší by bylo už v červnu a nejlépe „plavmo“, abyste nezáviseli od leteckých spojů. Zážitků bude habakuk! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
25.5.20 01:00

Hm, proč půl roku napřed? V této situaci bych rozhodně radši kupovala last minute. Ale každému to jeho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama