Dovolená s dětmi Řecko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 13:59

Dovolená s dětmi Řecko

Ahoj maminky, jdu si pro radu na konkrétní hotel, kde jste byli spokojené s dětmi. Nevím zda jsem moc náročná nebo jen neumím hledat🙄 Ostrov nám je jedno, budu ráda za doporučení na nej místo👍🏼

Požadavky-
All inclusive
Blízko pláže
Brouzdaliště, skluzavky výhodou
Letište do 30km nejlépe🙏🏽

Moc děkuji za tipy na konrétní hotel🙏🏽 Jedeme s dětmi 2 a 4 roky. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1497
23.1.22 14:22

Booking, tam si vše najdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 14:24

@evulinda79
Děkuji, to já samozřejmě vím😊 Prosila jsem o rady na konkrétní hotel, kde má někdo osobní zkušenost👍🏼

• Citovat
  • Nahlásit
16003
23.1.22 14:25

Nic si z toho nedělej, já jsem také náročná a z nabídky v Řecku jsem si nevybrala. Teda ne v té cenové hladině, kterou jsem ochotna za dovolenou dát. Pokud se mi něco líbilo, už to bylo pro 4 lidi za víc jak 100 tis… Za mě je mnohem lepší nabídka v Turecku a za stejnou cenu o úroveň lepší služby v porovnání s Řeckem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 14:28

@nozu
Tak to jsme na tom opravdu stejně😀 Také když už se mi něco líbí, stojí to přes 100tisíc a to se mi dávat nechce😌 Ale děkuji za tip, kouknu na Turecko, to mě nenapadlo a také se tam neletí tak dlouho🙏🏽

• Citovat
  • Nahlásit
171
23.1.22 14:42

My byli spokojeni tady Hotel Blue Sea Holiday Village (ex. Lippia Resort), Řecko- Rhodos

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8742
23.1.22 14:48

Řecko je krásný. Ale není tam takové množství větších hotelových komplexů, které splňují tvé požadavky. Myšleno tak, aby byly za dobrý peníze. Jsou, ale v jiné cenové relaci Pokud ti nejde vyloženě o Řecko - že chcete zažít tu krásnou atmosféru, vidět ostrov… Ale jde o služby hotelu a moře, tak bych hledala jinou zemi. Najdeš levnější. Řecko mám ráda. Je to naše srdcovka. Byli jsme tam mnohokrát. Ale vesměs ubytování v apartmánu. Ale s malými dětmi bych chtěla pohodlí hotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
23.1.22 15:07

Ostrov Zakynthos, hotel Gardelli nebo Galaxy :-) Mělké moře, teplé, hotel přímo na pláži, letiště 15min :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
23.1.22 15:10

@lasička1 Mohu poprosit o odkaz na nějaké apartmány v Řecku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2178
23.1.22 15:23

Zakynthos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
23.1.22 16:03

Ahoj.
Určitě s dětmi mohu doporučit hotel Almyros beach na překrásném ostrově Korfu, je tam vše co požaduješ, nádherná pláž s hrubším pískem a pohodlná lehátka, tobogány, brouzdaliště, bazény…dětské židličky i dětské jídlo v celodenním menu samozřejmostí… mají tam animatory, dětské diskotéky, každodenní program pro děti ať už olympiáda, karaoke, zpívání…
Co se týče jídla tak famózní, lepší jsem nezažila. Mají tam bufetové stoly, na každém něco jiného- na jednom řecká kuchyně, na dalším mezinárodní, tématická, na dalším dětská strava…
Ubytování v malých domečkách, klima, balkon, terasa…
Ale určitě nejezdit přes CK, mají to moc nasazené, my jsme za týden platili okolo 30 000kč pro všechny ( teď to je tedy dražší co jsem koukala zatím okolo 50tis )+ letenky jsme si koupili z PH přes Ryanair, ty nás vyšli dohromady necelých 10000kč+ půjčení auta od nich 4200kč na celý týden, ale pokud auto nechceš tak hotel má zajištěný transfer.
Také zajišťují hlídání dětí a vy si můžete jít v klidu třeba zaplavat, nakoupit, do welnes ( tenkrát bylo v ceně )… za mě opravdu nejlepší místo pro dovolenou s dětmi, doporučuji i s půjčením auta a celý ostrov si projet, protože je prostě nádherný, jak pobřeží, tak i vnitrozemí, hory, olivové háje, všudypřítomná nádherná vůně bylinek…prostě ráj :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
23.1.22 16:03
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
23.1.22 16:12

@Maci333 Nejsem zakladatelka, ale moc děkuju za Tvůj příspěvek! Letos bychom chtěli právě na Korfu a jsem ráda za každou zkušenost a informaci… Minulý rok jsme byli na Zakynthosu.. To auto jste měli domluvené hned po příletu na letiště? Právě přemýšlíme o tom letos letět bez cestovky, ale nějak mám z toho v dnešní době obavy ( covid )… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 16:12

Doporucuji ostrov Zakynthos, naprostá nádhera! Byli jsme v hotelu Poseidon Beach - na pláži, krásne mělké, čisté moře plné zivota. U hotelu hřiště, animační programy… Hned vedle letiště. Naprosta spokojenost.

• Citovat
  • Nahlásit
210
23.1.22 16:46

@ousk1
Ano, auto jsme měli právě také zarezervované přímo přes Ryanair, vyšlo to o půlku levněji než přímo přes půjčovny. Na letišti jsme jen u okýnka ukázali papíry o rezervaci, paní nám ukázala kde si auto máme vyzvednout ( naproti letiště mají některé společnosti pobočky) a hned jsme jeli. Covidu se nebojte, jen si při pojištění raději připlaťte i covidový balíček, vyšlo to asi o 300kc dráž než normální pojištění, ale zahrnovalo to vše potřebné ( náhradní ubytování v případě onemocnění atd). Jinak na ostrově to skoro nikdo neřeší, je tam velká proočkovanost a hlavně turismus je pro ně hlavní zdroj obživy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat