Dovolená Tunis Hotel Caribbean World Monastir Resort & Aquapark

489
20.1.22 20:33

Dovolená Tunis Hotel Caribbean World Monastir Resort & Aquapark

Ahoj, máme objednanou dovolenou na termín od 21.5., v hotelu Caribbean World Monastir Resort & Aquapark a napadlo mě jestli tam náhodou taky někdo nebyl, případně se tam nechystá. Po pravdě mám strach i z termínu na konci května a ráda bych se ujistila, že jsme neobjednali úplně blbě. Děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1554
20.1.22 21:04

Byli jsme, je to tam pěkné, personál moc milý 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
489
20.1.22 21:08
@Asiina píše:
Byli jsme, je to tam pěkné, personál moc milý 😊

Moc děkuji za reakci. Mám trochu strach, jak bude vypadat pokoj. Vybrali jsme nějaký ekonomi a bojím se, že nám to spadne na hlavu. Doufám, že na místě půjde připlatit lepší pokoj, jestli to bude nějaká katastrofa. Nevím co mě to napadlo :zed:. Říkala jsem si, že se mi nechce platit za něco, kam se půjdeme jen vyspat. No a až po koupi jsem našla recenze, že je tam malá a špinavá pláž :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21733
20.1.22 21:54

No, ekonomy varianta v Tunisku byl hodně špatný nápad. Hotel neznám, ale tyto druhy pokojů bývají často třeba u výtahů, nad kuchyní, bez balkónu atd. Nejde to u cestovky ještě změnit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2670
25.4.23 20:37

Zakladatelko omlouvám se, že oživuji. Ale mohu mít troufalý dotaz jak to v tom hotelu nakonec vypadalo? Našla jsem na internetu jedno děsivé video, ale v nabídce cestovek je hotel stále.
Tak by mě zajímala recenze někoho kdo tam byl.
Moc děkuji za případnou odpověď :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
489
25.4.23 20:40
@Karinkas píše:
Zakladatelko omlouvám se, že oživuji. Ale mohu mít troufalý dotaz jak to v tom hotelu nakonec vypadalo? Našla jsem na internetu jedno děsivé video, ale v nabídce cestovek je hotel stále.
Tak by mě zajímala recenze někoho kdo tam byl.

Hotel byl zavřený, ale jeli jsme okolo a byla jsem za to upřímně ráda. Z venku vypadal strašně. Hotel otevíral až v plné sezóně a my jsme jeli poslední týden v květnu. Dozvěděli jsme se to pár dnů před odletem. Nabídli nám změnu na hotel Skanes Serail a byli jsme tam moc spokojení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2670
25.4.23 20:47
@Niki.J.B. píše:
Hotel byl zavřený, ale jeli jsme okolo a byla jsem za to upřímně ráda. Z venku vypadal strašně. Hotel otevíral až v plné sezóně a my jsme jeli poslední týden v květnu. Dozvěděli jsme se to pár dnů před odletem. Nabídli nám změnu na hotel Skanes Serail a byli jsme tam moc spokojení.

Tak to bylo štěstí :). Moc děkuji za odpověď a hned si píšu jméno hotelu a dávám do výběru. Teď vybíráme dovču a docela mě ty různé recenze na solidně vypadající hotely děsí. Tak pokud se rozhodneme pro ten Tunis snad budeme mít taky štěstí. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
15.8.23 12:06

Careebean world monastir Nebrat!!! Byli jsme tam s rodinou 8/2022. Spinave matrace, rucniky, bordel na plazi, aquac na spadnuti. Chodi tam mistni; vsude po nich bordel, v bazenu plavali cerne vlasy. Video od pana Malka je pravdive. Mame vyfoceneho svaba v koupelne. Klimatizaci v jidelne vubec nezapinali. Byla to nase prvni dovolena (letecky)a do Tunisu mne uz nikdo nedostane!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin