Kam v Brně bez očkování?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27
21.1.22 12:46

Kam v Brně bez očkování

Dobrý den, příští víkend jedeme s přítelem do Brna. Já očkovaná jsem, přítel není, proto se chci zeptat, zda někdo neví o podniku (hospoda, restaurace..), kde potvrzení o očkování nevyžadují. Na volnou zónu jsem se dívala, spíše mě zajímá, zda neexistuje podnik, který ve volné zóně uveden není. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5699
21.1.22 12:51

Musíš zkusit. Osobně se vždycky dívám, jestli má obsluha roušku, jestli ne, tak málokdy kontrolují QR kod.
A ano, jsem sama taky očkovaná, ale tuhle hru na QR kódy a bezinfekčnost hrát nechci, tak si taky vybírám podniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
21.1.22 12:53
@Paola21 píše:
Musíš zkusit. Osobně se vždycky dívám, jestli má obsluha roušku, jestli ne, tak málokdy kontrolují QR kod.
A ano, jsem sama taky očkovaná, ale tuhle hru na QR kódy a bezinfekčnost hrát nechci, tak si taky vybírám podniky.

Vážím si Tvého přistupu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13243
21.1.22 13:03

Ještě se mě nestalo, že by mě někdo chtěl ten QR kód pípnout :D spíš je na stole lístek s upozorněním, že objednáním potvrzuji, že splnuji bla bla bla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
21.1.22 13:05

Však on nemusí být očkovaný, ale stačí mu negativní test ne? Ten se taky nahraje do té čtečky a je to. Pak nemusíte nic řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12289
21.1.22 13:06
@Cenarius píše:
Ještě se mě nestalo, že by mě někdo chtěl ten QR kód pípnout :D spíš je na stole lístek s upozorněním, že objednáním potvrzuji, že splnuji bla bla bla.

Mě to chtěli v zoo restauraci (úplně vždy) a pak v obchodním centru v restauraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
21.1.22 13:09
@Malineka píše:
Však on nemusí být očkovaný, ale stačí mu negativní test ne? Ten se taky nahraje do té čtečky a je to. Pak nemusíte nic řešit.

na testy se už nehraje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
21.1.22 13:09

@Cenarius nám taky rozhodně téměř všude kolem náměstí chtěli spíš než nechtěli. Rozhodně vím, že to požadovala Zlatá loď a třeba i Jean Paul. Na bazéně v Lužánkách to paní dokonce i načítá čtečkou, když jdeme plavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
21.1.22 13:10
@Cenarius píše:
Ještě se mě nestalo, že by mě někdo chtěl ten QR kód pípnout :D spíš je na stole lístek s upozorněním, že objednáním potvrzuji, že splnuji bla bla bla.

no já taky ukazovala svůj QR kod tak 3× a to za 6 měsíců..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
21.1.22 13:10

@Paola21 to jsem netušila. Přestala jsem to sledovat. Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
21.1.22 13:11
@Malineka píše:
@Paola21 to jsem netušila. Přestala jsem to sledovat. Díky za info.

jj není zač

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
21.1.22 13:12
@Cenarius píše:

V Praze na řadě míst. Kavárny třeba, restaurace..zcela běžně. Bazén jen předložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Makca87
21.1.22 13:30

Volnezony.cz … Tam najdeš skoro všechny.

• Citovat
  • Nahlásit
27
21.1.22 13:36

@Makca87 o volných zónách se zmiňuji v příspěvku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
21.1.22 13:36

@Paola21 Děkuji za odpověď, asi opravdu nezbývá nic jiného, než to zkusit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat