Dovolená v Turecku

20.11.19 05:12

Dovolená v Turecku

Zdravím,
Je tu někdo kdo byl v Turecku v hotelu PEGASOS ROYAL & RESORT *****? Kdy jste byli a byli jste spokojeni? :)
Moc děkuji za každou zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1968
20.11.19 09:48
@Dagmar81 píše:
Zdravím,
Je tu někdo kdo byl v Turecku v hotelu PEGASOS ROYAL & RESORT *****? Kdy jste byli a byli jste spokojeni? :)
Moc děkuji za každou zkušenost

Nebyla, ale najdi si recenze přímo na tento hotel na stránkách invie, každý rok tam čtu a zatím jsme byli vždy s hotelama skopojeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4582
20.11.19 14:35

Jéééé, taky jedem do Pegasos royal, doufám, že to tam bude super. Taky budu ráda za recenze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1913
20.11.19 14:38

My byli letos v Caretta Beach s naším 2leťákem. Je to rodinný hotel a bylo to tam super. Užili jsme si všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4582
5.1.20 14:28

Zkusím oživit diskuzi:
Prosím o zkušenosti s počasím. Letíme 21.8., mám trošku obavy z veder. Ségra mě uklidňuje, že v Turecku to šlo, že nesnesitelné vedro zažila v Dubai. S Tureckem prý nesrovnatelné.
Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Oblast mezi Side a Alanií.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
5.1.20 14:53

@AstraG v Turecku jsme byli loni na začátku srpna. První vecer jsem myslela ze to nedám. Teplota v 19.00 byla 39 stupňů 8o poslední dva večery než jsme letěli domu se ochladilo na 34. Na pokoji jsme sice měli klimu ale tu stejně nemůžeš nastavit o 20 stupňů min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4582
5.1.20 14:58

@-Sára Já se právě taky bojím, aby to se mnou nešvihlo. A přes den bylo teda celou dovolenou přes 40 i ve stínu? Kde jste byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
5.1.20 15:01

@AstraG byli jsme v Alanyi v hotelu seher resort @ spa. Přes den to šlo. Jen proste na vecer to bylo peklo. Pak jsme přiletěli domu a tady byl teplotní rozdíl 20 stupňů to jsem se fakt klepala zimou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
5.1.20 15:03

@AstraG přes den muselo být víc. Navečer tato teplota byla uvedena ve stínu. Takze v 19.00 bylo ve stínu 39 stupňů na sluníčku pak o 10 víc. Snažili jsme se od 12 do 15 nevychazet z pokoje nebo jsme byli ve stínu. Měli jsme sebou roční dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2521
5.1.20 15:06

@AstraG my byli několikrát za sebou začátkem července a vždy pár dní byly megatropy, kole 45 ve stínu, ale přes den je to úplně v pohodě, stejně jsi furt ve vodě, a připadalo mi to mnohem snesitelnejsi než tropy u nás. Opruz je to akorát večer, to je člověk zpocenej, jak je tam vyšší vlhkost. Ale neměla bych z toho strach, je tam plno rodin s malými dětmi, je to pro ně ideální destinace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2979
5.1.20 15:06

Ja do Side litam s klukama jen na konci cervna. A i to vedro mi predloni bohate stacilo, z planovanych vyletu jsme jeli nakonec jen na jeden. SAE nebo Qatar znam jenom letiste pri prestupu a vloni v srpnu o pulnoci v Doha pres 40°, takze horsi to tam o par stupnu bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 15:19

My jsme byli loni v Turecku ke konci června a bylo tam o dva stupně méně než v cr :lol: Bylo tam krásně vedro jak má být, proto asi člověk leti k moři :lol: přes den kolem 40 po setmění 33 stupňů. Největší pařak jsem zažila v dubai sotva jsme vylezli z vody byli jsme suchy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13164
5.1.20 15:35

My v Turecku byli vloni v polovině července. Ráno v 10 tam bylo příjemných 34, přes den se to šplhalo ke 40. Kolem půlnoci bylo lehce pod 30. My máme vysoké teploty ale rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4582
5.1.20 17:56

Holky, my letíme k moři úplně poprvé. Tak jsem zvyklá jen na horko v čr :D všichni mě chlácholí, že u moře, je jiné klima a není to tak znát, tak snad nekecaj :lol: Turecko jsem vybrala na doporučení, jak kamarádky, co dělá v cestovce, tak i ségry, která má nacestováno. Ale teď se zas obávám toho horka. :oops: Nejhorší je prý přelom července a srpna. Tak budu doufat, že konec srpna nebude úplně extrémní.
Když by se ještě někdo ozval, budu moc ráda :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:24

@AstraG Za poslední roky bývá v ČR taky dost extrémní vedro, zas takový rozdíl to nebude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama