Dcera má DPČ, ovlivní to moje dávky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:26
Dpč a dávky

Ahojte holky mám takovou otázku, když jsem na Up i manžel a pobíráme dávky ale dcera si našla brigádu na DPČ a je studentkou SŠ bude mi něco stáhnuto?? Napr: Když si vydělá 4000 Kc měsíčně jestli mi mohou něco stáhnout. :nevim: Díky za radu

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 13495 příspěvků 23.01.19 20:35

Počítá se příjem všech.

Jachudka
Nováček 4 příspěvky 23.01.19 20:38
@vokishka píše:
Počítá se příjem všech.

Já,manžel,dcera a 13 lety syn .. Dcera si chce přivydělat ke škole a já nevím jestli mě můžou něco stáhnout když jsme v jedné domácnosti

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64583 příspěvků 3 inzeráty 23.01.19 20:39

@Jachudka To je materiál… 2 dospeli na UP a stredoskolacka bude brigadnicit.

vokishka
Extra třída :D 13495 příspěvků 23.01.19 20:41
@Jachudka píše:
Já,manžel,dcera a 13 lety syn .. Dcera si chce přivydělat ke škole a já nevím jestli mě můžou něco stáhnout když jsme v jedné domácnosti

to záleží na tom, jak vám to vyjde. Prostě se spočítá příjem všech a podle toho se potom odvíjí dávky.

Jachudka
Nováček 4 příspěvky 23.01.19 20:43
@j.a.n.i1 píše:
@Jachudka To je materiál… 2 dospeli na UP a stredoskolacka bude brigadnicit.
:D Manžel pracoval skoro 10 let u PPl ale propoušteli neboť pan zkrachoval a já jsem na Up teprve půl roku .. Pokud chcete někoho soudit aniž by jste něco o tom věděla prosím nekomentujte
ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 23.01.19 20:48
@Jachudka píše: :D Manžel pracoval skoro 10 let u PPl ale propoušteli neboť pan zkrachoval a já jsem na Up teprve půl roku .. Pokud chcete někoho soudit aniž by jste něco o tom věděla prosím nekomentujte
:mrgreen: teprve půl roku
iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 23.01.19 21:01

tak hlavně, že máš za dávky prodloužený vlasy. Co si najít práci? Když to zvládne dcera, tak to zvládneš i ty s manželem.

ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 23.01.19 21:09
@iiiv píše:
tak hlavně, že máš za dávky prodloužený vlasy. Co si najít práci? Když to zvládne dcera, tak to zvládneš i ty s manželem.

Asi chce oslnit na pohovorech

Fazulina
Závislačka 4230 příspěvků 24.01.19 07:11
@iiiv píše:

Ty jo, fakt, že jo. To je masakr. Ja se nestačím divit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >