Informace o porodném

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 12:45
Informace o porodnem

Dobrý den :) chci se zeptat s přítelem čekáme malyho a nemame nárok na porodné, nemáte někdo nějaký napad jak to udělat aby jsme ho dostaly? Přítel dostává 20tis (pracující) a ja necelých 7tis sirotčí důchod + přídavky (jsem ještě student ) děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 12:49

:zed: :poblion: ?????
no tak jedině, ať se přítel nechá vyhodit z práce

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 22.01.19 12:52

Hele kdyz je na urade pekne poprosis tak vam to na sto pro daji

VitaminC
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 22.01.19 12:53

Jo, muzes si hrat na samozivitelku a pozadat bez pritele.

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 22.01.19 12:53

Kolik peněz je porodné. ?

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 13:01

@Enicka 13000

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 22.01.19 13:02

@stinga To já myslela že víc ,když o to tak stojí.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 22.01.19 13:06

To je hnus :poblion:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64665 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 13:08
@Anonymní píše:
Dobrý den :) chci se zeptat s přítelem čekáme malyho a nemame nárok na porodné, nemáte někdo nějaký napad jak to udělat aby jsme ho dostaly? Přítel dostává 20tis (pracující) a ja necelých 7tis sirotčí důchod + přídavky (jsem ještě student ) děkuji

Muzes zabit pritele, pak se do limitu vejdes a jeste bude dítě brat sirotčí duchod… Akorat nevim, zda ti to porodne v kriminale k necemu bude :think:

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 22.01.19 13:09
@Anonymní píše:
Dobrý den :) chci se zeptat s přítelem čekáme malyho a nemame nárok na porodné, nemáte někdo nějaký napad jak to udělat aby jsme ho dostaly? Přítel dostává 20tis (pracující) a ja necelých 7tis sirotčí důchod + přídavky (jsem ještě student ) děkuji

To tě toho ve škole naučit moc nestihli :zed:

P4ja
Echt Kelišová 7847 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:12
@Enicka píše:
@stinga To já myslela že víc ,když o to tak stojí.

No, já hlavně nechápu, že si někdo pořídí dítě a pak řeší, kde co dostane a jak. To v době kondomů a jiné antikoncepce nepochopím :nevim: :nevim: Jak potom budou financovat starší dítě?

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 22.01.19 13:14

@P4ja Seženou jiné přídavky a příspěvky :)

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 22.01.19 13:15

můžeš nezapsat otce dítěte do RL :) to by šlo ne?? ale jestli u porodu umřeš, tak tvoje dítě skončí v ústavu nebo v pěstounské péči na hodne dlouho, může být?

P4ja
Echt Kelišová 7847 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:17
@Enicka píše:
@P4ja Seženou jiné přídavky a příspěvky :)

Tak asi tak tragicky bych to neviděla. Komu by se ty peníze nehodily, že? Ale vymýšlet podvody, aby je člověk dostal, to mně přijde přes čáru.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 2 inzeráty 22.01.19 13:18

a bydlíte spolu ? mně to teda až tak zcestný dotaz nepřijde, prostě je rozdíl ty peníze mít a nemít..
zákonné podmínky k vyplacení jsou zde https://www.prispevky.cz/…stvi/porodne
pokud nemáte společné trv.bydliště a nežijete spolu (tedy v posuzovaném předchozím čtvrtletí před porodem) a příjem máš tedy menší než 2,7násobek živ. minima , tak si prostě požádej..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >