DPP a odměny, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 14:17
DPP a odměny, poradíte?

Je tady prosím nějaká mzdová účetní nebo někdo, kdo má s tímto zkušenosti?
Pracuji na DPP a mám limit těch 300 hodin za rok. Je možné, to nějak obejít? Třeba na výplatnici mít jen 10 hodin a zbytek výplaty v odměnách? Měsíčně to nepřesáhne těch 10 tisíc, takže se nic neodvádí, hrubá mzda je i čistá.
Předem děkuji za odpověď. :)

Reakce:
Sany80s
Kelišová 7173 příspěvků 09.03.19 14:27

Dá se to obejít tak, že ty hodiny nebudou vykazovat a zvýší ti hodinovou mzdu.
Ale je to podvod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 14:28
@Anonymní píše:
Je tady prosím nějaká mzdová účetní nebo někdo, kdo má s tímto zkušenosti?
Pracuji na DPP a mám limit těch 300 hodin za rok. Je možné, to nějak obejít? Třeba na výplatnici mít jen 10 hodin a zbytek výplaty v odměnách? Měsíčně to nepřesáhne těch 10 tisíc, takže se nic neodvádí, hrubá mzda je i čistá.
Předem děkuji za odpověď. :)

U dcery to tak bylo běžné,že psali méně hodin a peníze dávali do odměn.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 14:34
@Anonymní píše:
U dcery to tak bylo běžné,že psali méně hodin a peníze dávali do odměn.

Děkuji, no bylo by to fajn. Myslím, že by to nemusel být tak velký problém, že po tom nikdo pátrat nebude když za mě nic neodvádí. Ale samozřejmě nechci, ať má firma trable, ale oni mě potřebují a těch 300 h je dost málo.

Sany80s
Kelišová 7173 příspěvků 09.03.19 14:35
@Anonymní píše:
Děkuji, no bylo by to fajn. Myslím, že by to nemusel být tak velký problém, že po tom nikdo pátrat nebude když za mě nic neodvádí. Ale samozřejmě nechci, ať má firma trable, ale oni mě potřebují a těch 300 h je dost málo.

Tak ať tě zaměstnají, když tě potřebují.
Navíc je tu vždy možnost, že na to někdo přijde.

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 10.03.19 17:49
@Anonymní píše:
Děkuji, no bylo by to fajn. Myslím, že by to nemusel být tak velký problém, že po tom nikdo pátrat nebude když za mě nic neodvádí. Ale samozřejmě nechci, ať má firma trable, ale oni mě potřebují a těch 300 h je dost málo.

Mají 2 možnosti:

1. DPP a nebudou se všechny hodiny vykazovat (ale víš, že je tam riziko i na tvojí straně)
  2. Po vyčerpání hodin na DPP, ti dají DPČ - nicméně chtěla bych zvýšit sazbu, ať mám čistého stejně :)
Váš příspěvek
Reklama