Práce Češky v Polsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adevoj
Povídálka 36 příspěvků 09.03.19 10:55
Práce češky v Polsku?

Ahoj, pokud tady toto téma je, omlouvám se a prosím nasměrujte mě.
Zajímá mě zkušenost nebo názor na situaci, kdy se češka mluvící česky/B1 anglicky odstěhuje do Polska (s maturitou, dělající Vš dálkově v Čr) a bude hledat práci?
Myslíte si, že něco najdu? Nebo za jak dlouho se budu schopna domluvit polsky alespoň na nějakou práci v baru?
Ve fabrice určitě dělat nechci, ale jen s gymplem ze začátku bez polštiny nehledám ani žádnou manažerskou pozici…
Pokud by někdo měl zkušenost, budu vděčná. Všechno info sem :)
Tzn. Za jak dlouho se naučím polsky+ práce ze začátku se špatnou polštinou? +zdravotnictví? Platí si ho někdo i v Čr když žije v Polsku?
Moc děkuji!

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 09.03.19 11:00

z polska se stěhujou k nám a ty chceš jít tam? proč proboha?

milktea
Kecalka 483 příspěvků 09.03.19 11:21

Vím že tam jsou zázemí nadnárodních firem, který hledají operátorky/poradce na lince v různých jazycích - i v češtině. Ale to je asi jen Varšava. Nebo využít angličtinu. Jinak polština není tak těžká :)

Kaci89
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 09.03.19 12:29

Divim se ,ze chces pracovat v polsku,vsichni polaci utikaji delat k nam do cech a ja bydlim na hranici s polskem a mam i par kamaradu a s praci tam he bide,u nas se maji skvele.jinak jsem se snimi domluvila bez problemu tak za mesic.neni to tezky

Váš příspěvek
Reklama