Dr. Molnar zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarinka12322
Nováček 13.08.18 14:16
Dr Molnar zkušenosti?

Holky máte zkušenosti s Dr Molnarem z U. S.G. POL kliniky v Olomouci?

Reakce:

Ladein
Stálice 66 příspěvků 13.08.18 17:44

Pracuje ve Stbku kde jsem rodila. Slyšela jsem o něm, že není moc příjemný. Měla jsem ho u jednoho vyšetření a normální doktor. Zastupoval mého doktora a sestřička asi znalá jeho pověsti, mi říkala, že se nemusím bát, že to je dobrý doktor.

sarinka12322
Nováček 13.08.18 17:53

@Ladein celkem v mojí situaci mi je jedno jestli se bude usmívat nebo ne a děkuji

malá_holka
Kelišová 5753 příspěvků 13.08.18 18:11

ten je prý dobrý, hlavně operatér. osobně nevím, ale doktorka, co s ním dělala ve šternberku na oddělení ho chválila, jak profesně tak lidsky. Mudr. Vaca, primář ze šternbru je super. ordinuje na gyndě v nemocnici.

sarinka12322
Nováček 13.08.18 18:25

@malá_holka tak doufám že nám pomůže při nejhorším přejdu že je jich tam dost ale vím že bude určitě lepší jak tady ta moje Dr

malá_holka
Kelišová 5753 příspěvků 13.08.18 18:35

@sarinka12322 a ke komu chodíš?

sarinka12322
Nováček 13.08.18 18:36

@malá_holka Dr Hellerová

Ladein
Stálice 66 příspěvků 13.08.18 19:03

Ještě je na klinice Dr. Látal, je zástupce primáře ve Stbku. Ten je taky moc dobrý.

sarinka12322
Nováček 13.08.18 19:49

@Ladein já vím ten má nejbližší termín v půlce září

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >