Reklama

Dr. Molnar zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 14:16
Dr Molnar zkušenosti?

Holky máte zkušenosti s Dr Molnarem z U. S.G. POL kliniky v Olomouci?

Reklama

Reakce:

Ladein
Stálice 65 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 17:44

Pracuje ve Stbku kde jsem rodila. Slyšela jsem o něm, že není moc příjemný. Měla jsem ho u jednoho vyšetření a normální doktor. Zastupoval mého doktora a sestřička asi znalá jeho pověsti, mi říkala, že se nemusím bát, že to je dobrý doktor.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 17:53

@Ladein celkem v mojí situaci mi je jedno jestli se bude usmívat nebo ne a děkuji

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 13.08.18 18:11

ten je prý dobrý, hlavně operatér. osobně nevím, ale doktorka, co s ním dělala ve šternberku na oddělení ho chválila, jak profesně tak lidsky. Mudr. Vaca, primář ze šternbru je super. ordinuje na gyndě v nemocnici.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 18:25

@malá_holka tak doufám že nám pomůže při nejhorším přejdu že je jich tam dost ale vím že bude určitě lepší jak tady ta moje Dr

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 13.08.18 18:35

@sarinka12322 a ke komu chodíš?

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 18:36

@malá_holka Dr Hellerová

Ladein
Stálice 65 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 19:03

Ještě je na klinice Dr. Látal, je zástupce primáře ve Stbku. Ten je taky moc dobrý.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 19:49

@Ladein já vím ten má nejbližší termín v půlce září

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >