Pálení po potratu 21tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 12:17
Pálení po potratu 21tt

Holky jsem 4 týdny po potratu s revizí, zjištěna ureaplasma a toxoplasmóza antibiotika Dobrane byla jsem u Dr a má dovolenou hrozně mě začalo palet dole :think: jeli by jste na urgent?

Reakce:

Maylaa
Kecalka 500 příspěvků 06.08.18 12:19

Vzhledem k tomu, ze jsi v sestinedeli, jela bych do porodnice, kde doslo k zakroku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 12:25

@Maylaa děkuji já potom čim jsem si prošla si už připadám jak hypochondr

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 06.08.18 12:50
@Anonymní píše:
Holky jsem 4 týdny po potratu s revizí, zjištěna ureaplasma a toxoplasmóza antibiotika Dobrane byla jsem u Dr a má dovolenou hrozně mě začalo palet dole :think: jeli by jste na urgent?

určitě bych jela

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 06.08.18 13:17
@Anonymní píše:

Taky bych jela muze to byt zanet, ale taky to muze byt jen z tech antibiotik, me tenkrat zabily i ty dobre bakterie dole a mela jsem vytoky a svedeni. Alw po revizi bych jela okamzite.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 14:22

Už čekám

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >