SP ve 4tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 11.08.18 11:57
SP ve 4tt

Zdravím

před pár dny jsem prodělala SP asi ve 4tt, bohužel ani léky nepomohly k udržení plodu. Kyretáž nebyla potřeba a sp v takto raném těhotenství beru takměr jako přirozenou věc i když to bylo zklamání veliké. S přítelem se budeme snažit dále, ale bojím se že by nás mohlo při dalším pokusu potkat to samé. Zajímalo by mě zda má někdo podobnou zkušenost s sp a s následným otěhotetním popřípadě za jak dlouho se vám zadarilo znovu otěhotnět? Děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3807 příspěvků 11.08.18 12:02

skutečně 4tt? To se jen normálně dostavila menstruace ne :think: Vůbec ničeho bych se příště nebála :kytka:

Celina
Závislačka 3322 příspěvků 11.08.18 12:08

@Nataliaa určitě si nech udělat kompletní imunologii u reprodukčního imunologa. Ne tu základní, ale podrobnou. Já měla opakovaně SP na začátku těhotenství a problém byl ve zvýšené aktivitě NK buněk. Po přeléčení se nám podařilo po x ivf otěhotnět. Hodně štěstí :mavam:

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 11.08.18 12:10

@Bubla_Bučková ano :) menstruace s kousky sliznice, nic tragického..spíš mě zajímá zda je možné se normálně snažit dále jelikož vše proběhlo vporadku:)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 11.08.18 12:15
@Nataliaa píše:
@Bubla_Bučková ano :) menstruace s kousky sliznice, nic tragického..spíš mě zajímá zda je možné se normálně snažit dále jelikož vše proběhlo vporadku:)

Menstruace s kousky sliznice je úplně normální menstruace, při menstruaci se totiž odlučují kousky děložní sliznice 8)

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 11.08.18 12:16

@Celina dobré vědět :) za ověření člověk nic nedá. Já myslím že za sp v me situaci muže dovolená v Dubaji minulý týden kde jsem nezvládala vysoké teploty, pitný režim nebyl ukázkový a nakonec nás potkal dlouhý a velmi nepříjemný let..už v Dubaji me začalo provázet lehké krvácení a bohužel jsem v tu dobu nevěděla že jsem těhotná :(

Příspěvek upraven 11.08.18 v 12:17

Bubla_Bučková
Závislačka 3807 příspěvků 11.08.18 12:17
@Nataliaa píše:

to víš že jo, znova směle do toho a žádnej stres :mavam: A za jak dlouho se povede? Jakýsi průměr je asi půl roku ;)

Bubla_Bučková
Závislačka 3807 příspěvků 11.08.18 12:18
@Nataliaa píše:
@Celina dobré vědět :) za ověření člověk nic nedá. Já myslím že za sp v me situaci muže dovolená v Dubaji minulý týden kde jsem nezvládala vysoké teploty, pitný režim nebyl ukázkový a nakonec nás potkal dlouhý a velmi nepříjemný let..už v Dubaji me začalo provázet lehké krvácení a bohužel jsem v tu dobu nevěděla že jsem těhotná :(Příspěvek upraven 11.08.18 v 12:17

a jak si poznala těhotenství? Hele radši trochu vše pořádně nastuduj včetně ovulace :kytka:

Qadra
Stálice 86 příspěvků 11.08.18 12:18

Můžeš se začít snažit hned po skončení ms.Taky jsem potratila v 5 týdnu loni v listopadu.V pro­sinci byla pauza a v únoru jsem měla pozitivní test.Bohužel v březnu opět potrat v 9 týdnu.V červnu zase pozitivní test a v červenci potrat v 7 týdnu.A to mám doma dceru na první dobrou…Takže jsme se přesunuli do CARU. Nikdo ti neřekne zda to příště vyjde.Hodně štěstí

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 11.08.18 12:21

@sladke-mameni já na silnější ms netrpím a kousky sliznice jsem nikdy nezaznamenala naopak mám spíše slabější ms bez pms, každopádně nic hrozného neproběhlo..silná ms s kousky a lehké pobolíváni podbrisku :) teď už je vše v normě a proto me zajímalo zda je nutná určitá obezřetnost nebo je možné fungovat normálně dál bez omezení a snažit se nadále o miminko

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 11.08.18 12:24

@Nataliaa Tak spíš jsi vůbec těhotná nebyla, ale i kdyby jo tak nemusíš nic řešit a prostě to zkoušejte dál. Něco jiného by to bylo kdybys musela na revizi (já v 11tt). A doktor to bude řešit až tak po roce snažení (ale to vím od ostatních, ne z vlastní zkušenosti).

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 11.08.18 12:26

@Nataliaa a podle ceho jsi určila,ze jsi byla ve 4tt?

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 11.08.18 12:26

@Bubla_Bučková vše už jsem si nastudovala po kyselinu listovou až po ovulaci :palec: těhotenství jsem na sobě poznala během týdne kdy jsem měla zvýšenou teplotu, pořad hlad, natekla prsa a celkove jsem se cítila úplně jinak :) hned druhé ráno 2 testy pozitivní, bohužel ještě ten den se dostavilo spineni :( každopádně doktor tomu moc sanci nedával kvůli nízkému hcg takže jsem byla připravena spíše na tu horší variantu..zase jsem rada ze sp přišel takto brzo a clovek se nemusí omezovat a na miminku muže pracovat nadále :) tak budu věřit ze se zadari co nejdříve a už bez komplikaci

Nataliaa
Povídálka 31 příspěvků 11.08.18 12:28

@sladke-mameni těhotná jsem byla, testy vždy pozitivní a hcg 100, takže oplodnění proběhlo bohužel se plod neudržel:) snad to vyjde priste

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 11.08.18 12:29

@Nataliaa Tohle je hodně časté, jen se o tom tolik nemluví, některé (asi trochu hrošice ;) ) to na sobě ani nepoznají. Není důvod se bát, že to příště dopadne stejně, věř spíš, že to brzy vyjde. Teprve pokud by se to opakovalo, je lepší to řešit než čekat na další a další nezdary. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >