Reklama

Dražba bytu exekuce - prosim rychlou radu!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 14:18
Dražba bytu exekuce prosim rychlou radu!

Prosim o radu..byla vypsana drazba meho bytu kvuli dluhu 27.tisic…doslechla jsem se ale ze do drazby muze jit nemovitost az nad dluh 30tis…poradi nekdo jestli s tim jde neco delat? specha!!!moc dekuju

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 15.01.17 14:26

Zaplať dluh hned a volej exekutora ten co to má na starost. Tak bych to udělala já. :nevim:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 15.01.17 14:27

To není tak závratná částka, aby nešla sehnat!

martina.se
Hvězda diskuse 56921 příspěvků 15.01.17 14:31
@Anonymní píše:
Prosim o radu..byla vypsana drazba meho bytu kvuli dluhu 27.tisic…doslechla jsem se ale ze do drazby muze jit nemovitost az nad dluh 30tis…poradi nekdo jestli s tim jde neco delat? specha!!!moc dekuju

zaplať dluh, co asi jiného…

eumedon
Extra třída :D 13288 příspěvků 15.01.17 14:41
@Anonymní píše:
Prosim o radu..byla vypsana drazba meho bytu kvuli dluhu 27.tisic…doslechla jsem se ale ze do drazby muze jit nemovitost az nad dluh 30tis…poradi nekdo jestli s tim jde neco delat? specha!!!moc dekuju

Máš tam hlášen trvalý pobyt?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 14:43

@eumedon ano mam

Terisos
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 15.01.17 14:47

I kdyby to bylo od 30 tisíc, to asi dotáhnete raz dva… Takže asi opravdu jedině doplatit a zeptat se exekutora co dál.

eumedon
Extra třída :D 13288 příspěvků 15.01.17 14:47
@Anonymní píše:
@eumedon ano mam

Aha. Tak jsem opravdu našel, že pokud má povinný v bytě trvalý pobyt, tak exekuci na byt lze provést jen při dluhu nad 30 tisíc: http://www.penize.cz/…-nemovitosti

Chce to ještě najít v exekučním řádu a pak procesní obranu - čili v jakém stavu je to rozhodnutí o prodeji a jak se proti němu bránit.

Obecně ti můžu doporučit jít se všemi podklady na některou občanskou poradnu, ale ještě se podívám. Připrav si zatím, v jakém je to stavu, to rozhodnutí o dražbě.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 15.01.17 14:48

To není částka, která by nešla nesehnat.Co rodina? Přece nedopustí, aby jsi přišla o střechu nad hlavou :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 14:55

@eumedon napsala jsem sz

Petronka
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 15.01.17 14:59

Tady se ale asi platit dluhy někomu nechce…

za pár týdnů přibydou další úroky a poplatky, o ty 3 tis. to poskočí lehce a pak co…

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 15.01.17 15:06

Zakladatelko resis naprostou kravinu, na tohle se vykasli, spis premyslej, kde sehnat ty penize. Nerikej, ze nejsi schopna sehnat tak nizkou castku, na to ti bohate staci brigada navic na chvili.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 15.01.17 15:22

No..muselas to nechat zahnat do krajnosti PAC nejdřív co vim strhávají ze mzdy, pak zařízení a az když ani to nejde tak byt.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 15.01.17 15:39
@lauraka píše:
Zakladatelko resis naprostou kravinu, na tohle se vykasli, spis premyslej, kde sehnat ty penize. Nerikej, ze nejsi schopna sehnat tak nizkou castku, na to ti bohate staci brigada navic na chvili.

Brigada za 30 litrů? Aha :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12668 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 15:39

Otázka je jestli těch 27 tisíc už je i s poplatka a úrokama :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama