Dráždivý tračník a výlet

Anonymní
11.7.20 20:20

Drazdivy tracnik a vylet

Ahoj, mam syndrom drazdiveho tracnku, dost mne to v zivote omezuje a nesnasim delsi prejezdy, bezne prasky pro sychr mi uz nezabiraji, mam neco od mudr ale to mam treba jen do letadla a nebo kdyz je to fakt krizovka. Uz kolikrat se stalo ze jsem to nestihla nebo musela skocit do kere. Mam zmapovany vsechny mozne wc v okoli apod. Brala jsem i ad ale spis me jeste rozhodily. No a jde o to, ze mam ted kratkou znamost a pritel mne prekvapil ze nam na dalsi vikend naplanoval turu a wellness, je to moc hezke, ale ja uz nervim. Jede se pres 4h, nevim kde je po ceste benzina nebo neco…mam hruzu ze pred nim budu muset skakat nekde do skarpy..ex si z toho delal hroznou srandu takze jsem mela par let sebevedomi nula a mam strach z reakce co na to povi, mam blok mu to rict. Nikdy jsme spolu jeste nebyli kvuli tomu ani pres noc nebo nekde kde nevim kde je wc. Mam mlzit a nebo mu to rict? Nejradeji bych nejala. Dekuji a prosim anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12887
11.7.20 20:34

Říct. Jen blb si kvůli tomu dělá srandu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11648
11.7.20 20:58

Ja bych mu to rekla, neni se preci za co stydet. :hug: Ja to mam bohuzel taky tak, je to hrozny, snad si nakonec vylet uzijete :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
11.7.20 21:28

Jestli to bylo myšleno ve srande, chápala bych, že si dělat srandu. Sama taky dost často před výlety apod musím na záchod, manžel to ví a směje se mi taky. Ale,,hezky,,. Neponizuje mě. Jinak by mi to taky vadilo hodně. Říkat to novému přítelovi je blbý. Myslím to, jak mu to říct. Taky bych se styděla. Samozřejmě na tom, že máš dráždivý tračník není blbého nic a ani trapného. Je to zdravotní problem a nemůžeš za to. Ale věřím, že to musí být strašně nepříjemné. Tak mu to prostě řekni. Nějak s humorem, ne jako vážnou věc, za kterou se stydíš. Lepsi, aby to věděl a počítal s tím, než pak utíkat do křoví a on vůbec netušil, co se děje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
11.7.20 21:40

Určitě říct, není o čem přemýšlet.. Pokud spolu vydržíte, stejně mu to budeš muset dřív nebo později říct. Jedna moje kamarádka tohle má taky a mě by teda nenapadlo si z ní kvůli tomu dělat srandu nebo ji nějak ponižovat… Je to extra nepříjemné pro ni, tak proč se ještě vysmívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama