Draždivý tračník ze stresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 09:30
draždivý tračník ze stresu

Ahoj, je mi 23, jsem celkově labilnější, aktutálně pracuji a do toho se učím na státnice, takže mazec. :roll: Stává se mi tak 1× za 3-4 měsíce, že mám cca týdenní vodnaté stolice (jen ráno) - resp. první stolice ráno tuhá, pak opak. Všechny vyšetření (ultrazvuky, krev na Crohna, gastro) i bakteriální ok, akorát mám alergii na mléko, ale to je zcela vysazené. Kromě vodnatých stolic citím takové pnutí v břiše, často s hlasitým bubláním, jak při střevní chřipce. Může to být tračník? Jen mě vážně překvapuje, s jakou pravidelností, zkrátka alespoň 1× za čtrvt roku.
Zase kdyby to bylo něco horšího, chodím furt ne?
Jinak žádné potíže nemám, do 4 dní to ustane.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 09:53
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 23, jsem celkově labilnější, aktutálně pracuji a do toho se učím na státnice, takže mazec. :roll: Stává se mi tak 1× za 3-4 měsíce, že mám cca týdenní vodnaté stolice (jen ráno) - resp. první stolice ráno tuhá, pak opak. Všechny vyšetření (ultrazvuky, krev na Crohna, gastro) i bakteriální ok, akorát mám alergii na mléko, ale to je zcela vysazené. Kromě vodnatých stolic citím takové pnutí v břiše, často s hlasitým bubláním, jak při střevní chřipce. Může to být tračník? Jen mě vážně překvapuje, s jakou pravidelností, zkrátka alespoň 1× za čtrvt roku.
Zase kdyby to bylo něco horšího, chodím furt ne?
Jinak žádné potíže nemám, do 4 dní to ustane.

Mám dráždivý tračník, všechna vyšetření v pořádku. Od různého bublání mi velmi opravdu velmi pomáhá Hylak forte. Jde o naštěpenou formu eubiotika, pro náš střevní trakt velmi prospěšné, tak se na to nedívej jako na lék, je to něco, co střevu obecně pomáhá. Protože jde už o naštěpenou formu, tělo s tím už nemá žádnou práci a pomůže to do několika minut. Já bez toho nedám ani ránu, vezmu si ho jednou denně několikrát do týdně. Mám malé dítě, do toho před státnicemi, nebo při nějakém jiném stresu vždy zhoršení, ale Hylak mě vždy zachrání. Naštěstí mě zachrání i od těch zvukových projevů, takže já bych výrobci za Hylak udělala klidně Nobelovku :mrgreen:
Další léčba je psycholog. Taky velmi doporučuju. Lze to i na pojišťovnu.

Tableta
Kelišová 5158 příspěvků 23.05.19 10:00

Můžeš to tak mít. Můj muž to má pravidelně každý týden před tréninkem nebo zápasem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:08

P. s.: Dřív jsem byla pomalu závislá na Imodiu, ale vše vyřešil elegantně Hylak. Jsem jeho velkoodběratel. Beru ho už preventivně. Zastaví jakoukoliv vodnatou stolici způsobenou stresem.

Váš příspěvek
Reklama