Dřevěná dětská postel z masivu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pet p
Kecalka 191 příspěvků 27.03.19 15:24
Dřevěná dětská postel z masivu

Prosím o vaše tipy na kvalitní dřevěnou dětskou postel (velká postel po přechodu z postýlky). Nejlépe české výroby. Zvažuji borovici nebo smrk - máte zkušenost?
Předpokládám, že vydrží dlouho, takže nechceme kupovat podle ceny, ale spíše podle kvality.
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 27.03.19 15:41

@pet p podívej se na domestav, mají postele z dubu nebo smrku, mně to úplně nadchlo, ta řada bubble, viděla jsem je na BVV Pro dítě, je to teda dost drahé, ale určitě kvalitní a moc pěkné

pet p
Kecalka 191 příspěvků 27.03.19 15:45

@stinga Na domestav jsem se dívala. Ten dub je lepený z prkýnek, není to masiv ve smyslu velkého kusu dřeva. To je u dubu běžné, má-li to být ještě za akceptovatelnou cenu. Zbytečného lepidla se v dětské posteli ráda zřeknu :-) Akorát prý domestav nemá moc dobře řešené šroubky a časem se to prý povoluje. Ale nevím, to je akorát jeden názor.

stinga
Kelišová 5968 příspěvků 3 inzeráty 27.03.19 15:49

@pet p aha, tak to jsem nevěděla, mně se velice líbí ten design, tak to není dobré, že za tak velké peníze to není kvalitní :think:

TopSecret
Závislačka 3764 příspěvků 27.03.19 16:16
@pet p píše:
Prosím o vaše tipy na kvalitní dřevěnou dětskou postel (velká postel po přechodu z postýlky). Nejlépe české výroby. Zvažuji borovici nebo smrk - máte zkušenost?
Předpokládám, že vydrží dlouho, takže nechceme kupovat podle ceny, ale spíše podle kvality.
Děkuji.

Zajit za mistnim truhlarem, at ji vyrobi. Neni nic jednodussiho.

pet p
Kecalka 191 příspěvků 27.03.19 16:26

@TopSecret No, teď jsme v Praze… tak ti nevím :-) Jestli máš doporučení na nějakého drobrého, tak sem s ním. Klidně kdekoli po ČR.

pet p
Kecalka 191 příspěvků 27.03.19 16:28

@stinga Nedovoluji si říct obecně, že to není kvalitní. Jen jsem napsala jeden názor, který jsem na to slyšela.

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 27.03.19 16:31

Zkoušel jsem najít v historii, co jsme měli my za 160cm dlouhou, ale nenašel. Ale byla z borovice, a byla v pohodě, ostatně z borových spárovek si sám dělám prakticky všechno, knihovny, skříňky, psací stůl… 180cm palandu máme Elegant II z detsky-eshop.cz - což jsou teda tutově Poláci jak řemen, ale aspoň si to děti poskládaly samy. Vyrábět komplet vlastní jsem neměl kapacitu… Matrace jsme si teda dali svoje pořádné, a plaňky jsem šrouboval lepšími šrouby. Jinak těhle postelí bude na trhu tutově více, i z různých malovýrob.

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 27.03.19 16:38

Něco podobného jako je toto jsme měli předtím
https://www.detsky-eshop.cz/…e-/3495.html

Uživatel je onlineester6
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 27.03.19 16:43

@pet p
My mame objednáno z palandy.cz
Mají hodně dobré recenze…

pet p
Kecalka 191 příspěvků 27.03.19 16:48

@ester6 Píšou tam termín dodání „červenec“ ???
Docela dobře vypadá tato https://www.palandy.cz/…ostel-josef/
Ale cena mi přijde dost vysoká např. ve srovnání s touto
http://www.postele-palandy.cz/…el-sonja.php
Sice cenu neřešíme na první místě, ale i ta druhá o něco levnější vypadá kvalitně podle recenzí.

pet p
Kecalka 191 příspěvků 27.03.19 16:49

@Hroznej puberťák Díky. My pořídíme rovnou velkou postel a jak jsem psala, doufám, že vydrží dlouho, tak chceme něco trochu kvalitnějšího.

Uživatel je onlineester6
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 27.03.19 16:57

@pet p
Když jsme objednávali, tak byl termín červen a minulý týden napsali termín dodání 11.5. :)
Výroba probíhá až na základě objednávky, a jestli to pán dělá sám…my si rádi počkáme :)

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 27.03.19 17:00
@pet p píše:
@stinga Na domestav jsem se dívala. Ten dub je lepený z prkýnek, není to masiv ve smyslu velkého kusu dřeva. To je u dubu běžné, má-li to být ještě za akceptovatelnou cenu. Zbytečného lepidla se v dětské posteli ráda zřeknu :-) Akorát prý domestav nemá moc dobře řešené šroubky a časem se to prý povoluje. Ale nevím, to je akorát jeden názor.

to nejsou zadne prkynka je to bud FIX,CINK,Prubezka

Uživatel je onlineester6
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 27.03.19 17:02

@pet p
Samozřejmě netvrdím, že ta druhá firma je špatná…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama