Dřevěné chodítko z pepca

48
22.11.19 18:41

Drevene choditko z pepca

Dobry den, koupil ted nekdo choditko v pepcu? Ma rtdicky na koleckach? Choditko z lidlu se da prave zabrzdit tak me zajima jestli toto take. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6045
22.11.19 18:45

Proboha, k cemu takovy kram? Je to nezdrave pro vyvoj ditete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
22.11.19 18:50

@Jogrr ona mysli aktivní chodítko. To už je jedno jestli to dítě tlačí tohle, kočárek, židli nebo cokoliv podobného :nevim:
Co sem koukala tak zabrzdit nejde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.11.19 18:52
@Jogrr píše:
kdyz nevite o co jde tak prosim neodpovidekte na dotaz. Jedna se o choditko ktere dote tlaci pred sebou. :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
22.11.19 19:17

@Helmahelma ani aktivni choditko vhodne neni…nicmene na to jste se neptala :jazyk: ja myslim ze asi nejde zabrzdit zadne…teda co jsem zatim videla tak nesly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
22.11.19 19:38

@Helmahelma vzdyt je to stejny drek, ale co uz, je to Tvoje decko, zmar mu co chces a pak zakladej dalsi diskuse jak to napravit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
22.11.19 19:39

@Kriss Tina vzdyt je to stejny drek z pohledu vyvoje, a kdyz resi zabrzdeni, tak to s tim chozenim bez opory nebude zadna slava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
22.11.19 19:44
@Helmahelma píše:
Dobry den, koupil ted nekdo choditko v pepcu? Ma rtdicky na koleckach? Choditko z lidlu se da prave zabrzdit tak me zajima jestli toto take. Dekuji

Neviděla jsem ho, ale máme chodítko kočárek a za sebe Ti můžu říct že když jsem dala brzdy děti nechtěli vůbec tlačit. Nebavilo ICH to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.19 19:52

@Jogrr slušné chování vám nic neříká?… 1. Je to čistě věc paní nahoře zda chce nebo nechce choditko pořídit.. 2. Z čeho usuzujete že to s chuzi s oporou nebude žádná sláva, vy paní a dítko znáte? 3. Je to interaktivní hračka tudíž neslouží jen jako choditko, máme doma a prcek u toho sedí a hraje si, v zadu si skládá hračky, umí stát a tak si k tomu stoupne a nebo klekne a hraje si, tak to má zabrzdene aby mu to neujizdelo… příště trošku slušnosti, nemusíte souhlasit, ale přemýšlet by to občas taky chtělo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.11.19 19:59

@rena621 vim ze i ten vozicek z ikei jde ruzne nastavit aby neujizdel. Na fotkach ze zadni strany jsem ho prave nikde nenasla a v obchode mi pani nechtela vyndat navod coz chapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
22.11.19 20:00
@Jogrr píše:

Nezdravé??? Není nezdravé. Kdo Vám to řekl? Když někdo dospělý se rehabilituje a učí znovu chodit taky maji chodítka kovové a tlačí před sebou. Nebo myslíte, že i to je nezdravé???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
22.11.19 20:01

Dcera ma taky to aktivní choditko, je ji 14,5 mesice, jeho kouzlo objevila pred cca 2 mesici, ted tak 14 dni s nim lita po baraku, sama udela par krucků, zacala takhle litat s malou plastovou stolickou, opre se o ni a lita po obyvaku…no mam ji to zakazat, ze to neni zdravé??Rozhodně ji netaham za ruce, nervu ji do skakadel a tomu podobnejch věcí…porad potrebujr oporu a tohle ji baví a taky nejde zabrzdit ma to na koberci, takze to neujizdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19128
22.11.19 20:03
@Helmahelma píše:
@rena621 vim ze i ten vozicek z ikei jde ruzne nastavit aby neujizdel. Na fotkach ze zadni strany jsem ho prave nikde nenasla a v obchode mi pani nechtela vyndat navod coz chapu.

Nechtěla ti vyndat návod? Děláš si srandu? Ty, jako zákazník máš právo na úplné informace o výrobku. Pokud je ona nezná a odmítne ti je poskytnout, i když je součástí výrobku návod, porušuje zákon na ochranu spotřebitele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
22.11.19 20:05
@Helmahelma píše:
@rena621 vim ze i ten vozicek z ikei jde ruzne nastavit aby neujizdel. Na fotkach ze zadni strany jsem ho prave nikde nenasla a v obchode mi pani nechtela vyndat navod coz chapu.

No nevím jak IKEA ale v pepcu můžeš vrátit zboží když nevyhovuje. Zkusit to a pák vratit. To mě jediné napadá. Na naším kočárků je brzda přímo v koleckach. Kolečko se zatlačí do strany a brzdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
22.11.19 20:08
@Janli píše:
Nechtěla ti vyndat návod? Děláš si srandu? Ty, jako zákazník máš právo na úplné informace o výrobku. Pokud je ona nezná a odmítne ti je poskytnout, i když je součástí výrobku návod, porušuje zákon na ochranu spotřebitele.

Teď mě napadlo vždyť IKEA má e-shop určitě tam bude i popis u daného výrobku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat