Dřívější ovulace.. bude dřív i ms?

Anonymní
27.12.19 18:03

Dřívější ovulace.. bude dřív i ms?

Ahoj holky, je mi to až trapný ale nikdy se mi to nestalo. Měla jsem dost divnou ms trvala jen den a půl a hned za dva dny pravděpodobně proběhla ovulace podle hlenu.. ale nedalo mi to a teď v době kdy měla proběhnout ovulace mám negativní ovulační testy i proto si myslím že mi ovulace proběhla už 4 den cyklu.. je možný, že bude i ms dřív? Cykli jsem měla pravidelné, ale tohle mě trochu rozhodilo o mimi se snažíme půl roku.. vůbec nevím co se tenhle cyklus děje :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1149
27.12.19 18:11

Ahoj, u mě to tak párkrát bylo. Ale rozdíl byl třeba max o 3 dny. Takže jsem měla ovulaci pravidelně 12-13 DC a opravdu párkrát jsem ji měla třeba 9DC a menstruace mi opravdu o ty 3 dny přišla dříve.
U tebe ale nevím jestli je možný tak rapidní skok. Ale tak tělo je tělo, pokud by příští cyklus byl stejný, konzultovala bych to s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 18:21

@Jessica4 děkuji za odpověď :kytka: právě fakt se mi to nikdy nestalo cykly mám 27-28 dní a ovulku 12-14 tohle se stalo poprvé :( měla jsme zpoždění 5 dnu a krátkou ms a pak hned ovu.. a 10 dc jsem kráce zakrvácele.. asi mám splašený hormony.. dost často mě pobolívá v podbřišku

• Citovat
  • Nahlásit
1984
27.12.19 18:52

A nejsi těhotná? MS jen 1 a půl dne… To je divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
27.12.19 19:00
@Anonymní píše:
@Jessica4 děkuji za odpověď :kytka: právě fakt se mi to nikdy nestalo cykly mám 27-28 dní a ovulku 12-14 tohle se stalo poprvé :( měla jsme zpoždění 5 dnu a krátkou ms a pak hned ovu.. a 10 dc jsem kráce zakrvácele.. asi mám splašený hormony.. dost často mě pobolívá v podbřišku

No a test tehotensky jsi zkoušela? Já jsem si tedy ze srandy dělala ovu test když jsem zjistila že jsem těhotná, a čárka byla teda neskutečná. Takže v případě tvého těhu by byla si myslím tmavší. Ale zkusila bych pro sichr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 19:10

@Jessica4 @Ufinka87 napadlo mě to.. zkoušela jsem dneska měla jsem doma dva poslední jeden mamatest 10 a clearblue, ale ten obyč ne digitál na mamatestu nebylo nic. Myslela sem, že je tam duch, ale po pořádném prozkoumání to byla asi jen ryska a na clearblue byla slabá čárka, ale co sem tady na různý diskuzích četla tak prý dělají falešné duchy tak si myslím, že těhu to bohužel nebude, i když přiznaků mám hafo, ale ty můžou být vsugerované :( plánuju zajít k doktorovi… a ovulační testy mám jen se slabou druhou čárkou, takže taky negativní :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1149
27.12.19 20:36

Já bych počkala na ten další cyklus jaký bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 20:43

@Jessica4 asi máš pravdu.. ale to čekání je děsný :(

• Citovat
  • Nahlásit
1149
27.12.19 21:56
@Anonymní píše:
@Jessica4 asi máš pravdu.. ale to čekání je děsný :(

Je mi to jasný :) taky jsem pokaždé čekala a kolikrát jsem byla schopna si rozházet cyklus úplně dokonale.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
27.12.19 22:08

@Jessica4 no jestli si tohle fakt dělám sama tak sem zvědavá co mě ještě čeká :lol: přitom sem si říkala že sem v pohodě že to hrotit nebudu :think: tobě už se zadařilo? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
28.12.19 09:11

@Banny21 no psychika hodně dokáže. Nám se zadařilo po 5 letech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
28.12.19 12:55

@Jessica4 tak to moc gratuluju :srdce: ať ste ty i mimi zdraví :kytka: musí to být nádherný pocit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat