druhá čárka,ach jo už zas

mimipas
19.12.09 21:57

druhá čárka,ach jo už zas

Ahoj holky,prosím o radu.Dnes jsem si dělal těhotesnký test,Gravitest a téměř okamžitě se při testování objevila druhá čárka.Po delším zaschnutí.se jakoby změnila na skoro neviditělnou,že jí vidím opravdu jenom já.Tak nevím,jestli se vám to taky stalo.Já vím,zkusit jiný,ale jenom tak pro zajímavost bych ráda slyšela váš názor a jak jste potom dopadli.Jinak meškám měsíčky skoro měsíc.Tak díky pa pa. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7267
19.12.09 22:05

ja mam schovany test rapiclear a tam ta carka po zaschnuti taky hooodne zeslabla, ale byla to „ta prava“ a ted chovam skoro 4mesicni mimi :-D
ale radost jsem ti teda asi neudelala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29075
19.12.09 22:06

Ahoj.

Já si myslím,že těhotná jsi.Taky jsem měla nejprv druhou čárku úplně slabou,neviditelnou.Až za pár dní byla silnější.Myslím,že přímo v návodu u testů píšou,že nezáleží na síle druhé čárky,ale jestli tam je.Reaguje to na těhotenský hormon.

V příbalovém letáku je sice popsaných x situací,kdy může být test falešně pozitivní,ale stává se to vyjímečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
20.12.09 08:33

Ahoj. Můj první test měl taky slabou čárku,myseli jsme si s manželem,že nečekáme miminko.Pak jsem si za týden udělala jiný a čárka už byla hoodně vidět.Zkus za týden jiný test. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
20.12.09 10:09

Já bych čárce věřila :-) i když zeslábla. samo zkus ještě jiný test za pár dní, ale já bych řekla, že jsi těhu. nejsi z toho nadšená? nepřišlo vhod?? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
20.12.09 10:24

Ahoj také si myslím,že jsi těhu.Jak já jsem dlouho čekala na tu vytouženou čárku určitě i ostatní holky by skákali radostí do stropu,kdyby měli druhou čárku na testíku hlavně ty co se snaží x let. Škoda,že ty se z toho neraduješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
20.12.09 11:57

Na mém prvním testu také čárka vyskočila během chvíle jasně, a pak zeslábla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.12.09 13:48

Urcite si urob este jeden test. Ja som si sice dokonca robila dva a boli oba negativne napriek tomu, ze som bola tehotna. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mimipas
20.12.09 18:39

Ahoj holky…prvně všem moc děkuju za odpovědi,ale asi jsem ten název tématu napsala nešikovně.Měla jsem na mysli,…ach jo,že je to vlastně celé pořád dokola s těma testama.Kolik už se toho napsalo a jak to není individuální.Ale přesto se ptáme zas a zas a zakládáme další témata,vlastně hodně podobný.Takže opak je pravdou.Miminko si samožřejmě moc přejeme.Máme za sebou dlouhou cestu,přes IVF a dvakrát se i zadařilo,ale jednou v 8tt a jednou v 12tt,přestalo být srdíčko.Máme ještě dvě embryjka zamražený,ale mezitím nám vyšla adopce.A tak máme doma malého šputníka.No takže,celé je to jinak,než jsem to téma nazvala.Ale také jsem si to potom říkala,když jsem si to po sobě četla,že to ach jo,nemusí každý pochopit,jak jsem to myslela.Takže,když si pročítám vaše příspěvky…moc…moc jim rozumím.Ještě jednou díky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3952
20.12.09 21:29

Tak to je prííííma a bude druhý špuntík! Držím všechny palce, aby bylo vše v pořádku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
21.12.09 10:08

mimipas tak ti moc přeju ať to vyjde.A vše bude dobré uvidíš :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
22.12.09 11:43

Přejeme ať se to vydaří a budete mít druhé mimi :srdce: