Druhá dvojčata?

377
18.6.21 09:10

Druhá dvojčata?

Zdravím holky. Tuto diskuzi zakládám hlavně ze zvědavosti. Mám už skoro tříměsíční dvojvaječná dvojčata (kluky) a už teď vím, že časem bych chtěla ještě jedno dítě. Každopádně mám obavy, abychom pak znovu neměli dvojčata. :think: Je mi teprve něco málo přes 20 a pravděpodobnost dvojčat byla i teď v podstatě nulová. Takže má otázka zní.. Je tu někdo takový, popřípadě znáte někoho, komu by se narodila dvojvajecna dvojčata dvakrát po sobě? Děkuji za všechny odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18349
18.6.21 09:13

@Elea9 Ano, znám z okolí. Na tvém místě bych s tím ještě počkala, zatím ještě nevíš, jak budeš zvládat až děti povyrostou, ležící miminka jsou krásná, zvlášť pokud dobře jí a pěkně spinkají. Ten pravý blázinec začne až tak za půl roku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
18.6.21 09:16

@Elea9
Jo já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.21 09:17

@unuděná Tak samozřejmě nechci další hned zítra :D Chtěla bych až půjdou kluci do školy. A co si budeme povídat, prostě asi ještě potřebuji pak zkusit holčičku. :lol:
Každopádně kluci přes den skoro nespí, pořád řvou a dostat do nich mliko je boj minimálně na hodinu :mrgreen:
A můžu se zeptat, kolik lidí z tvého okolí má dvoje dvojčata? Toto téma mě poslední dobou opravdu hodně zajímá. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18349
18.6.21 09:19
@Elea9 píše:
@unuděná Tak samozřejmě nechci další hned zítra :D Chtěla bych až půjdou kluci do školy. A co si budeme povídat, prostě asi ještě potřebuji pak zkusit holčičku. :lol:
Každopádně kluci přes den skoro nespí, pořád řvou a dostat do nich mliko je boj minimálně na hodinu :mrgreen:
A můžu se zeptat, kolik lidí z tvého okolí má dvoje dvojčata? Toto téma mě poslední dobou opravdu hodně zajímá. :lol:

Jenom jedni známí. Chtěli taky holčičku do třetice a narodili se jim dvojčata kluci. Tak pozor, abys pak nebyla zklamaná :mrgreen: Teď už jsou všechny děti skoro dospělé, musím říct, že takovýho testosteronu - to teda smekám před rodiči :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
18.6.21 09:19

@unuděná
Hlavně ten začatek byl vždy nárocný
Jízda s kočárkem je náročná, a každý se usmívá jak kdyby to chtěl taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
18.6.21 09:27

@DanielaD děkuji za odpověď. Mě právě přijde hodně náročný začátek i s jedněmi dvojčátky :lol: Jenže opravdu ta nenaplnena touha po holčičce tam pořád hlodá. Kluky miluju, a kdyby byl časem i další kluk, tak se to prostě má stát. Jenže ta touha po tom zkusit pak holčičku je děsně velká :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:29

Ahoj,

moji starší sourozenci jsou dvojčata, dvojvaječná. Já jsem taky měla mít dvojče, ale to se během mamčina těhotenství přestalo už někde zpočátku vyvíjet a odloučilo se. Nevím, jestli je to tím, ale celý život mám takový zvláštní pocit, že mě,,kus chybí¨.

• Citovat
  • Nahlásit
5858
18.6.21 09:32

@Elea9
začátek byl vždy náročný, bez pomoci rodiny bych to nedala

Příspěvek upraven 19.07.21 v 17:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
18.6.21 09:34
@Elea9 píše:
Zdravím holky. Tuto diskuzi zakládám hlavně ze zvědavosti. Mám už skoro tříměsíční dvojvaječná dvojčata (kluky) a už teď vím, že časem bych chtěla ještě jedno dítě. Každopádně mám obavy, abychom pak znovu neměli dvojčata. :think: Je mi teprve něco málo přes 20 a pravděpodobnost dvojčat byla i teď v podstatě nulová. Takže má otázka zní.. Je tu někdo takový, popřípadě znáte někoho, komu by se narodila dvojvajecna dvojčata dvakrát po sobě? Děkuji za všechny odpovědi :kytka:

Mám 13ti letá dvojvaječná dvojčata, kluka a holku a teď čekáme opět dvojčata. Děti budou mít jinou biologickou matku. Nikdo ani ze široké rodiny dvojčata nemá a z dvojčat není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
18.6.21 09:37
@Tomáš916 píše:
Mám 13ti letá dvojvaječná dvojčata, kluka a holku a teď čekáme opět dvojčata. Děti budou mít jinou biologickou matku. Nikdo ani ze široké rodiny dvojčata nemá a z dvojčat není.

U nás také nikdy nikdo neměl dvojčata
Máš věkový rozdíl, to zvládnete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:39

@Elea9 sestra mého přítele porodila 2× dvojčata. ale první se narodila mrtvá, pak má ještě 2 další porody po jednom

• Citovat
  • Nahlásit
521
18.6.21 09:42

Ne emimino chodí uživatel Fofrník, který má dvoje dvojčata a ještě jedno dítě. Ale koukám se na profil a už se přes dva měsíce nepřihlásil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 10:54

Mám přímo v rodině. Nejdřív jedna dvojčata, hned po roce druhá :lol: Z toho tedy jedna holčička. Já se u druhého dítěte hodně bála dvojčat (máme děti také po roce), ale dítko bylo jedno. Každopádně čekáme třetí a naštěstí jedno :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
2392
18.6.21 11:13

@Elea9 Mojí mamce, ségry a druhá dvojčata o čtyři roky později (já s bráchou) a mojí známé dvakrát po sobě dvojčata (kluci).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat