Druhá MS v měsíci

Anonymní
15.1.20 10:07

Druhá MS v měsíci

Zdravím,

děvčata, jsem trošku nervózní a ještě, než začnu obvolávat doktory, ráda bych se poradila s vámi. 15.1. (dnes) jsem měla dostat MS. Jenže přišla už o týden dřív. Nevěnovala jsem tomu pozornost, byla jsem „ráda“, že nemám zpoždění, a že vůbec přišla.

V pondělí jsme spolu s přítelem spali, všechno v bylo v pohodě. Včera večer jsem zjistila, že špiním. Říkala jsem si, že je to po pestřejším sexu běžné, tak jsem to nebrala nějak vážně. Dala jsem si na noc intimku a myslela si, že dnes to bude všechno v pohodě, jenže není. Naopak mi přijde, že to ze mě teče, jako bych měla další menstruaci. Není to ale klasická krev, je to jen takové to špinění, které zapáchá i jinak, než klasická krev při MS.

Nevíte, co by to mohlo být? Neměla jste některá podobnou či stejnou zkušenost? Jsem z toho fakt nesvá :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
861
15.1.20 12:02

Jestli je to spíš špinění, může to být kde co. Já třeba jednu dobu měla ovulační krvácení, připomínalo slabší menzes bez jiných obtíží (křeče, nálady atd), samo přešlo asi po 3-4 dnech a doktor to tehdy neřešil, doporučil ascorutin a konec.

Podle zápachu by to taky mohla být nějaká infekce. Ale ani nepravidelnost v cyklu se nedá vyloučit, nemáš teď nějaký stres, nadměrnou zátěž nebo tak?

Pokud to potrvá, asi bych si došla na gyndu, nejspíš nepůjde vůbec o nic vážného, ale je fajn mít jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
15.1.20 14:31
@Anonymní píše:
Zdravím,

děvčata, jsem trošku nervózní a ještě, než začnu obvolávat doktory, ráda bych se poradila s vámi. 15.1. (dnes) jsem měla dostat MS. Jenže přišla už o týden dřív. Nevěnovala jsem tomu pozornost, byla jsem „ráda“, že nemám zpoždění, a že vůbec přišla.

V pondělí jsme spolu s přítelem spali, všechno v bylo v pohodě. Včera večer jsem zjistila, že špiním. Říkala jsem si, že je to po pestřejším sexu běžné, tak jsem to nebrala nějak vážně. Dala jsem si na noc intimku a myslela si, že dnes to bude všechno v pohodě, jenže není. Naopak mi přijde, že to ze mě teče, jako bych měla další menstruaci. Není to ale klasická krev, je to jen takové to špinění, které zapáchá i jinak, než klasická krev při MS.

Nevíte, co by to mohlo být? Neměla jste některá podobnou či stejnou zkušenost? Jsem z toho fakt nesvá :roll:

Nepises proc jsi byla “rada”, ze nemas zpozdeni :think: Mas vubec pravidelny cyklus? Mimochodem, uvest vek by take bylo prinosne :lol: Pokud je ti 16… :nevim: Sla bych ke svemu gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat