Druhé jmeno ke jménu Ivan

49
22.6.20 13:20

Druhé jmeno ke jménu Ivan

Děvčata a ženy jsem bezradná :think: čekám chlapečka a manžel si už dlooooho přeje syna který ponese jeho jméno bohužel :roll: nic se mi ke jménu Ivan nelíbí a nehodi :/ ráda bych radu a názor vždy jsem říkala že dvě jména nedám ale bohužel nemám na výběr :cert: prosím všechny možnosti které vás napadnou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1094
22.6.20 13:22

Ivan je krásné a neotřelé jméno. Druhé bych nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9437
22.6.20 13:28

Napadlo me leda Ivan Ivanovic :oops: :oops:. Ja bych nechala jen jedno jmeno, pokud druhe, tak nejake dvouslabicne bez R. Neco jako Ivan David, Ivan Matej :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
22.6.20 13:32

Nechala bych jen Ivan, je to krásné jméno. V záplavě Tadeášků, Sebastianu a Theodoru vynikne. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
22.6.20 13:33

Tak mi pripada jmeno Ivan strasne, hlavne i dost neprakricke, kdyz se jmenuje syn po svem otci… ja bych na to teda nepřistoupila, druhe jmeno ti nepomuze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17636
22.6.20 13:36

A k čemu druhé? Nech jen tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
22.6.20 13:40

„nemam na vyber“ - mas. Dej proste jen Ivan. Na co druhe jmeno, kdyz jsi druhe jmeno stejne nechtela. Vybirat je jen aby mel 2 je zbytecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
22.6.20 13:40

Nechápu, kdyby se mi nelíbilo partnerovl jméno, tak bych ho dítěti nedala. Jako proč to ti chlapi potřebuji? Kdybych se jmenovala Věra, nikdy bych to dítěti neudělala a i kdybych se jmenovala nakrasno Petra, Jana, Ema, proč dávat po sobě? Existuje tolik krásných jmen :? Takhle bude dítě vždy jen odrazem rodiče, myslím že je pro dítě mnohem lepší vybudovat si osobnost se svým vlastním, osobitým jménem. A ne další Karlík Novákovic. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1869
22.6.20 13:42

Nepochopila jsem, proc musi mít druhé. Snad stačí Ivan, ne? Ja bych zrovna z Ivana nadšená nebyla, ale když se tak jmenuje tvůj životní partner, tak snad k tomu jmenu mas hezky vztah, ne? Ja mam vsechny deti po rodičích, co už…a myslim, ze kazdej je ze sveho jmena nastvanej a nechtel ho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
22.6.20 13:42

Nechala bych jenom Ivan.
Manžel je se svým jménem spokojený? :) Já si vybavím Ivánka z Mrazíka… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3370
22.6.20 13:45

Ivan mi přijde strašný jméno samo o sobě. Pokud se ti jméno nelíbí, nedávej ho. Nevidím jediný NORMÁLNÍ, PRAKTICKY důvod. Taky bych nedala jmeno po manželovi. A že jsme se kolikrát kvůli tomu dost hádali, první máme holku - naštěstí, a u druhého sám řekl že už nechce aby se dítě jmenovalo po něm. Zaplať pánbůh dostal rozum. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
748
22.6.20 13:49

A jak to pak budete dělat, když bude mít 2 jména? Manžel mu bude říkat Ivane a ty třeba Michale?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
22.6.20 13:53

Nech jen Ivan, je to hezké jméno. Vlastně varianta jména Jan. Moc jich v současné době není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
22.6.20 14:06

@Meredithx A jak poznat, že dítě bude spokojené se svým jménem? Já mám jméno po mamce a jiné bych ani nechtěla. A ne, nejsem odrazem své mámy. A dokázala jsem si vybudovat osobnost i s jménem po mámě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22215
22.6.20 14:16

Jo, nech Ivana, za 5 let stejne prijde do mody a najednou to nikomu nebude pripadat strasny. Kdyz si vzpomenu, kdy jsem poprve slysela Matyáš, tak js2m si myslela, ze mamince hrablo. A ted je jich v kazde tride 5 :lol:

Samozrejme budete stat pred situaci, jak ho oslovovat zdrobnele tak, aby jste nevypadali jak rusofilove. V Americe treba Vladimirovi rikaji Vlad, tak muzete rikat Vane nebo Ive, nemusi byt nutne strycek Váňa ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama