Potřebuji poradit o jménu dítěte

42
21.6.20 21:37

Potřebuji poradit o jménu dítěte

Zdravím.. Na matrice se mi už vyřizuje určení otcovství dala jsem příjmení po otci. Jelikož jsem si četla co vše potřebuji k porodu tak jsem četla že ten papír k určení otcovství a pak prohlášení o jménu dítěte? To není v jednom? Protože na matrice se mě ptala na příjmení a jméno na kluka i dívku. Tak teď nevím jestli zajít na matriku a žádat si o papír o prohlášení jménu dítěte. Poradíte? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4405
21.6.20 21:43

Pro nic už nemusíš, stačí to prohlášení o otcovství, tam ani křestní jméno být nemusí, to nahlasis v porodnici, až tam přijdeš rodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56893
21.6.20 21:44

@Musinka45 jak se ti vyřizuje určení otcovství :nevim:
Přijdete s chlapem, nahlasite příjmení, podepíšete, papir dostanete do ruky a s tím pak do porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
21.6.20 21:54

To prohlášení o jménu dítěte je papír, který dostaneš v porodnici na první poradně a pak vyplněný podáš spolu s ostatními u příjmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
21.6.20 22:17
@Petra Z píše:
@Musinka45 jak se ti vyřizuje určení otcovství :nevim:
Přijdete s chlapem, nahlasite příjmení, podepíšete, papir dostanete do ruky a s tím pak do porodnice

Taky to nechápu, co kde se zařizuje (samo?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.6.20 05:21
@chaela píše:
Pro nic už nemusíš, stačí to prohlášení o otcovství, tam ani křestní jméno být nemusí, to nahlasis v porodnici, až tam přijdeš rodit.
@mamina2017
@mamina2017 píše:
Taky to nechápu, co kde se zařizuje (samo?)

Takže stačí jen papír o určení otcovství a ten další o prohlášení jménu dítěte mi daji v porodnici? Já myslela že to taky na matrice, že to musí být matrikou potvrzené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
22.6.20 12:59
@Musinka45 píše:
Takže stačí jen papír o určení otcovství a ten další o prohlášení jménu dítěte mi daji v porodnici? Já myslela že to taky na matrice, že to musí být matrikou potvrzené.

tak mi měli už aji z matriky jména, protože jsme je věděli. Ale na té matrice hlavně potřebuješ potvrdit příjmení pro dítě a otce dítěte pro jeho zapsání do RL dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.6.20 13:56
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie