Druhé zuby - průjem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
636
20.10.21 15:37

Druhe zuby-prujem?

Ahoj holky, mam otazku.Uz pres 4 tydny resime bolesti briska u naseho 6ti letaka..mysleli jsme, ze to je psychicke z nastupu do skoly-je srpnovy…udelal ve skole super sceny kvuli brisku..pak jsme sli k dr-rekla, ze viroza..byl doma a vypadal lip..pak zase skola a prujem.-ma obcas i krece pres den.tak jsme se rozhodli mu dat zpetny odklad…a mysleli si, ze bude ok..ted jeste nechodi do skolky ani do skoly…ma sadru..a obcas byl i se mnou v praci a stejne ho brisko boli..vcera byl na krvi, zitra jdeme na sono..ale prijde mi to stale divne…a porad vymyslim co mu je..pak mi doslo, ze mu s nastupem do skoly vypadl zub..a pak hned druhy..kejve se mu ted treti…mely vase deti prujmy u rustu druhych zubu? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33277
20.10.21 15:56

Ne. Má asi 8 stálých zubů. Já to vidím spíš na psychiku :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
20.10.21 16:21
@Fiducia píše:
Ne. Má asi 8 stálých zubů. Já to vidím spíš na psychiku :?

My si to take mysleli, ale ted si nejsme jisti, budi ho to i ze spani, coz nam moc psychicke neprijde…na druhou stranu ten nastup do skoly byl spatny..ucim na stejne skole..brecel tam prave kvuli brisku..kdyz jsme teda rekli, ze tohle nedame ani js sni kolegyne..mysleli jsme, ze se to srovna, ale problemy ma stale🤷‍♀️takze behame po dr…a uz i ja i muz jsme z toho na svestku..pritom synovi skola moc sla..je chytry..jen evidentne emocne nevyzraly a dost ns me fixovany…kazdopadne bricho ho dal boli i kdyz je semnou a nic mu nehrozi :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33277
20.10.21 16:39

@JancaaF2 zdravotní problém samozřejmě vyloučí jen vyšetření. Ale zuby to podle mě nedělají :think: Hlavně, ať je mu líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4095
20.10.21 16:41

U nas histaminova intolerance zpusobovala bolesti bricha. Histamin je ruzne, takze jsme na to nedokazali prijit sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
20.10.21 16:58

@Fiducia dekuji,uz je to na palici :roll: a zase takovy zavislak neni..byva i u babicek a u mych kamaradek..a ted co ho boli to bricho se odeme nechce hnout :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
20.10.21 17:00

@e008 a z ceho jste zjistili? z krve? my ted cekame na vysledky :roll: vcera byl na odberu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4095
20.10.21 17:11

@JancaaF2 chodime na alergo a zjistili to v ramci tech testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
20.10.21 17:14

@e008 dobra,to jsem zvedava na co prijdou nam…on je v pohode jen dopolco to miva silnejsi a odpolko obcas nejaky zachvat…coz je teda cele zvlastni :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3407
20.10.21 17:34

Počkej na výsledky krve a ultrazvuku. Může to mít různou příčinu, i tu psychickou.
Ségru takhle pobolívalo břicho, někdy jo, někdy ne, po jídle, na lačno, v noci, nikdy ne moc. Zjistilo se, že má chronický zánět slepého střeva.
Pokud budou všechna vyšetření v pořádku, zaměřila bych se na tu psychiku. Teď pro něj byl těžký ten nepovedený nástup do školy a návrat do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
20.10.21 18:35

@Murka slepak uz nas taky napadl..cekam na ty vysledky, zitra to sono tak uvidime..ma to takove nepravidelne..a presne, kdyz bude vse ok, zamerime se na psychiku…dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33277
20.10.21 18:44

@JancaaF2 pokud jde o psychickou příčinu tak to nemusí být stres z odloučení. A jak je psychická nepohoda, tak vyhledává mamku. Nemusí to být samozřejmě. Mohl se stát"závislákem" právě tím, jak ho bříško bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
20.10.21 20:49

@Fiducia naprosto souhlasim, nad vsim timhle uvazuji dokola…ale sama nic nevymyslim… :roll: malej je trosku fixlej, nemame tolik hlidani a jsem ucitelka, tak si vsechno volno vykreju sama..ale neni to tak, ze by byl se mnou porad..hlid i tatinek..babicky obcas..mozna byl i kamen urazu covid-byl vetsinu predskolaku se mnou doma na online vyuce..ale do skoly se tesil a pak mel hned spatny nastup..laryngytida, zlomena ruka a strevni viroza a od te virozy se to tahne s brichem a scenkama, ze nechce odeme..ja bych i verila, ze to je psychicke, ale jeho to brisko rano vylozene vzbudi..vstane klidne v 5 rano a rekne me boli brisko a jde kakat..coz je teda divne..ma prujem..pak sedi zase na wc..nekdy jen breci, ze to boli a pak mi rekne, ze nechce treba nevim k tete protoze se boji tam kakat.. :roll: docela holky narocne..trosku se zacinam bat co prijde az pujde od pondeli do skolky (jdeme na sundani sadry).snad do te doby zjistime co mu je..jinak vam dekuji za podporu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33277
20.10.21 21:23

@JancaaF2 musím říct, že se v tom celkem poznávám :oops: Mám dráždivý tračník, když mám někam jít, tak mám průjem, vstávám dávno před budíkem. Začalo mi to nástupem do školy. My ale měli fakt strašnou učitelku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
21.10.21 06:00
@Fiducia píše:
@JancaaF2 musím říct, že se v tom celkem poznávám :oops: Mám dráždivý tračník, když mám někam jít, tak mám průjem, vstávám dávno před budíkem. Začalo mi to nástupem do školy. My ale měli fakt strašnou učitelku :zed:

To je hezky teda…takze to mas uz od dectvi? Malej z kolegyne take nebyl moc nadseny, rikal, ze je zla a krici… 8o ja jsem takova mirna a on je trosku zivejsi, ale je to hodny kluk nikdy jsem nemela extra potrebu na nej jecet..pristi rok bude mit mirnejsi ucitelku, ale samozrejmne mam hruzu z toho, ze jsme mu zpusobili trauma..dnes jedem ns to sono tak uvidime…kdyztak budem resit tu psychiku no… 8o jsem z toho uplne vyklepana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat