Jaké pohádky pro pětiletého?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
95
13.10.21 13:42

Jaké pohádky pro pětiletého?

Ahoj, prosím dejte tipy na pohádky (ne v knížce) pro pětiletého? Tlapková patrola už mi leze krkem :-) Jo a ideálně aby to nebylo nějaké mlácení ve stylu Tom a Jerry apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26141
13.10.21 13:55

No u nás patrolu žere tak dvouletý, pětiletého už by tohle nebavilo, ale když teda vezmu co sleduje při tom tak: masa a medved, Scooby doo, pat a mat, králíček bing, různé ty lego pohádky, krtek a panda, hasič Sam, Borek stavitel.

Příspěvek upraven 13.10.21 v 14:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
13.10.21 14:01

Syn jede furt dokola to samy. Cars 1, 2, 3, Nemo, Dory, Na vlasku, Ledove kralovstvi. Ze serialu Santiago brazdi more a masinky chugginton. Uz mi leze krkem vsechno. Tak jsem zkusila priserky s. r.o. a hotel transylvania ty ho ted bavi hodne, je to teda trochu strasidelny :D a mam v planu Toy story a Pribeh zraloka. Jsme imr doma nemocni tak musim mit zasobu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
13.10.21 14:11

Kung-fu panda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
13.10.21 14:19
@Kriss Tina píše:
No u nás patrolu žere tak dvouletý, pětiletého už by tohle nebavilo, ale když teda vezmu co sleduje při tom tak: masa a medved, Scooby doo, pat a mat, králíček bing, různé ty lego pohádky, krtek a panda, hasič Sam, Borek stavitel.Příspěvek upraven 13.10.21 v 14:02

Zajímavý, mně zas přijde ten králíček Bing nebo krtek a panda pro ty dvouletý mrňata :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
13.10.21 14:23

@Salome123 no proto rikam, že píšu na co kouka dvouletý zároveň s tou patrolou :D 5 lety už měl úplně jiný repertoár :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
13.10.21 14:27

Seriál jake a piráti ze země nezeme
Lví hlidka
Princezna Sofie
Na netflixu jursky park, draci, auticko otik, koťata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
13.10.21 14:46
@Kriss Tina píše:
@Salome123 no proto rikam, že píšu na co kouka dvouletý zároveň s tou patrolou :D 5 lety už měl úplně jiný repertoár :mrgreen:

Divná odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
13.10.21 14:50

@Zdeni86 Jj, tohle známe. To Santiago neznám, mrknu díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
13.10.21 14:53

Děti už mám větší, ale na tlapkoou patrolu jsme nedívno museli do kina.

Jinak v tomhle věku Máša a medvěd, Mašinka Tomáš, Požárník Sam, Veselé Vláčky (Chuggington), Vlk a zajíc, Byl jednou jeden život, Šmoulové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
13.10.21 16:21

Plamínek a čtyřkoláci, Strážci království, Lego, Kačer Donald, no Patrola taky hodně jede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
13.10.21 16:54

Mašinka Tomáš, SpongeBob v kalhotách a pak různé večerníčky, třeba Pohádky z Větrné Lhoty apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
13.10.21 19:54

@Salome123
Mate Netflix / HBOgo?
Holka si tam vždycky sama něco vybere, chvíli u toho zůstane a pak jde zas na další seriál :D
Ted aktuálně Dračí záchranáři, Top wing, Ben10, Sofie první (mohlo by klidně bavit i kluka ), Scooby doo, Tajný život mazlíčků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16131
14.10.21 17:32

Tak u nás u pětiletého vedou

• Jumanji všechny tři
  • Zathura vesmírné dobrodružství
  • Cesta do středu země obě dvě
  • sám doma
  • jursky park
  • můžeme být hrdinové

Z kreslených pak všechny lego filmy, mimoni, Willy, spongebob, cars, příšerky… vesměs všechny delší kreslené pohádky..vždy si něco vyberou na netflix nebo HBO.

Tím ze má starší sourozence tihne k těm hranym. Hlavne Jumanji a Zathura. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat