Družec okres Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 17.03.10 17:10
DRUŽEC okr.Kladno

AHOJ HOLKY,
BYDLÍM PŘES ROK V DRUŽCI U KLADNA A NIKOHO TU NEZNÁM..NENAJDE SE TU NÁHODOU NĚKDO ODTUD S MIMINKEM?? POPŘÍPADNĚ NĚKDO Z BLÍZKÉHO OKOLÍ ČI KLADNA? RÁDA BYCH SE SEŠLA A POKECALA O PROBLÉMECH ČI RADOSTECH S MIMČAMA :wink: JE MI 30 LET A MAM PRVNÍ MIMINKO..

Reakce:
evík
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 22.03.10 19:33

Ahoj Ivi, já jsem z Kladna-Kročehlav, v Družci mám kamarádku, ale pracující, bez dětí. Tak kdybys měla cestu do Kladna, stačí dát vědět a můžeme pokecat :-D Eva

MikaSipa
Kecalka 439 příspěvků 24.03.10 07:46

Ahoj Ivi, jsem taky z Kladna Kročehlav, mám 6m Tomíka první mimčo ve 30. tak kdybys měla cestu ozvy se můžeme vyrazit s kočárkem a pokecat :-P

martynna
Stálice 68 příspěvků 01.04.10 00:46

Ahoj Ivo,

já jsem přímo z Družce. :-) Mám rok a půl starého chlapečka. V Družci bydlím 4 roky, takže jsem taky poměrně nová. Můžeme klidně někdy vyrazit na procházku s miminama po naší vísce. Je mi 28. Tak se ozvi a domluvíme se.
Martina

Evelína91
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 31.05.13 01:45

Zdravím všechny, oživuji tuhle diskuzi jelikož bydlím v Družci už rok a nikoho tu neznám. Bydlím tu u přítele a znám tak maximálně sousedy od vidění. Je mi 21 let, jsem bezdětná, pracující ale cca do dvou mesíců se chceme začít snažit o mimčo. Kdyby tu byl někdo komu by nevadila popripadna spolecnost pri prochazkach apod, budu rada ;)

Evelína91
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 09.03.16 00:12

Zkouším znovu - nyní už mám 10 měsíčního syna, já budu mít letos 25 let. Bydlím tu už pátým rokem a stále znám pouze sousedy. Vážně tu není žádná maminka přímo z Družce? :think:

Kačta
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 09.03.16 16:40

@Evelína91 Ahoj, já bohužel nejsem z Družce, ale z Velké Dobré, což je prakticky přes kopec :) Je mi 27 a mám sedmiapůlměsíční holčičku, tak kdybys chtěla tak napiš :mavam:

Evelína91
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 09.03.16 21:53

@Kačta no super, to je kousíček :palec:

Kačta
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 10.03.16 08:53

@Evelína91 Tak se můžeme domluvit třeba na příští týden na procházku jestli chceš :)

Evelína91
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 10.03.16 22:46

@Kačta určitě!

Kačta
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.03.16 08:46

Tak jak se ti to hodí? Já nemůžu v úterý, ale jinak je mi to celkem jedno :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >