Duac gel x hydratační krém

119
2.9.21 19:31

Duac gel x hydratační krem

Ahoj holky, mam dotaz..jelikož po duacu mam dost vysušenou kuzi, zajima mě, jestli bych měla aplikovat na vyčištěný oblicej duac a až potom hydratační krem nebo naopak….doteď jsem to děláš ze jsem nanesla hydratační krem, chvíli pockala a na to dala duac…nevyruší se tím ten účinek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5440
2.9.21 20:18
@Teri18 píše:
Ahoj holky, mam dotaz..jelikož po duacu mam dost vysušenou kuzi, zajima mě, jestli bych měla aplikovat na vyčištěný oblicej duac a až potom hydratační krem nebo naopak….doteď jsem to děláš ze jsem nanesla hydratační krem, chvíli pockala a na to dala duac…nevyruší se tím ten účinek?

Duac je antibiotikum, takže by se účinek vyrušit neměl. Ale dávala bych tu hydrataci třeba hodinu předem, Duac má jít na čistou pleť. Na něj už taky nic nepatlám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
3.9.21 07:02

Vysuseni po Duacu je casty NU. Prvne bych neprehanela to cisteni, zadny gel nebo voda, ale hydratacni cistici mleko. Na cistou pokozku aplikovat tence Duac na noc a pres den pouzivat hydrataci. Hydratacni pripravky v dermokosmetickych radach na aknozni plet jsou vzdy oznaceny, napr. Sebium Hydra, Effaclar H, Avene cleanance hydra apod. Pokud chces dat hydrataci i na noc tak urcite az po Duacu, hodinu dve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
3.9.21 07:11

@Ijen nemam žádnou velkou rutinu, protože cim vic tím mi to horsilo plet, odlicim mlékem, dam si lehký peeling na tu loupající kuzi, opláchnu vodou s nanesu krem a na to duac..zkusim opačně, ale moc to nevidim, plet se mi po omytí vodou strašně stahuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
3.9.21 07:38

To tak nekdy byva, ze cim vic se staras, tim hur. A Duac je opravdu dost razantni kombinace. Proto bych po dobu jeho pouzivani byla k pleti max setrna. Peeling bych ted uplne vynechala, jen mleko a setřít tamponem, pokud ti oplachnuti vodou nevyhovuje. Nevim jaky mas rozpocet, ale termalni voda ve spreji behem dne by taky byla dobra a hydratacni krem s probiotiky po ukonceni lecby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat