Duch 9 DPO

Anonymní
20.6.21 21:15

Duch 9 DPO

Krasny vecer,
dnes bych mela byt cca 9 DPO, a protoze me boli bradavky a sem tam se mi udela soufl, zkusila jsem TT. Jak vypada prikladam ve fotce. Namlouvam si to, nebo tam opravdu neco je?
Prave podstupujeme IVF, takze by to byl takovy maly zazrak po 2,5 letem snazeni…
TT je Slunicko…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
461
20.6.21 21:25

Je tam stínek :srdce: ale jestli to není ryska neumím posoudit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
20.6.21 21:26

Ja ducha vidim. 9dpo by odpovidal i u me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
20.6.21 21:27

Já vidím, přeji ať sílí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 21:30

Drzim nam pesti :srdce:
Je to neuveritelny, ale z predchozich zkusenosti uz bohuzel vime, ze druha carka jeste nic neznamena, takze se radujeme, ale potichoucku :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1216
20.6.21 21:34

Dušíka vidím, nicméně ten je vidět na mnoha testech a o těhotenství se nejedná.
Tak držím palce a přeji, aby tento dušík byl opravdový a za chvíli z něho byla krásná čárka :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 21:38
@Markéta188 píše:
Dušíka vidím, nicméně ten je vidět na mnoha testech a o těhotenství se nejedná.
Tak držím palce a přeji, aby tento dušík byl opravdový a za chvíli z něho byla krásná čárka :oops:

Ja vim…. A z druhe carky jedno miminko :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 09:29

Holky, zkousela jsem dneska rano (ten spodni) a prijde mi, ze tam nic neni :?
Tak nezbyva nez pockat, jak to dopadne :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
244
21.6.21 12:26

Ahoj, chapu dobre, ze ted jses 10 DPO v ramci IVF? Cili 10 od odberu vajicek, tudiz cca 5 den po embryotransferu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
21.6.21 12:30

Protoze pokud ano, tak ta carka, ktera mizela, by melo byt jeste vyprchavajici hcg, co sis pichla ty dva dny pred odberem vajicek..me vzdycky po vyprchalo hcg z injekce kolem 13 dne od aplikace…cili 11.den od OPU a pak 12. den zase vyskocila carka a ta uz byla tehotenska :) tak drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 12:32
@muffin81 píše:
Ahoj, chapu dobre, ze ted jses 10 DPO v ramci IVF? Cili 10 od odberu vajicek, tudiz cca 5 den po embryotransferu?

Nene, odber mam uz za sebou dlouho, ted stale cekam na KET, ktery se doted neuskutecnil skrz nizkou sliznici (5,9 mm), tudiz zacatkem tohoto cyklu jsem podstoupila jeste diagnostickou hysteroskopii, kde se nasel jen jeden polyp, ktery se odstranil)..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 12:37
@Anonymní píše:
Holky, zkousela jsem dneska rano (ten spodni) a prijde mi, ze tam nic neni :?
Tak nezbyva nez pockat, jak to dopadne :nevim:

Sorry, já tam vidím ducha, ani to nemusím zvětšovat mobilem :P Pokud jsi před termínem MS, vypadá to nadějně. Zároveň ale nemá cenu testovat, může to skončit jakkoliv.

Potichu gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1216
21.6.21 20:55

Na spodním už nic nevidím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 21:29

Zkousela jsem jeste jeden odpoledne a taky snehobilo… achjo… asi to byl falesny duch…
Nicmene jsem porad unavena, prsa me boli… :?

• Citovat
  • Nahlásit
6728
24.6.21 14:31

Chci se zeptat je tam něco teda já tam vidím přítel ne ale já teda nevím kolik dní jsem od ovulace ani kdy mám dostat menstruaci mám cyklus 30-40 dní většinou test jsem si nedělala ze zvědavosti ale měla jsem důvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat