Duch na testu po limitu dr max

25.4.21 10:23

Duch na testu po limitu dr max

Ahoj holky ❤️ jsem po 2 proběhlých zamlklých potratech. Velké plus u mě je, že na sobě poznám ovulaci a dokonce i těhotenství, minule jsem věděla ještě dřív, než jsem si dělala test.
Teď jsem trochu na vazkach, ovulace proběhla cca před týdnem, možná 9 dní, v té době jsme spolu s manželem spali. Každopádně jsem si včera dělala test, protože už mám už docela dlouho stálé bolesti v podbřišku a jsem nafouknuta, prsa mě Teda ještě zatím neboli, na to by bylo asi brzy ještě. Každopádně vzhledem k tomu, že se musím hlídat a v momentě, kdy zjistím, že jsem těhotná, musím nabehnout ke svému doktorovi, kvůli mým nemocem, budu si píchat i injekce, tak jsem si test udělala včera ráno. Vyšel mi negativní, tak jsem to neřešila, když jsem ho asi po půl hodině chtěla vyhodit, uviděla jsem tam slaboulilinkou čárku. A teď nemluvím o té bílé rysce, co se vám tam ukáže, ale trochu to barvu mělo, manžel to taky viděl, ale musel hledat. Je to dr max a ještě mi nikdy falešnou čárku ani po limitu neukázal.. Co si o tom myslíte vy? Ani vyfotit to nemůžu, protože je to opravdu slabý 😆bzatim mi ale dr max vždy ukázal to, jak to bylo, nikdy mu stín neudělal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8357
25.4.21 10:24

Po limitu to je neplatný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
25.4.21 10:30

Ten limit tam z nějakého důvodu je. Co je po limitu, jako by nebylo. Zkus testovat za pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
25.4.21 10:32

@KláraArianaGabriela
Po limitu neodečítej. Máš to jasně na příbalovém letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
25.4.21 10:53
@KláraArianaGabriela píše:
Ahoj holky ❤️ jsem po 2 proběhlých zamlklých potratech. Velké plus u mě je, že na sobě poznám ovulaci a dokonce i těhotenství, minule jsem věděla ještě dřív, než jsem si dělala test.
Teď jsem trochu na vazkach, ovulace proběhla cca před týdnem, možná 9 dní, v té době jsme spolu s manželem spali. Každopádně jsem si včera dělala test, protože už mám už docela dlouho stálé bolesti v podbřišku a jsem nafouknuta, prsa mě Teda ještě zatím neboli, na to by bylo asi brzy ještě. Každopádně vzhledem k tomu, že se musím hlídat a v momentě, kdy zjistím, že jsem těhotná, musím nabehnout ke svému doktorovi, kvůli mým nemocem, budu si píchat i injekce, tak jsem si test udělala včera ráno. Vyšel mi negativní, tak jsem to neřešila, když jsem ho asi po půl hodině chtěla vyhodit, uviděla jsem tam slaboulilinkou čárku. A teď nemluvím o té bílé rysce, co se vám tam ukáže, ale trochu to barvu mělo, manžel to taky viděl, ale musel hledat. Je to dr max a ještě mi nikdy falešnou čárku ani po limitu neukázal.. Co si o tom myslíte vy? Ani vyfotit to nemůžu, protože je to opravdu slabý 😆bzatim mi ale dr max vždy ukázal to, jak to bylo, nikdy mu stín neudělal…

Uplne zbytecne rozepsanej roman 🤦🏼‍♀️ Po limitu je test neplatny. Tecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
25.4.21 11:45

Jak už tady bylo psané, po limitu je to neplatné. Zvlášť pokud je to tak slabé, že to ani nejde vyfotit, je to negativní test, není co řešit. Ala hlavně, pokud jsi měla ovulaci před týdnem, ale bolesti v podbřišku máš už docela dlouho, na 100% to nebude příznak těhotenství. Testuj za pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 12:28

Já bych v tomto případě s těhotenstvím moc nepočítala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 20:51

@janikema90 chtěla bych vás poprosit alespoň o trochu slušnosti, nemusíte hned vyjíždět, nikdo vás ničím neurazil. Vzhledem k tomu, že jsem se dočetla, že mnoho ženám jak dr. Max ukázal ( i po limitu), tak to bylo a já jsem to tak měla i při prvním těhotenství, jen jsem se zeptala.. A slušně. Tak vás prosím, pokud by neumíte odpovědět normálně, tak to raději ignorujte. Děkuji 😊 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
25.4.21 23:43
@KláraArianaGabriela píše:
@janikema90 chtěla bych vás poprosit alespoň o trochu slušnosti, nemusíte hned vyjíždět, nikdo vás ničím neurazil. Vzhledem k tomu, že jsem se dočetla, že mnoho ženám jak dr. Max ukázal ( i po limitu), tak to bylo a já jsem to tak měla i při prvním těhotenství, jen jsem se zeptala.. A slušně. Tak vás prosím, pokud by neumíte odpovědět normálně, tak to raději ignorujte. Děkuji 😊 🙏

Nebudte citlivka 😀 Vsechny odpovedi jsou tu stejne- po limitu je test neplatny.
Moje odpoved byla zcela normalni.
To, co jste popisovala jako slohovku, se dalo vyjadrit daleko jednoduseji, tot vse 🙂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 12:31

Tak jsem byla dnes u svého doktora, nabral mi krev a hcg v krvi je, tak tiše s manželem jasame ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
27.4.21 13:45

@KláraArianaGabriela tak potichu gratuluji snad vše dobře dopadne :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu