Kdy nepřijde menstruace?

Anonymní
24.4.21 17:58

Kdy nepřijde ms?

Ahoj všem, mám takový asi trochu hloupý dotaz.. Pokud jsem měla 14 dní před očekávanou ms nechráněný sex a byla bych těhotná tak se MS nedostaví už teď nebo až příští měsíc? Ovulace mi vychází za týden po sexu.. děkuju za odpověď :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
905
24.4.21 18:01
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám takový asi trochu hloupý dotaz.. Pokud jsem měla 14 dní před očekávanou ms nechráněný sex a byla bych těhotná tak se MS nedostaví už teď nebo až příští měsíc? Ovulace mi vychází za týden po sexu.. děkuju za odpověď :P

Pisete, ze jste mela 14 dni pred ocekavanou ms nechraneny styk. Zkuste si to po sobe precist a dostanete odpoved 🤦🏼‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 18:07

@janikema90 Vím, co jsem napsala. Těch 14 dní od sexu ještě neuběhlo, proto se ptám jestli se v případě těhotenství menstruace nedostaví už tenhle měsíc nebo až příští

• Citovat
  • Nahlásit
623
24.4.21 18:15

Samozřejmě, ze tento. Nelze menstruovat a byt těhotná. Ale pokud ovulace vychazi az tyden po styku a tedy tyden pred ocekavanou ms, pak bud spatne pocitate ovulaci, nebo mas extremne kratkou lutealni fazi a chtělo by to resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
24.4.21 19:16

Jasně, že tento… Vynechání ms je první ukazatel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
24.4.21 20:30

@Villanelle Menstruovat a být těhotná lze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
24.4.21 20:59
@alena1995 píše:

Ne, nelze.
Zadne krvaceni v tehotenstvi neni a nemuze byt opravdova menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
973
24.4.21 21:02
@alena1995 píše:

O tom jsem ještě neslyšela :think: a z čeho ta menstruace je, když vajíčko máš uhnízděné ve sliznici?
Lze tak maximálně krvácet (prokrvená děloha, prasklá cécka, myom)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat