Duch na testu + slabé špinění

84
2.1.21 15:52

Duch na testu + slabé splnění.

Krásný den holky, už jsem docela neklidná ze všech diskuzich. O miminko se snažíme s přítelem od dubna.
Můj cyklus byl opravdu nepravidelný začal se srovnávat až 3 cykli zpet.
Upřímně už jsem ani ne koukala a neřešila ovu :) :D
Měla jsem to dostat 29 spozdeni 30 jsem udělala test a byl tam duch…:smiling_face_with3_hearts: začala jdem lehce špinit ale opravdu jen slabé a minimálně. Spinim dal ale slabé přečetla jsem diskuzi hrozně moc přikládám
Test z dneska řekněte prosím že tam je Ducháček a nejsem slepotina😂
V pondělí volám na gyndu to krvácení mě opravdu znepokojuje snad to nebude mimidelozni 🤨
Na obalu je duch z dneska a poslední foto je z 30.12. Ten úplně málo viditelný 8o :roll:
Kéž bych po 4 letech zase mohla vozit miminko ta moje 4letacka už je orazenec :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
652
2.1.21 15:59

@All18 To uz ani neni duch, als druha carka. Gratuluji!! Zkus ted sama zvysit prijem vitaminu C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
2.1.21 16:01
@peclen píše:
@All18 To uz ani neni duch, als druha carka. Gratuluji!! Zkus ted sama zvysit prijem vitaminu C.

Můžu ascorutin? Ten doma mám. Mám bolesti v podbřišku furt jak, když to mám dostat :roll: tohle jsem s malou nezažila. Tak se děsím. Malá není přítele, i když se to tak vůbec nebere on svoje děti nemá tak o to víc mě to bere :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
2.1.21 16:08

Nezbývá než čekat. Tyhle začátky jsou hrozně nejisté. Špinění nemusí vůbec nic znamenat. Držím palce ať čárka sílí a je vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
2.1.21 16:11
@anonymmyska píše:
Nezbývá než čekat. Tyhle začátky jsou hrozně nejisté. Špinění nemusí vůbec nic znamenat. Držím palce ať čárka sílí a je vše v pořádku

Děkuji,🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
2.1.21 16:16

Hned ho zobni, nicemu neublizi. Muze to byt podrazdena sliznice, hematom- tam by to chtelo klid, cysta, snizena funkce zluteho teliska nebo i to mimodelozni vcetne zacinajiciho potratu. Uvidis u doktorky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
2.1.21 16:20
@peclen píše:
Hned ho zobni, nicemu neublizi. Muze to byt podrazdena sliznice, hematom- tam by to chtelo klid, cysta, snizena funkce zluteho teliska nebo i to mimodelozni vcetne zacinajiciho potratu. Uvidis u doktorky…

Děkuji moc 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
3.1.21 17:46

Ahoj, prošla jsem si něčím podobnymz jako ty. U mě bohužel špinění znamenalo konec a následnou revizi. Nepomohl ani acsorutin. Zajdi si na gyndu a snad ti to dopadne lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
4.1.21 15:54

@peclen tak poslušně hlásím😁 že není na ultrazvuku nic vidět.
Zítra jdu na krev 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
4.1.21 16:18

@All18 Necekane :-D A co tehotenske testy, sili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
4.1.21 17:44

@peclen
Přikládám foto 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
4.1.21 17:45

@Anonym164 😞 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
4.1.21 19:01

@All18 Hmm, sili. Neco tam roste, tak snad to bude dobre. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.1.21 19:44

Ahoj holky,
prosím o názory či vlastní zkušenosti. 21.12. (byl to zhruba konec ovu tuším) jsem měla 2× nechráněný sex. MS mám dost nepravidelnou, cykly cca 34 dní. Během slabší MS, která přišla 29.12 (o 4 dny později, čili 38.den) mě začal bolet a bolí doteď pravý vaječník a pravá strana podbřišku. Tlak cítím téměř po celé dny. Toto mívám vždy jen při ovulaci a to ještě max. den dva, víc ne. Včera se k tomu přidal i mírný tlak nad pochvou, asi okolí dělohy…? Toto pobolívání mám ode dne MS (29.12) a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo přejít. Po skončení MS mám navíc i stále lehce nateklá prsa. A aby toho nebylo málo, tak dnes ráno jsem se zděsila v zrcadle, našla jsem tam akné! 3 velké pupínky - normálně na akné absolutně netrpím, pupínek jsem neměla leta. Může to být příznak těhu? A poslední věc.. Samozřejmě si dělám testy… Ještě před pár dny sněhobílo ze všech stran, teď zhruba třetí den mám na testech při posvícení slabého ducha, z dálky viditelný lehce je, vyfotit však nejde. Při nasvícení mobilem vidím i slabé zbarvení. Ale nevím, jestli už příliš mnoho nekoukám. Moc děkuji za názory zda mohu být těhu. Už mě z toho klepne 8o :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
5.1.21 16:31

Tak jako můžeš být tehu, zkusila bych víc druhů testů jestli bude všude, mně u biochemka ukázaly všechny testy krom livsane stejně těžko viditelného ducha. Ale jak píšu no bylo to biochemko odešlo menstruací a pak už negativní tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat