Prosím o radu ohledně testů

Anonymní
1.1.21 19:44

Prosím o radu ohledně testů

Hezky vecer holky, chtěla jsem se zeptat, cyklus mívám někdy 28, někdy i 30.. ale poslední 4 dny jsem se cítila proste jinak. Tak sem zkoušela testovat. Myslíte, ze mam velkou naději? 25DC jsem cely den spinila. Od té doby nic. Ale proste mě boli 3 dny strašně bricho, jako bych to měla dostat. Takže furt chodím na wc, ze jsem to dostala a ono nic. Jde mi o to, ze rekonstruujem barák a opravdu tam denne dřu. Tak bych si rada dala brzo pozor, abych si něco neprihodila. Miminko by jsme si moc prali. Moc dekuji a nezlobte se. Nikdy jsem těhotná nebyla. Tak nevim. :? Ale z ty ms bolesti jsem trochu nervozni no😞

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.1.21 20:06

A nyní už máš tedy zpoždění MS nebo ještě ne? Test je dle mého pozitivní a špinění může souviset s uhnízděním vajíčka Určitě bych udělala test v den vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:09
@Anonymka1993 píše:
A nyní už máš tedy zpoždění MS nebo ještě ne? Test je dle mého pozitivní a špinění může souviset s uhnízděním vajíčka Určitě bych udělala test v den vynechání MS.

Moc dekuji za reakci. Minuly mesic jsem dostala menzes 29DC. Dnes mám 30DC a menzes zatim nikde. Ten poslední test je z dneska rano no.😊

• Citovat
  • Nahlásit
1.1.21 20:13

Tak myslím, že těhotenství je zde dost pravděpodobné. Čárka je vidět pěkně :). Nejsem tedy expert na testování, ale já měla čárku v den vynechání podobnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:14
@Anonymka1993 píše:
Tak myslím, že těhotenství je zde dost pravděpodobné. Čárka je vidět pěkně :). Nejsem tedy expert na testování, ale já měla čárku v den vynechání podobnou.

Tak to jsi mi udelala radost. ❤️💋 moc ti dekuji. Snad to tedy dopadne dobře a ta ms se nedostavi🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
1.1.21 20:27
@Anonymní píše:
Tak to jsi mi udelala radost. ❤️💋 moc ti dekuji. Snad to tedy dopadne dobře a ta ms se nedostavi🙏🏻

No nemáš zač. Navíc, čárka dnes je silnější než na prvním testu, což je také dobré znamení. Držím palce, aby vše dopadlo dobře. Ale jestli mohu poradit, tak už moc netestuj, ať se nestresuješ. Já testovala pořád ob den, pak jsem koupila test pepino, který má méně barviva a jen mě to vystresovalo, že čárka slábne. Nyní mám už 6 týdnů do termínu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:28
@Anonymka1993 píše:
No nemáš zač. Navíc, čárka dnes je silnější než na prvním testu, což je také dobré znamení. Držím palce, aby vše dopadlo dobře. Ale jestli mohu poradit, tak už moc netestuj, ať se nestresuješ. Já testovala pořád ob den, pak jsem koupila test pepino, který má méně barviva a jen mě to vystresovalo, že čárka slábne. Nyní mám už 6 týdnů do termínu :)

Moc dekuji za radu🙏🏻 Snad to vydrzim. Ta psychika je strašná vec. A tobe moc drzim palečky a at jste hlavně v poradku❤️

• Citovat
  • Nahlásit
699
1.1.21 20:47

Ano, jsi těhotná, ať to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18380
1.1.21 20:48
@Anonymní píše:
Moc dekuji za reakci. Minuly mesic jsem dostala menzes 29DC. Dnes mám 30DC a menzes zatim nikde. Ten poslední test je z dneska rano no.😊

zcela určitě těhotná jsi, testy jsou naprosto jasně pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:52
@Jolka86 píše:
Ano, jsi těhotná, ať to dobře dopadne.

Dekuji moc🙏🏻 ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:53
@stinga píše:
zcela určitě těhotná jsi, testy jsou naprosto jasně pozitivní

Taky moc dekuju za reakci. Jste moc hodny ❤️Teď už opravdu jen doufam 🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
618
2.1.21 08:57

Krasny pozitivni testy. Makat na baraku muzes dal, staci se vyhnout chemikaliim a dat si bacha at na tebe nic nespadne. Ono ti to alespon rychlejs utece a budex ve vyborne kondici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 08:59
@peclen píše:
Krasny pozitivni testy. Makat na baraku muzes dal, staci se vyhnout chemikaliim a dat si bacha at na tebe nic nespadne. Ono ti to alespon rychlejs utece a budex ve vyborne kondici.

Mockrat dekuji. Budu si dávat pozor 🙏🏻 ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 14:26

Příznak těhotenství?

Ahoj holky, prosím o Vaše názory či zkušenosti…
21.12 jsem měla 2× nechráněný styk. Mám MS cykly hodně dlouhé a nepravidelné, cca 37dní. Vycházet mi měla menstruace na 25.12. Byla opožděná a nakonec přišla až 29.12. a trvá víceméně dodnes - první den dva relativně normální, pak už jen hnědý výtok, špinění s trochou krve. Je možné, abych byla těhotná i přes to, že jsem měla MS? Co mě děsí je hlavně to, že mne pobolívá podbřišek (už asi 6dní) - podobně jako při ovulaci, možná ještě více. Bolí mne pravý vaječník, je to úplně jiná bolest než jsem za celý život při MS měla. Těhotenský test dělám každý den již od očekávané menstruace a negativní. Dnes je to 13tý den od pohlavního styku, je možné, že se // ještě objeví? Normálně bych si myslela, že těhotná nejsem, ale nevím, co si myslet o té bolesti v podbřišku… Moc děkuji za názory :-)

• Citovat
  • Nahlásit
62
2.1.21 15:12

Rekla bych, ze je pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie