Ovulace 32 den cyklu

41
30.12.20 13:54

ovulace 32 den cyklu

Ahoj holky, včera jsem měla s partnerem pohlavní styk. Byl to 32 den cyklu a už 4 den mám bolesti prsou jako vždy před menstruací. Pátý den cyklu jsem si vzala tabletku na oddálení ovulace EllaOne a myslím, že ovulace již proběhla cca před 7-8 dny minimalně. Je teď nějaká šance na otěhotnění? Čistě z vašeho pohledu? Jsem pouze zvědavá, tak prosím žádné nadávky:) Děkuji Anika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24543
30.12.20 14:00

Tolik dní po ovulaci těžko, ovšem je zde otázka, zda ovulace skutečně proběhla tak, jak si myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
30.12.20 14:03

@Pipet Měla jsem velký výtok a píchání v podbřišku :think: Cca 1-2 dny, což myslím, že na ovulaci sedí :nevim: jinak zbytek cyklu nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
30.12.20 14:46
@Anika01 píše:
@Pipet Měla jsem velký výtok a píchání v podbřišku :think: Cca 1-2 dny, což myslím, že na ovulaci sedí :nevim: jinak zbytek cyklu nic

Tak dulezita je konzistence vytoku… telo neni stroj, mohla jsi mit ovulaci, taky je otazka, jak dlouhe cykly normalne mivas..ciste z meho pohledu bych rekla, ze je hodne mala sance na tehu, navic, pokud by ovulace probehla, jak myslis, tak styk byl po dost pozde, ale mozne je vse :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
30.12.20 16:07

@Melodie91 Konzistenčně to byl hodně tekutý až vodový, průhledný výtok. To na ovu sedí, ne? Jinak cyklus mám nepravidelný okolo 30-34 dnech.. Ovulace myslím byla 25 den cyklu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
18.1.21 15:02

Ahoj, cyklus mám 32 dnů, pořád ovulace nedošla. Dneska je to 18dc, myslíte, že ještě dojde později?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
19.1.21 08:16

@Katka900 Může, ale také ji buď můžeš vynechat, což je velice nepravděpodobné a nebo je dost možná, že ovulace už proběhla.:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat