Do nového roku s nadějí?

13
29.12.20 14:21

Do nového roku s nadějí?

Ahoj holky,
vím, že takových dotazů je tady spousta, také jsem pár diskuzí pročetla, ale stejně mi to nedá.
4. 12. byla poslední MS, 11. 12. proběhl styk (pak ještě 16. a 18.).
Cyklus mívám pravidelný - 28 dní (sem tam o den dřív). Ještě musím podotknout, že se snažíme asi rok a čtvrt, ale nijak zvlášť se během cyklu nepozoruju, jen asi tak 3 dny před MS mívám trochu bolavá prsa, tak na ta jsem si občas mačkala a už věděla, že to přijde.
Nicméně - 22. 12. jsem cítila, že mám prsa nějaká nateklá, po stisknutí bolavá (i bradavky) a začalo mě tlačit v podbřišku. Tyto pocity přetrvávají dodnes. Pak jsem teprve vlezla na net a začala zjišťovat, že by se mohlo jednat o těhu příznaky, ale také o ovu nebo PMS (fakt dobrý :-)). Jenomže tyto příznaky uprostřed cyklu nikdy nemívám, bolest v podbřišku by mě spíš vyděsila, než abych ji považovala za součást normálního cyklu.
Pak jsem si vzpomněla, že 16.12 jsem ráno při čištění zubu docela krvácela z dásní, až mě to překvapilo (normálně na to vůbec netrpím) - pak jsem se dočetla, že to může být jedním z příznaků těhu.
28. 12. jsem jednou měla na papíru slaboulinké špinění (což taky mimo MS) neznám.
Prostě všechny příznaky na těhu ukazují.
Ale teď k hlavnímu dotazu (pokud jste dočetly až sem :-)). 24. a 28. 12 jsem si dělala obyč proužkové testy (oba negativní), dnes digi clearblue a vyšlo něco podivného, ani ryba ani rak, přikládám fotku.
Stalo se to prosím některé z vás a pak to mělo dobrý konec?
MS bych měla dostat 1. 1. Já vím, že nejjednodušší je si počkat, ale když ono je to tak těžké… A taky nevím, jestli si můžu dát na Silvestra skleničku šampáňa :-).
Omlouvám se za dlouhý příspěvek a přeji všem štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.12.20 14:26
@xantypa80 píše:
Ahoj holky,
vím, že takových dotazů je tady spousta, také jsem pár diskuzí pročetla, ale stejně mi to nedá.
4. 12. byla poslední MS, 11. 12. proběhl styk (pak ještě 16. a 18.).
Cyklus mívám pravidelný - 28 dní (sem tam o den dřív). Ještě musím podotknout, že se snažíme asi rok a čtvrt, ale nijak zvlášť se během cyklu nepozoruju, jen asi tak 3 dny před MS mívám trochu bolavá prsa, tak na ta jsem si občas mačkala a už věděla, že to přijde.
Nicméně - 22. 12. jsem cítila, že mám prsa nějaká nateklá, po stisknutí bolavá (i bradavky) a začalo mě tlačit v podbřišku. Tyto pocity přetrvávají dodnes. Pak jsem teprve vlezla na net a začala zjišťovat, že by se mohlo jednat o těhu příznaky, ale také o ovu nebo PMS (fakt dobrý :-)). Jenomže tyto příznaky uprostřed cyklu nikdy nemívám, bolest v podbřišku by mě spíš vyděsila, než abych ji považovala za součást normálního cyklu.
Pak jsem si vzpomněla, že 16.12 jsem ráno při čištění zubu docela krvácela z dásní, až mě to překvapilo (normálně na to vůbec netrpím) - pak jsem se dočetla, že to může být jedním z příznaků těhu.
28. 12. jsem jednou měla na papíru slaboulinké špinění (což taky mimo MS) neznám.
Prostě všechny příznaky na těhu ukazují.
Ale teď k hlavnímu dotazu (pokud jste dočetly až sem :-)). 24. a 28. 12 jsem si dělala obyč proužkové testy (oba negativní), dnes digi clearblue a vyšlo něco podivného, ani ryba ani rak, přikládám fotku.
Stalo se to prosím některé z vás a pak to mělo dobrý konec?
MS bych měla dostat 1. 1. Já vím, že nejjednodušší je si počkat, ale když ono je to tak těžké… A taky nevím, jestli si můžu dát na Silvestra skleničku šampáňa :-).
Omlouvám se za dlouhý příspěvek a přeji všem štěstí!

Ja taky testovala digitalnim brzo a nic… pak digitalnim za tyden a bylo tam 1.-2…

Je moc brzo..

• Citovat
  • Nahlásit
2651
29.12.20 14:33

Na to, že se moc nepozoruješ, dobrý román :palec:
Test je negativní, navíc Clear blue, nota bene digitální, proč? Kup si desitkovy Mamatest a zkus 2.1.
A šampáňo si na Silvestra klidně dej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.12.20 14:36

Berry 77: tím „nepozoruju“ jsem měla na mysli, že jsem v minulosti nikdy nezkoumala, jestli můžu být těhu, čekala jsem jen na menstruaci :-). Ale když se tělo najednou chová jinak, tak to člověk pozná.
Dobře, díky za radu :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
29.12.20 14:41

@xantypa80 na clearblue nevyslo nic podivneho, vysel negativne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30454
29.12.20 14:41

Test je negativní, ne? :think:
Příznaky můžou být vsugerované.
Chovala bych se jako těhotná. Mě to za skleničku vína nestojí. I když se pravděpodobně nestane vůbec nic.
Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
29.12.20 16:21

Pokud si myslis, ze to bylo nidacni krvaceni, tak testujes moc brzo. Hoodne slaby duch na 10 testu byva nejdriv tak 2 dny po. Vsechno co bylo vic jak jeden den pred nesouvisi s tehotenstvim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat