Test negativní dva dny před ms

Anonymní
28.12.20 12:54

Test negativni dva dny pred ms

Ahoj holky, mam dva dny pred ms. Test sem si delala dneska nevydrzela jsem to ale byl negativni uz se vam stalo ze dva dny pred ms byl negativni a pak pozitivni?
Ovu poradne nevim kdy byla. Podle toho jak mivam cykli tak mela byt v pulce mesice. Sex mivame ob den. Ale rikam si ze uz asi cenu testovat nema ze by asi uz byl videt duch

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3893
28.12.20 12:56

Nikdy jsem netestovala pred vynechanou ms, nejsem cvok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 12:57

@Kaileee ale kdyz mam dva dny do ms tak by uz mohl byt videt duch ne?

• Citovat
  • Nahlásit
1460
28.12.20 12:57

Mela jsem i pozitivni test pred ms a ms prisla..testovat se pred ms je proste blbost, stejne ti to nerekne nic tak jako tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6083
28.12.20 12:59
@Anonymní píše:
@Kaileee ale kdyz mam dva dny do ms tak by uz mohl byt videt duch ne?

Nemusí. Testuj znovu za 2 dny pokud nedorazi menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 12:59

Ja sem prave cetla ze duch by uz pred ms mel byt videt

• Citovat
  • Nahlásit
14764
28.12.20 13:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam dva dny pred ms. Test sem si delala dneska nevydrzela jsem to ale byl negativni uz se vam stalo ze dva dny pred ms byl negativni a pak pozitivni?
Ovu poradne nevim kdy byla. Podle toho jak mivam cykli tak mela byt v pulce mesice. Sex mivame ob den. Ale rikam si ze uz asi cenu testovat nema ze by asi uz byl videt duch

Testovat pred ms, zvlášť když ani nevíš kdy byla ovulace je úplně k ničemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 13:05
@lachtanice86 píše:
Testovat pred ms, zvlášť když ani nevíš kdy byla ovulace je úplně k ničemu

No vzdy sem mela ms 30/32 dni takze ovu musela byt neldy v pulce vetsinou sem mivala cyklus tech 30 dni. Sex sme meli pravidelne. Hodne jaem cetla ze uz duch taklen pred ms by videt mel byt zas si rikam ze jaou to jen dva dny ze uz asi neni mozne aby neco bylo videt za ty dva dny

• Citovat
  • Nahlásit
14764
28.12.20 13:15
@Anonymní píše:
No vzdy sem mela ms 30/32 dni takze ovu musela byt neldy v pulce vetsinou sem mivala cyklus tech 30 dni. Sex sme meli pravidelne. Hodne jaem cetla ze uz duch taklen pred ms by videt mel byt zas si rikam ze jaou to jen dva dny ze uz asi neni mozne aby neco bylo videt za ty dva dny

Ovulace musi být v pulce cyklu? A to si vzala kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7013
28.12.20 13:28
@Anonymní píše:
Ja sem prave cetla ze duch by uz pred ms mel byt videt

Tak to jsi cetla bludy. Pockej, zda dojde MS a kdyz ne a vynecha, tak testuj. Driv to fakt nema cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14440
28.12.20 13:30

Testuj až týden po vynechání MS. To už bude jistota, zda těhotná jsi nebo ne. I kdybys tam teď vykoukala ducha, tak MS může klidně přijít a nic z toho nebude. Naopak na testu teď nic být nemusí a i tak se mohlo zadařit. Stačí jen pozdější ovulace. Ale zkušenost nemám, já pokaždé testovala až ten týden po vynechání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7013
28.12.20 13:36
@nozu píše:
Testuj až týden po vynechání MS. To už bude jistota, zda těhotná jsi nebo ne. I kdybys tam teď vykoukala ducha, tak MS může klidně přijít a nic z toho nebude. Naopak na testu teď nic být nemusí a i tak se mohlo zadařit. Stačí jen pozdější ovulace. Ale zkušenost nemám, já pokaždé testovala až ten týden po vynechání.

Souhlasim. Mne jednou MS dosla o tyden pozdeji i pres pozitivni test. Ty zacatky jsou proste bud a nebo, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
28.12.20 13:37
@Anonymní píše:
No vzdy sem mela ms 30/32 dni takze ovu musela byt neldy v pulce vetsinou sem mivala cyklus tech 30 dni. Sex sme meli pravidelne. Hodne jaem cetla ze uz duch taklen pred ms by videt mel byt zas si rikam ze jaou to jen dva dny ze uz asi neni mozne aby neco bylo videt za ty dva dny

Tu ovulaci máš potvrzenou? Nebo to bereš automaticky, že by měla být cca v tu dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 13:49

@Jolka86 nemam jen sem si to vypocitala a vsude mi to ukazovalo ze by ovulace z cyklu 30dno mela byt 15 ale jestli byla to uz nevim
V tu dobu me boleli jen lehce bradavky
Sex sme meli ob den
Ale kdy presne ovu byla to netusim. Hodne cem cetla ze psali holky ze to byva po 10/15 dnech od zacatku ms ale jak to mam ja bohuzel nevim.
V prvnim tehu sem ji poznala podle vytoku ale ted uz ne. Prvni tehu bohuzel zkoncilo spatne holcicka mi umrela a ted se hodne upinam a preju si byt moc tehotna a uz sem to proste nevydrzela a testovala o dva dny drive kdyz jsem cetla ze hodne holkam uz to ukazovalo ducha

• Citovat
  • Nahlásit
124
28.12.20 13:53

Ahoj :) Prosím tě, některé příspěvky ani nečti, nechápu, jak některé ženy mohou být tak nepříjemné když vědí, že se žena snaží o dítě a byly nebo budou ve stejné situaci…

Já teda testovala před ms, protože jsem byla nedočkavá. Test jsem měla pozitivní dokonce snad až 5 dnů před MS. Samozřejmě může plod odejít s menstruací…ale pozitivní mysl! :) Taky jsem četla spousty příspěvků jak jim takto pár dní před očekávanou ms vycházel test negativní a čárky se ještě ukázaly…některé menstruují i v momentě, kdy jsou těhotné. Prostě každé tělo a těhotenství je jiné.

Tak vám přeji brzký úspěch :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat