Jaký je podle vás nejspolehlivější těhotenský test?

Anonymní
29.12.20 13:21

Jaký je podle vás nejspolehlivější těhotenský test?

Maminky, prosím o radu, jaký je podle vás nejspolehlivější těhotenský test? Pročetla jsem mnoho recenzí, ptala se v lékárně, ale stále nevím, jestli vůbec nějaký takový existuje?

Už jsem se parkrát spálila a objevila falešnou pozitivitu. Je nějaký, kde tohle nehrozí? Případně je možné „testovat špatně“? Díky za reakce.

Prosím o anonym, pro mě citlivé téma. Děkuju :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1239
29.12.20 13:25

Za mě GS mamatest a netestovat dřív než dva dny před MS, jen z ranní moči a když už ms mešká a něco jde na tomhle testu vidět, tak digitální CB, ten mě vždy ujistil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 13:25

Falešně pozitivní neexistuje to jen biochemické těhotenství. Mě se nejvíc osvědčili klasický mamatest10 proužky nebo tyčinka a digitálni clearblue

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 13:26

@Petkaelik nejlíp opravdu z ranní ale třeba já jsem jedna z těch mam silnější čárku z odpolední moci jak z ranní

• Citovat
  • Nahlásit
247
29.12.20 13:30

Falesne pozitivni? Test neukaze druhou carku, pokud je spravne proveden a pokud moc obsahuje hcg.

To spis bude to biochemicke, ktere zazivaj zensky, protoze jsou nedockavky.

Za me z te klasiky Intimed (drogerie rossmann), a GS mama test. Ten Intimed mi to ukazal hned v den vynechani a carka byla silnejsi nez na GS. Naopak treba na testu Pepino jsem mela hezky viditelnou carku az nekdy paty den zpozdeni.

Az je tehotenstvi “jisty”, tak digitalni ClearBlue.

Jo a ani jeden test jsem nedelala z ranni, v den vynechani jsem delala Intimed i GS az vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1993
29.12.20 13:33

Za mne určitě Mamatest, kdykoliv na něm byl jakýkoliv stínek, tak z toho byla pak čárka. Falešnou rysku mi udělalo Sluníčko z Tety. Falešně pozitivní výsledek s růžovou čárkou mi neudělal žádný test. Když máš pozitivní test a přijde MS, tak to je holt biochemko, ne vadný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
29.12.20 13:36

Falešně pozitivní test je nesmysl z emimina.
Pokud testuješ desitkovym testem v den vynechání MS ranní močí, je úplně jedno, jaká značka to bude, buď bude pozitivní, nebo negativní, stačí obyčejný papírový Mamatest. A pokud bude pozitivní, tak v té chvíli těhotná jsi (jak to bude zítra, nebo za týden ti stejně nikdo neřekne)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
29.12.20 13:44

Asi mamatest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
29.12.20 13:51

Nejspolehlivejsi je testovat nejdriv tyden po zpozdeni menses. A nechcat na test deset minut po styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18885
29.12.20 14:52
@Anonymní píše:
Maminky, prosím o radu, jaký je podle vás nejspolehlivější těhotenský test? Pročetla jsem mnoho recenzí, ptala se v lékárně, ale stále nevím, jestli vůbec nějaký takový existuje?

Už jsem se parkrát spálila a objevila falešnou pozitivitu. Je nějaký, kde tohle nehrozí? Případně je možné „testovat špatně“? Díky za reakce.

Prosím o anonym, pro mě citlivé téma. Děkuju :andel:

Ten, který se používá podle příbalového letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 18:16

Dobrý den, mám blbou otázku mám příznaky těhotenství ale těhotenský test je stále negativní pro dotazy skrze gynekologii tam mě odbili už po prvním měsíci a i po druhém takže se budu objednávat jinde ale do té doby potřebují nějak uklidnit 😅teď je to zhruba 3 měsíc vnímám na sobě změny i bolesti podbřišku dost jasně ale vrtá mi hlavou negativní test..děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 18:20

@Marťassssss vidím to na vsugerovane příznaky častý jev

• Citovat
  • Nahlásit
30.12.20 18:30

To ano taky jsem si to myslela ale bývala sem nemocná skrz žaludek a mám i zrychlenou štítnou žlázu takže pak mi nesedí to že mám furt neustálý hlad i přes to že jsem se právě najedla a to že pribiram i přes to že momentálně neberu prášky aby se mi štítná žláza „zpomalila“ mohla bych také přidat bolesti v podbřišku a MS za poslední 2mesice které trvají dva dny a ještě je to jen špinění. Jako já právě těhotná být nechci takže si to nechci ani vsugerovat chápete mě 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
30.12.20 19:42

@Marťassssss Staci kdyz si jako samoplatce zaplatis krev na hcg a budes mit jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 19:53

@janikema90 dobrá děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie