Duch na testu, špinění

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MoiryB
Nováček 6 příspěvků 28.07.19 15:40
Duch na testu, spineni

Dobry den preju,
Snazime se o druhe miminko. V breznu jsem vysazovala HA. Tenhle cyklus je ale uplne spatne. 6.7. jsem mela uz srovnanou ms. Jenze 23.7. me zacalo silne bolet bricho a na papiru jsem mela po utření kousicek hnedeho vytoku. Jako spineni. K tomu se mi pridala bolest prsou a v krizi. Nicmene do zacatku ms mi zbyva jeste 6 dni. Dnes a vcera vecer jsem opet zaspinila. Bolesti v podbrisku jsou neustale. Nevydrzela jsem a testla v patek. Na testu dusik. Ale opravdu slaby. Dnes jsem opakovala test a dusik stejne intenzity. Hormony nebo tehu? Nahore foto z patku, dole dnes.

Reakce:
skorotehotna
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 28.07.19 15:43
  1. já žádného ducha nevidím
  1. i kdybys byla těhotná, neutece ti to. Počkej do MS. Pokud by spineni pretrvavalo, jdi k doktorovi
lovean
Závislačka 2938 příspěvků 28.07.19 15:54

@MoiryB já ducha vidím ale asi bych taky počkala do menstruace a kdyžtak udělala test znovu

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 28.07.19 15:56

Počkej do termínu menstruace, takhle to stejnak může přijít a nezabráníš tomu.

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 28.07.19 16:21

Vždycky je lepší když člověk počká alespoň do termínu očekávané MS, aby potom nebyl když tak zklamán, kdyby to náhodou nevyšlo. Na prvním testu ducha vidím, ale teď si vezmi, že si myslíš, že se zadařilo a ona se MS dostaví… Jak se budeš cítit? Ze své zkušenosti jsem měla pozitivní test v den očekávané MS (malinko jsem i zašpinila) a za tři dny silné krvácení a v ten den test negativní - biochemické těhotenství. Na jednu stranu tě chápu, že si zvědavá, ale z vlastní zkušenosti vím, že je to zbytečné mučení (a to jsem TT zkoušela mnohem později). Držím ale palce, aby to vyšlo!!!

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8711 příspěvků 28.07.19 17:22

Nic nevidím a počkej do termínu ms

BarušKAhap
Kecalka 329 příspěvků 29.07.19 18:57

Na první fotce dušíka vidím :think: ale počkala bych ještě 3 dny a testla znova, pokud zesílí, je to tam :palec:

MoiryB
Nováček 6 příspěvků 30.07.19 08:30

Ahoj, tak vcera jsem testovala a bilo. Ale spineni zase ustalo a ms nikde zatim. Bricho stale boli, zada taky a prsa cim dal vice. Tak uvidime v patek. Drzte palce, dam vedet jak to dopadlo.

BarušKAhap
Kecalka 329 příspěvků 30.07.19 08:41

@MoiryB a kdy máš mít ms? :think:

MoiryB
Nováček 6 příspěvků 30.07.19 12:39
@BarušKAhap píše:
@MoiryB a kdy máš mít ms? :think:

Patek nebo sobota. Obcas mi blbne cyklus, kdyz neberu prasky.

BarušKAhap
Kecalka 329 příspěvků 30.07.19 12:55

@MoiryB jo to mě taky. No tak uvidíš, zkus třeba v sobotu test a uvidíš :palec:

MoiryB
Nováček 6 příspěvků 31.07.19 17:17

Ahoj holky, tak jsem dneska uz mela velky bolesti, hlavne zada. Takze protoze muj dr chysta dovcu, zajela jsem na kontrolu. Zatim to na tehu nevypada, sliznici mam jen 5mm, coz je malo. Malo i na to, abych dostala normalni ms. Takze za 14 dni jdu na kontrolu a slibil mi, ze mi pomuze cyklus upravit a tim i zvysit sanci na tehotenstvi. Uznal, ze v tom ma me telicko bordel a napravime to. Rikal, ze tehu byt muzu treba jen 3 dny, ale to uz by mi nevychazelo s ovulaci a tak. Takze spis uz se tesim, az to dostanu a ulevi se zadum, prsum i brisku. Je to desny. Mate nekdo podobnou zkusenost, ktera by skoncila tehotenstvim? Diky vsem za podporu. :srdce:

MoiryB
Nováček 6 příspěvků 22.08.19 20:30
Vyreseni

Ahojky, tak konec meho pribehu je stastny. Nakonec za 14 dni od prohliky jsem k dr sla. Ms nepřišla. Stale nic… Dostala jsem vyvolavacku. Dneska je to 8 dni po agolutinu, ms nikde. Tak jsem si udelala test. Presneji 3 ruzne testy. Nejcitliveji reagoval mama test. Ale na vsech byl dusik! Dneska mi konecne odebral krev a zitra vysledky. Tak drzte palecky. At tam mimisek je.

Holkaholkaa
Kecalka 194 příspěvků včera v 19:32

Není to nejak dlouhá doba jen na dusiky?

Váš příspěvek
Reklama