Prosím moc o radu ohledně ms

Anonymní
28.7.19 15:33

Prosím moc o radu ohledně ms

Ahoj, omlouvam se, ze zakladam nove tema, ale nenasla jsem podobne…Nez se vydam na gyndu (opet), nema nekdo zkusenost? 23.5. jsem prodelala sp, v 11tt, plod odpovidal 8tt, revize nebyla nutna…28.6. prisla prvni ms, po ms kontrola na utz a vse v poradku, ciste atd… Cca od 17.7. TO zase neresime, nechranime se…Nyní k dotazu…Cca 3 dny zpet me boli podbrisek jako pri ms, mela jsem bily husty vytok, ale ani zapach, ani zadne svedeni nic…Rikam si, kdy uz se to konecne rozjede..Dnes jdu rano na zachod, kalhotky ciste, pak se utru papirem a mam trochu hnedeho vytoku na papire, beru si vlozku a rikam si „konecne prisla ms“, jenze od rana zase cisto jako lilie i kdyz je bolest porad jako pri ms. Test jsem si delala vcera a byl negativni. Dnes me boli hlava jak strep a jsem hrozne unavena. Nemohl by to byt zanet? Prave se vracime z Moravy, na gyndu se dostanu nejdrive ve stredu, tak zda mam plasit. Prosim o zkusenosti :nevim: Uz me to vazne ser* :roll: Dekuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16001
28.7.19 16:20

Těžko říct. Počkala bych jak se to vyvine. Ale není důvod plašit. Vypadá to na PMS. Já bych čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
28.7.19 16:25
@P4ja píše:
Těžko říct. Počkala bych jak se to vyvine. Ale není důvod plašit. Vypadá to na PMS. Já bych čekala.

Doufam, nebo me uz fakt jebne :D „nerozumim svoji vagine“ jak trefne :think: :D Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama